Полезная информация про визы и новости

Як правильно оформити візу до Гваделупи

Як правильно оформити візу до Гваделупи | Хелпвиза

Гваделупа — заморський департамент і одночасно регіон Франції, розташований в Карибському морі. Вона складається з двох великих і декількох дрібних островів. Потрапити на них можна за французькою мультивізою мінімум на півроку або ж за спеціальною візою DROM. Віза до Гваделупи потрібна і українцям. Оскільки це французька віза, оформити її не дуже просто і при зборі, і підготовці документів потрібно бути гранично уважним.

На Гваделупі тропічний клімат. Тут розташований найбільший в регіоні діючий вулкан. На островах багато водоспадів. Акваторія Гваделупи багата кораловими рифами і рибою. Тут майже не розвинена промисловість. Основна стаття експорту — сільськогосподарська продукція, морепродукти, ром. Для іноземців Гваделупа цікава з точки зору пляжного і екзотичного відпочинку. З подій можна виділити щорічний карнавал, який проходить в січні-лютому. Він поєднує європейські та африканські карнавальні традиції.

віза до Гваделупи

Французька віза в Гваделупу DROM

Візу до Гваделупи отримують по одному з трьох сценаріїв. При наявності біометричного паспорта — віза оформляється через візовий центр Франції. При наявності французької шенгенської мультивізи 180/90 — оформляти візу не потрібно. При наявності шенгенської візи, видані не Францією — віза оформляється в візовому центрі Франції.

В середньому віза в Гваделупу оформляється від 10 до 15 робочих днів. У зв’язку з цим збір документів краще почати за місяць до від’їзду. Короткострокова одноразова віза дозволяє перебувати на території Гваделупи від 1 до 30 днів, короткострокова мультивіза — від 30-90 днів.

Вартість французької візи

 • 100 € — повний пакет послуг: супровід на подачу документів, заповнення анкети, переклад документів, запис на подачу пакету документів, консультація, бронь готелю і авіаквитків, страховка, повний візововий супровід.
 • 60 € — обов’язковий консульський збір, оплачується у візовому центрі в момент подачі документів.

оформлення візи до Гваделупи

Документи на французьку візу DROM

 • Дійсний закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 3 місяці з моменту завершення поїздки. У ньому має бути не менше двох чистих сторінок. До нього додається ксерокопія сторінки з даними заявника.
 • Візова анкета. Заповнюється французькою мовою. Також до розгляду приймаються анкети, заповнені англійською. Обов’язково має бути присутня підпис заявника. На дітей оформляється окрема анкета незалежно від наявності у них закордонного паспорту.
 • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм на світлому тлі, без куточків і овалів.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з місця праці на фірмовому бланку з інформацією про заробітну плату за останні півроку.
 • Виписка з банку про стан рахунку та рух коштів по ньому за останні 4 місяці.
 • Підтвердження броні готелю з зазначенням всіх відповідних реквізитів.

Візовий відділ консульства може вимагати додаткові документи, а також викликати на особисту співбесіду для з’ясування певних обставин. Випадки відмов бувають рідко — коли заявник грубо порушив вимоги щодо оформлення документів або надав завідомо неправдиву інформацію. Якщо з цим проблем немає, в’їхати до Гваделупи по французькій візі (а точніше візі в Французької Полінезії) не складе труднощів.

Візовий центр Helpvisa допоможе вам зібрати і підготувати документи, заповнити анкети, перевести тексти на французьку / англійську мову, забронювати номер в готелі та авіаквитки. При необхідності ми оформимо медичний страховий поліс. Звернувшись до нас, ви заощадите час, сили і нерви, і зможете повністю зосередитися на поїздці.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика