Полезная информация про визы и новости

Як правильно оформити візу до В’єтнаму

В’єтнам — перспективний напрямок для відпочинку і бізнесу. У той час як Таїланд затоплений туристами, В’єтнам при подібному потенціалі у громадян України залишається осторонь. Тут по сусідству можна зустріти комфортабельні готелі, відмінні пляжі і автентичні рибальські села. У цій країні динамічно розвивається економіка. Дешева праця і простота ведення бізнесу приваблюють сюди інвесторів з усього світу. Найпростіша віза до В’єтнаму для українців в 2020 році оформляється по прильоту. Але для цього потрібно завчасно оформити запрошення на в’їзд, так званий letter on arrival до В’єтнаму і заплатити невелику суму.

 

віза до В'єтнаму

 

Отримання візи до В’єтнаму для українців

 

Щоб прилетіти до В’єтнаму на літаку, оформляють дозвіл Letter On Arrival і показують його в аеропорту. Щоб потрапити в країну сухопутним або морським шляхом, доведеться попередньо отримувати візу в консульстві або ж запрошення в оригіналі з мокрою печаткою. Обидва типи документа оформлюються терміном на 1 або 3 місяці. Віза до В’єтнаму для українців після прильоту оформляється в кілька етапів:

 

  • Заповнюється онлайн-анкета англійською або французькою мовою. У ній вказується П.І.Б., дата народження, громадянство, номер паспорта, email, дата в’їзду і виїзду. У ній прописується аеропорт прильоту, термін дії і тип візи.
  • Оплачується послуга оформлення візи.
  • Через 1-3 дні заявнику на електронну пошту приходить бланк Letter On Arrival. У ньому вказані ключові дані, надані в анкеті.
  • Letter On Arrival роздруковується і показується при реєстрації на авіарейс. По прильоту його знову потрібно показати на стійці Landing Visa Counter, розташованої перед паспортним контролем. Після перевірки бланка і документів в паспорт туриста вклеюється віза.

 

Отримання візи до В’єтнаму для українців нескладне. Якщо вам потрібно залишитися в країні, а термін дозволу вже закінчується, його можна продовжити зробивши так званий візаран. Ви оформляєте нове запрошення, виїжджаєте в будь-яку зручну для Вас сусідню країну і можете сміливо повертатися назад. Не забувайте про правило — для сухопутного кордону запрошення має бути в оригіналі, для авіа — досить копії.

 

Якщо під час перебування у В’єтнамі турист вирішив короткочасно відвідати сусідню країну, при цьому не оформивши мультивізу – для повернення до В’єтнаму йому доведеться оформляти нову візу. Процедура обов’язкова навіть для короткочасних екскурсій в Лаос або Камбоджу. Цей момент потрібно враховувати, плануючи свій відпочинок.

 

Ціна візи до В’єтнаму для українців в 2020 році

 

Вартість в’їзного дозволу залежить від терміну перебування і терміновості виготовлення. Стандартна одноразова віза оформляється 3–4 дня. Обійдеться вона в 25 доларів. За термінове виготовлення додатково доведеться доплатити 15 доларів. Мультивіза в залежності від терміну дії обійдеться в 30–40 доларів.

 

отримання візи до В'єтнаму

 

Документи для візи Letter On Arrival

 

  • Закордонний паспорт — ксерокопія першої сторінки.
  • Дві фотографії 40х60 мм.

 

При оформленні через консульство подаються такі ж документи, тільки для цього додатково потрібно надати запрошення від приймаючої сторони.

 

Візова підтримка до В’єтнаму

 

Пройти всі процедури оформлення в’їзного дозволу можна і самому, але простіше в цьому питанні звернутися за допомогою в спеціалізований візовий центр. Компанія Helpvisa оформляє візи до В’єтнаму в консульстві, а також дозволи типу Letter On Arrival. Ви можете повністю покластися на фахівців і зосередитися на поїздці. У нас ви оформите страховку, забронюєте готель і купите квитки на літак. Ми надаємо туристичну інформацію мандрівникам-початківцям: адреси екстрених служб, курс валют, контакти консульств, список пам’яток.

 

«Хелпвіза» безкоштовно проконсультує з усіх питань. Заплативши за послугу оформлення, ви отримуєте 100% гарантію позитивного результату. У нас немає прихованих платежів і необумовлені націнок — вся угода максимально прозора. 12 років досвіду дозволяють нам швидко і якісно вирішувати навіть нестандартні ситуації. Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх по телефону 097-630-54-72.

 

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика