Полезная информация про визы и новости

Як отримати візу до США у чистий паспорт

Як отримати візу до США у чистий паспорт | Хелпвиза

Відсутність візової історії – одна з частих причин, через яку відмовляють у видачі візи до США. Але це ще не трагедія.

Якщо Ви щойно оформили новий паспорт, оскільки термін дії старого сплив, на співбесіду обов’язково треба взяти старий – він допоможе працівникам посольства дослідити історію Ваших поїздок.

Як отримати візу до США в Україні, якщо у Ваших руках Ваш перший у житті закордонний паспорт? У цьому випадку треба діяти дуже акуратно. Як? Про це поговоримо у цій статті.

отримати візу до США

Як отримати паспорт із візою до США?

Щоб зусилля увінчалися успіхом, треба запастися терплячістю. Великий плюс для Вас – це наявність шенгенських віз у старому паспорті. Неможливо однозначно стверджувати, скільки треба мати віз до Європи, щоб отримати зелене світло в Америку.

Як показує досвід численних туристів, ймовірність отримати паспорт із візою до США різко збільшується, якщо за останні 2-3 роки ви здійснили 5-6 виїздів до європейських країн.

При цьому в американському посольстві звертають увагу на систематичність поїздок, а не на їхню кількість. Тому просто заслужити американську візу, часто катаючись до Європи, не можна.

Процедура отримання візи до США буде відбуватися складніше, якщо у Вашому старому паспорті стоять штампи безвізових країн, наприклад, Єгипту чи Туреччини. До позитивного заліку не зараховують поїздки до Фінляндії чи в Прибалтику, оскільки американці знають, що до цих країн найпростіше оформити Шенген. Хочете покращити візову історію – надавайте перевагу західноєвропейським країнам і престижним курортам.

А якщо Ви жодного разу не їздили в Європу? Шанс є все одно, якщо ви надаєте перевагу відпочивати на азійських курортах. Можливість отримати американську візу різко зростає, якщо Ви відвідували країни зі складною візовою політикою – Австралію, Нову Зеландію, Канаду. Знову ж, це не дає стовідсоткової гарантії: офіцер посольства розглядає сукупність безлічі факторів.

отримати паспорт із візою до США

Отримання американської візи без історії поїздок

Навіть якщо документи на візу до США в Україні у Вас в порядку, отримати дозвіл на в’їзд, якщо Ви ніколи не були за кордоном, досить складно. У цьому випадку шанс зросте у кількох випадках:

  • Якщо Ви маєте у руках запрошення від родича, який проживає у Сполучених Штатах;

  • Якщо Ви – працівник великої та авторитетної компанії і Ви запланували поїздку для налагоджування бізнес-контактів із партнерами.  

Які країни Ви б не відвідували і якими б особливими не були Ваші обставини, навіть якісно зібрані документи на візу до США в Україні не можуть гарантувати Вам позитивного результату.

Тому ми рекомендуємо звернутися до фахівців візового центру Helpvisa, які оцінять Ваші шанси, зважать ризики і допоможуть вплинути на результат справи на Вашу користь.

Спеціалісти дадуть відповіді на всі Ваші запитання, допоможуть виявити підводні камені та можливі труднощі, підкажуть, як отримати візу до США навіть із поганою візовою історією!


Детальнішу інформацію про ціни і документи на візу до США Ви знайдете в розділі https://helpvisa.com.ua/usa

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика