Полезная информация про визы и новости

Як відкрити візу в Канаду в 2018 році


Як відкрити візу в Канаду в 2018 році | Хелпвиза

Віза в Канаду в 2018 році обов’язкова для всіх українців. Візу в цю країну можна отримати двома способами — оформивши візу онлайн або подавши документи в канадський візовий центр. У Канадському консульстві дуже добре ставляться до українців, але від цього процес оформлення візи не менш складний. Головне тут — з усією серйозністю поставитися до збору і подачі необхідних документів.

візу в канаду

Як отримати візу в Канаду в 2018 році

Документи, що подаються на канадську візу, повинні бути перекладені на французьку або англійську мову акредитованим перекладацьким центром. Засвідчення документів у нотаріуса не потрібно. Медична страховка при оформленні візи необов’язкова, проте її наявність підвищує шанси заявника. Страховка повинна бути як мінімум на 40 тисяч доларів.

У консульстві Канади важливо довести правильність мотивів поїздки. Важливо, щоб вони були вагомими. Консул повинен переконатися, що заявник обов’язково повернеться в рідну країну. Переконливим доказом для нього є документи на володіння дорогою нерухомістю, автомобілем, також підійде свідоцтво про шлюб і народження дітей.

Консульство Канади залишає за собою право запросити додаткові документи для роз’яснення деталей, а також викликати заявника на особисту співбесіду. Прийти на інтерв’ю з візовим офіцером потрібно в строго запропонований час. В іншому випадку може бути видана відмова.

Консульський збір на візу в Канаду в 2018 році

Оплачуючи візу через інтернет, консульський збір оплачується банківськими картками міжнародних систем MasterCard і Visa. При оформленні візи через консульство Канади консульський збір становить 35,55 канадських доларів. 4,44 долара потрібно ще заплатити за подачу і переклад цих платежів.

Податок консульства оплачується повністю як дорослими, так і дітьми.

Документи на візу в Канаду в 2018 році

 • Анкета IMM 5257. Вона заповнюється англійською або французькою мовою.
 • Ксерокопія закордонного паспорта. При схваленні заявки необхідно надати і оригінал.
 • Дві чорно-білі або кольорові фотографії 35х45 мм.
 • Анкета з даними про сім’ю.
 • Підтвердження заброньованого готелю.
 • Анкета з додатковою інформацією.
 • Підтвердження платоспроможності. Для цього підійде банківська виписка про стан рахунку.
 • Довідка з місця працевлаштування із зазначенням посади, стажу та ставки. Пенсіонери надають пенсійне посвідчення, неповнолітні – свідоцтво про народження.
 • Якщо неповнолітній їде з одним батьком, необхідне юридично завірене підтвердження на виїзд від другого батька.

Віза в Канаду: вимоги до фото в 2018 році

За правилами, до заяви на видачу візи докладають дві фотокартки, роздруковані на якісному фотопапері. Обидва знімки повинні бути однаковими і зробленими не раніше, ніж за півроку до оформлення візи. Знімки повинні бути кольоровими. Картинка повинна бути чіткою. В якості основного фону використовують біле або інше полотно світлого кольору. Забороняється обробляти цифрові фотографії в комп’ютерних додатках.

Вираз обличя заявника на знімку має бути нейтральним, без посмішки. На обличчі не припустимі навіть прозорі окуляри. Категорично заборонено надягати і сонцезахисні окуляри. Зачіска не повинна загороджувати лице. Якщо релігія заявника вимагає наявності головного убору, то він не повинен закривати обличчя.

Фотографія не повинна бути менше 35×45 мм. На ній повинен відображатися вид спереду. Особа повинна розміщуватись по центру і включати верх плечей. Відстань від маківки до підборіддя — 31–36 мм. Якщо фото не відповідають вимогам, вони замінюються ще до того, як буде розглянута заявка.

оформлення візи в канаду

Скільки робиться віза в Канаду в 2018 році

Консульство Канади зобов’язується розглянути візову заяву не пізніше ніж через 27 днів після його подачі. Більш детальну інформацію щодо термінів виготовлення кожного конкретного типу віз можна знайти на сайті CIC. Пакет документів можна подавати в консульство вже за півроку до планованої поїздки. Якщо консульство визнає за необхідне призначити співбесіду, заявник буде повідомлений про це за 5 днів.

Отримати канадську візу складно, але реально. Щоб досягти успіху в цьому, потрібно правильно заповнити документи і дотриматися всіх формальностей, які вимагає консульство Канади. Отримати всебічну підтримку в оформленні документів і візи через інтернет ви можете в візовому центрі «Хелпвіза». Наші фахівці працюють з канадським консульством більше 10 років, тому оперативно допоможуть навіть у складній, на перший погляд, ситуації.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика