Полезная информация про визы и новости

Як потрапити в Англію українцям! Віза Великобританія.

Як потрапити в Англію українцям! Віза Великобританія. | Хелпвиза

Багатьом відомо, що Великобританія розташована на території, яка славиться своєю різноманітністю природних контрастів.

Більшу частину людей заворожують живописні озера на території Шотландії, доглянуті галявини з англійською бездоганністю, неймовірного виду гори Уельсу і захоплюючі дух обриви безпосередньо в Північній частині.

віза великобританія

Як потрапити в Англію українцям?

Цим питанням задаються багато наших співвітчизників. Для здійснення задуманого найперше, про що важливо потурбуватися – це віза до Великобританії.

У 2017 році отримати цей документ стає на порядок доступніше для українців, якщо вони звертається за допомогою до візового центру «Хелпвіза».

Співробітники агентства допоможуть не тільки дізнатися, що необхідно робити, але і зібрати потрібну документацію, не кажучи про супровід клієнта, аж до отримання бажаної «корочки».

Досвідчені фахівці обов’язково розкажуть, як і де знадобиться здача відбитків пальців (дактилоскопія) та інші важливі моменти оформлення.

Які можна оформити візи до Великобританії для українців?

Будь-які … Однак, найбільшою популярністю серед клієнтів візового центру «Хелпвіза» користуються такі види віз:

 • Сімейні – для відвідування членів сім’ї та родичів;

 • Гостьова віза в Англію – поїздка до друзів, знайомих, які оформили для Вас офіційне запрошення;

 • Туристична віза в Англію для дитини і себе – будь-який вид даного документа доступний нашим клієнтам, що бажають в підсумку виявитися на просторах Британії з метою незабутньої подорожі;

 • Транзитний вид документа актуальний для тимчасового перебування в даній країні по шляху до свого пункту призначення за межами Сполученого Королівства;

 • Бізнес віза до Великобританії для українців підходить тим, хто має офіційне запрошення від фірми або компанії (англійської юридичної особи);

 • Інші не менш важливі англійські «корочки» для нашого клієнта.

віза в Англію ціна

Чи видає англійське Консульство шенгенські візи?

Сполучене Королівство Великої Британії, а також Північної Ірландії не входить в бажану багатьом Шенгенську зону. У даних держав є своя абсолютно незалежна від Шенгенської Союзу візова політика.

З усього вищесказаного виходить, що громадянам України знадобиться окрема віза для відвідин Англії.

Подібний процес нерідко виявляється для наших співвітчизників досить трудомістким і навіть витратним заняттям. Особливо для тих, хто не знає з чого почати, але все одно вирішує самостійно пройти всі процеси.

Часто незнання якихось нюансів стає перешкодою на шляху до отримання візи до Великобританії. Щоб істотно підвищити свої шанси на позитивну відповідь після подачі пакета документів в Консульство, сміливо звертайтеся до візового центру «Хелпвіза».

візи до великобританії для українців

Які пам’ятки можна побачити після отримання візи до Великобританії?

Уельс, Шотландія, Англія і Офшорні острова пропонують туристу відправитися в цікаву подорож по найвідомішим і унікальним пам’яткам Сполученого Королівства. Серед таких на особливу увагу заслуговують:

 • Різноманітні і красиві ландшафти і види біля озер;

 • Найкрасивіші пляжі для сімейного відпочинку;

 • Вогонь і розваги великих міст: інді-сцена безпосередньо з Манчестера, унікальна, найдивовижніша харчевня Балти Бірмінгема, Единбурзький замок, середньовічні дворики Йорка та інші визначні пам’ятки;

 • Всі пам’ятні місця і предмети, що свідчать про багатовікову Британську історію: місто Вікінгів (Йорвік), Сарн Абас Гігант, літнє сонцестояння Стоунхендж і так далі;

 • Величезний Британський Паб також може підкорити своїм унікальним характером того, хто хоче потрапити в Англію і для цього швидше оформити відповідну візу. Ці заклади є найголовнішою визначною пам’яткою держави. Адже Паби стоять століттями на одному і тому ж місці і кожен з них володіє своїми традиціями, історією, фахверковою архітектурою;

 • Є шанс потрапити на одну зі світових Подій і класового Фестивалю. Два тижні нічого практично не працює в країні в через Вімболдон – тенісний грандіозний турніру;

 • Найбільші традиції і ексцентризм – британці, часом, дивують нас своїми дурощами і навіть якоюсь дивиною. Їх видно неозброєним оком по сирним гонкам, що проходять в графстві Глостершир.

 • Дивовижні архітектурні пам’ятки у вигляді фахвецьких вулиць, нагадують чимось Дісней, Замок Кілчурн, йоркська Монастирська Церква і в якості інших не менш унікальних місць;

 • У того, хто отримав візу до Великобританії, є шанс відвідати спадщину знаменитих людей і письменників, таку як: Кентерберійські розповіді, 48 годин в Стретфорд на Ейвоні, Вордсворд;

 • Великі світові садівники і сади: починаючи від славного саду Аргайл і Б’ють, закінчуючи Аббатсвом Фонтанів;

 • Візитні картки Королівської Сім’ї – Букінгемський палац, батьківська хата принцеси Діани, Королівський Аскот і так далі …

візи в Англію для українців

Як потрапити в Англію? Яка процедура отримання візи в країну?

Перше, що потрібно зробити – визначитися з потрібною категорією, запитуваної візи в Англію для українців.

Далі необхідно потурбуватися про збір важливої ​​документації, заповнити відповідну до категорії анкету, оплатити консульський збір, подати документи і врахувати ще багато нюансів.

Якщо ж була відмова в отриманні візи в Англію для дитини або дорослого, повторно подати на бажану апеляцію можливо лише, коли про це право зазначено безпосередньо в листі про відмову.

Більшість щоб уникнути самого небажаного ходу розвитку таких подій вирішують відразу звернутися до професіоналів, готовим допомогти правильно все оформити за доступну вартість.

Віза в Англію: ціна

Якщо у Вас на руках запрошення або обраний тур, Ви за 1800 грн. отримуєте від візового центру детальну консультацію, заповнення необхідної анкети, переклад документів, запис на подачу документів та отримання Вашого паспорта з Консульства Англії, коли настає потрібний момент.

Коли відсутнє будь-яке запрошення – за 2400 грн. Ви можете розраховувати на підготовку туристичного туру з усім потрібним пакетом документів, ваучерів, броні і так далі. Також ми запишемо Вас на подачу документів в Консульство, заберемо Ваш паспорт і зробимо так, що Ви отримаєте схвальну відповідь.

За 200 $ надаємо допомогу в оформленні візи в Англію безпосередньо під наше бізнес запрошення згідно з Вашим родом діяльності.

Консульський збір незмінний для всіх перерахованих вище варіантів – 110 євро, змінюватися може тільки в залежності від курсу.

Словом, у нас сміливо замовляють підготовку таких документів, як:

 • Гостьова віза в Англію;

 • Туристична віза в Великобританію;

 • Бізнес-віза до Великобританії.

Терміни отримання візи до Великобританії

Ті хто звертається за допомогою до візового центру «Хелпвіза» в результаті можуть отримати її через 7, максимум 15 робочих днів.

віза в Англію гостьова

Враховуємо важливі моменти при оформленні візи до Великобританії

Важливо заручитися підтримкою досвідчених співробітників, які володіють необхідними знаннями та досвідом для оформлення віз будь-якого типу саме в Англію. Тоді детальна консультація і грамотний супровід Вас при оформленні візи в Англію гарантовані.

Також варто пам’ятати, що процедура отримання візи до Великобританії пов’язана з обов’язковим зняттям біометричних даних. Це передбачає сканування Ваших пальців завдяки відповідній електроніці та виконання фотографії цифрового типу.

Зняття біометричних даних – обов’язковий етап для отримання гостьової, туристичної, бізнес-візи для всіх без винятку, крім дітей, яким ще не виповнилося 5-ти років.

Пакет документів повинен включати в себе кольорове фото на білому фоні, правильно заповнену анкету, закордонний паспорт з певним терміном дії, довідку про підтвердження Вашого джерела доходу і інші «бумаги» …

Коли вирушаєте до Великобританії зі своїми дітьми, необхідно мати на руках копію їх свідоцтва про народження і довідку з тієї установи, де вони проходять навчання. Не забуваємо про довіреності від одного з батьків на виїзд дитини в іншу країну, якщо Ви вирушаєте з малюком без своєї другої половини.

Коли ж дитину в Англію відпускають без батьків надзвичайно важливо надавати довідку з робочого місця одного з батьків із зазначенням доходу і посади останнього.

Які ще документи важливо зібрати і подати при оформленні візи в Англію завжди відповість наш фахівець, який до Ваших послуг весь свій робочий час. Щоб звернутися до нього за допомогою, досить просто набрати номер телефону, вказаний на сайті агентства.

Де і яку візу оформити?

На сьогоднішній день найбільш затребуваною серед українських клієнтів «Хелпвізи» вважається віза в Англію під назвою Visitor Visa.

Вона підходить для тих, хто бажає відправитися до Великобританії з метою відвідати родичів, туризму, взяти участь в ділових, творчих, спортивних короткострокових подіях і приватних візитів.

На замітку: З початку цього року (2016) Посольство Великобританії змінило вимоги для здобуття Visitor Visa – тепер кожна віза володіє своєю особливою назвою.

Словом, коли з’явиться необхідність в поїздці до Англії, слід відразу звертатися до досвідчених фахівців за швидким, доступним і правильним оформленням візи, коли в рази підвищується ймовірність отримати схвальну відповідь від Британського Консульства.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика