Полезная информация про визы и новости

Як отримати шенгенську візу після відмови?

Як отримати шенгенську візу після відмови? | Хелпвиза

Ви отримали сьогодні відмову в довгоочікуваній Шенгенській візі? Або виникли питання щодо її правильного оформлення? У цих та інших схожих випадках в ролі помічника може виступити візовий київський центр «Хелпвіза».

Буває, що, отримуючи негативну відповідь, Ви не розумієте причину самої відмови у важливій для Вас Шенгенській візі. Вам здається, що Ви все зробили за законом і надали спеціалістові Консульства всі до єдиного документи. Інспектор має право дати негативну відповідь без роз’яснень навіть у цьому випадку.

отримати шенгенську візу

Що робити, коли отримано відмову в Шенгенській візі?

Наша компанія береться навіть за складні випадки. Однак, якщо інспектор все-таки вказав привід для негативної відповіді, важливо спершу з’ясувати причину самої відмови.

Це можна зробити, проаналізувавши всю ситуацію повністю, які документи Ви подавали, які мету і тривалість подорожі вказували.

Також категорію відмови можна дізнатися зі штампу в паспорті. Він складається з двох граф: із латинських літер і з цифр.

Практично у 90% випадків у заявника є повне право повторно отримати Шенгенську візу відразу після відмови. Щоб удруге не «нарватися» на відмову, наш візовий центр у Києві пропонує допомогу в отриманні Шенгеньскої візи навіть після небажаної відмови.

З нами вирішення Вашого процесу «не за горами»!

відмова в Шенгенській візі

Причини відмови у Шенгенській візі

Коли надійшла негативна відповідь щодо отримання заповітного папірчика, виникає запитання «чому»? Причин для відмови саме у Шенгенській візі може бути безліч:

  • Порушення принаймні одного з пунктів перебування в Європі по туристичній візі чи іншій короткотерміновій візі;

  • Відсутність певного документа;

  • Недостатня кількість фінансів;

  • Помилка при заповненні анкети;

  • Неправильна поведінка під час проходження співбесіди на аудієнції з Консулом (якщо співбесіда була);

  • Явно неправдиві відомості про себе.

Що може допомогти в отриманні Шенгенської візи вже після відмови?

У наших силах допомогти Вам у питанні отримання візи й після негативної відповіді.

Ми допомагаємо розв’язати проблему «як отримати сьогодні шенгенську візу в більшості випадків після відмови», навіть тоді, коли раніше було отримано негативну відповідь декілька разів поспіль. Але нам потрібно абсолютно виразно розуміти всю ситуацію в цілому і знати про всі Ваші подання на візу.

Наскільки швидко можна отримати Шенгенську візу після відмови?

У більшості випадків це можна зробити відразу по гарячих слідах, але все залежить від Вашої конкретної ситуації, пакету документів, мети поїздки і візової історії. Детальніше можемо проконсультувати Вас уже по телефону.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика