Мовні курси Ірландія

Навчання в Ірландії. Мовні курси та продовження навчання в Ірландії | Хелпвиза

Навчання в Ірландії відкриває можливості для отримання якісної освіти. Крім ірландського, в країні говорять англійською. Тут збереглися класичні мовні традиції, тому в місцевих школах висока якість освіти. Таким чином, Ірландія є оптимальним місцем для вивчення англійської мови.

Переваги навчання в Ірландії

 • Високий рівень освіти впродовж століть. В середні віки Ірландію називали «Островом святих вчених».
 • Стародавня культура і тисячоліття традиції, краса природи.
 • Толерантне ставлення до іноземців, відкритість і дружелюбність.
 • Великі державні інвестиції в освіту за останні 20 років. По комфорту і оснащеності університетські кампуси вважаються одними з кращих в Європі.
 • Можливість підробляти під час навчання. Це скорочує витрати на утримання під час навчання.
 • Ірландські вузи не вимагають від іноземців здачі підготовчих курсів для вступу до університету, чого не скажеш про Великобританію, Австралію та інших країнах. Так економиться цілий рік і велика сума.

мовні курси Emerald Cultural Institute

Система освіти в Ірландії

Ірландці віддають дітей в початкову школу в 6 років. Провчившись до 12 років вони переходять в середню, в якій навчання триває 3 роки. Таким чином, в 15 років ірландець отримує базову освіту, яка є обов’язковою.

Середня школа

Середня школа складається з трьох ступенів:

 • Молодша середня школа — триває 3 роки. У ній вчать 3 основні предмети: древнєірландску і англійську мови і математику. Після іспитів учневі видають сертифікат. На цьому навчання можна зупинити.
 • Transition year — перехідний рік між молодшою ​​і старшою середньою школою.
 • Старша середня школа — підготовка до університету або коледжу. Навантаження збільшується в два рази. З’являються додаткові предмети — від 6 до 8. Це може бути біологія, фізика, хімія, географія, історія, економіка або інший предмет. Після закінчення старшої школи здаються іспити. Його результати йдуть в атестат. На їх підставі університети прийматимуть рішення про зарахування.

Іноземці зазвичай надходять на Transition year або відразу в старшу школу в 15–16 років. Батьки, крім навчання, житла і харчування, платять ще за опікунство дитини – це вимагає ірландський закон. Згідно з ним, кожна іноземна дитина, якій не виповнилося 16 років, в разі знаходження в країні більше трьох місяців, повинна мати опікуна — громадянина Ірландії.

Після отримання сертифікату про проходження середньої школи підлітки можуть надходити в коледжі, університети та технологічні інститути. У них можна отримати диплом або ступінь бакалавра, магістра або доктора наук. Найпопулярніші виші Ірландії — це Лімерикський університет, Трініті Коледж в Дубліні, Університетський коледж в Дубліні.

Вища освіта

Технологічні інститути та професійні коледжі Ірландії орієнтовані на спеціальності в сфері бізнесу, високих технологій, інженерії, туризму і медицини. Дублінський технологічний інститут — найбільший в країні, в ньому навчається 22 тисячі осіб. Ключові напрямки — економіка, IT-сфера, дизайн, будівництво і архітектура, безліч інженерних спеціальностей.

Педагогічні коледжі випускають вчителів початкової школи і викладачів англійської мови. Приватні навчальні заклади готують фахівців з найпопулярнішим напрямками — інформаційні технології, бізнес, туризм, менеджмент і управління.

Вступні вимоги

Щоб вступити в ірландський вуз, українці, так само як і інші іноземці, повинні надати атестат про проходження середньої школи з кращими оцінками з профільних предметів, а також документ, який підтверджує високий рівень знання англійської мови — сертифікат IELTS чи TOEFL. Мінімальний бал в них повинен становити 6,0–6,5 і 500, відповідно. Також для поїздки потрібно оформити навчальну візу.

Вступні вимоги відрізняються в різних вузах. Іноді для зарахування до вищого навчального закладу потрібно пройти підготовчі курси, наприклад, Foundation, протягом трьох триместрів. Іноді вимагають атестат про навчання в старших класах ірландської школи.

мовні курси St. Raphaela's School Summer

Мовні курси в Ірландії

В Ірландії менший вибір мовних шкіл, ніж у Великобританії, зате якість навчання не поступається. Крім того, розцінки в Ірландії набагато нижче, ніж на сусідньому острові. Місцеві жителі дуже товариські і привітні, тому багато іноземців вирішуються на поселення в одній з місцевих сімей.

Англійська в Ірландії є другою державною. Тут іноземні студенти можуть отримати прекрасну практику. Найбільш затребувані курси, мета яких — підготувати абітурієнта до вступу до вищого навчального закладу. Також популярні програми зі стажуванням на місцевих підприємствах, курси підвищення кваліфікації і паралельного вивчення мови. В Ірландії є приватні школи, які навчають студентів англійської круглий рік. Більшість мовних шкіл зосереджено в Дубліні і околицях.

Список курсів ірландської мови в Ірландії

Emerald Cultural Institute

Ціна, евро/тиждень

Від 230

Місто

Дублін

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

Від 6

Проживання і харчування

Підселення до сім’ї, дворазове харчування. Студентська резиденція з 18 років. Без харчування. Готель.

Можливий вік, років

Від 16

Подробиці

Першокласне викладання. Найстарша школа Ірландії, має філії в Сполучених Штатах. Пропонує безліч різних програм з різним рівнем підготовки. Студентські кампуси розташовані в 10 хвилинах від центру Дубліна. Будинки оточені розкішними садами. Відмінний склад викладачів. Діє підготовка до IELTS / ISOL. Насичена соціально-культурна програма.

St. Raphaela’s School Summer

Ціна, евро/тиждень

Від 775

Місто

Дублін

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

15

Тривалість навчання, тижнів

Від 2-5

Проживання і харчування

Проживання в сім’ї з триразовим харчуванням.

Можливий вік, років

14-17

Подробиці

Спортивні заняття після навчання, можливі екскурсії. Школа розташована в спокійному і безпечному кварталі. У межах школи є спортзал, власний корт, спортивні поля та кафетерій.

Oscars International

Ціна, евро/тиждень

От 225

Місто

Дублін

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

15

Тривалість навчання, тижнів

Від 2

Проживання і харчування

Приймаюча сім’я, резиденція, апартаменти. Без харчування, сніданки, напівпансіон.

Можливий вік, років

Від 16

Подробиці

Філія відомої в Європі мережі лінгвістичних шкіл. Основний упор робиться на короткострокові літні програми. У школі навчаються студенти з 100 країн світу. Будівля розташована в центрі Дубліна біля Центрального банку і Трініті Коледжу. Всі пам’ятки міста знаходяться в доступності. Щодня організовується дозвілля студентів, наприклад, скелелазіння, настільні ігри, відвідування шоколадної фабрики, виїзд в інші графства.

ATC

Ціна, евро/тиждень

От 235

Місто

Дублін, Брей

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять в тиждень

15

Тривалість навчання, тижнів

Від 2

Проживання і харчування

Приймаюча сім’я, резиденція, апартаменти. Без харчування, напівпансіон.

Можливий вік, років

Від 16

Подробиці

Школа заснована в 1973 році і вважається однією з кращих в Ірландії. У Дубліні школа розташована біля Графтон-стріт і основних міських визначних пам’яток. Атмосфера в закладі невимушена, є лаундж-зона, 16 сучасних класів. Великий акцент робиться на аудіовізуальних технологіях. У вільний час організовуються екскурсії на пивзавод Гіннеса і в Національну галерею Ірландії.

Вартість навчання

Вчитися в Ірландії на 30% дешевше в порівнянні з Великобританією і Сполученими Штатами. В середньому на бакалавра можна вивчитися за 9-15 тисяч євро в рік, на магістра — за 13–17 тисяч євро. Виходячи зі спеціалізації і престижності вузу, вартість може досягати 25–40 тисяч євро на рік. Найдорожчою вважається медична освіта.

В Ірландії практикують стипендії та гранти, які покривають вартість навчання іноземних студентів. Щоб отримати знижку на навчання, потрібно добре вчитися і мати досягнення в науково-дослідній сфері.

мовні курси Oscars International

Який вуз вибрати

Якщо ви вже визначилися з країною, в якій хочете отримати освіту, настав момент обрати навчальний заклад. В Ірландії багато навчальних закладів усіх видів акредитації, тому проблем з цим не виникне. Питання інше — як з усього цього вибрати підходящий варіант.

Українці можуть вступати в ірландські вузи відразу після закінчення школи. Важливо, щоб в шкільному атестаті були хороші оцінки, також важливий високий рівень володіння англійською. Якщо мовного досвіду недостатньо, доведеться пройти додаткові підготовчі курси.

При виборі ірландського вузу врахуйте наступні моменти:

 • Визначте, наскільки спеціальності вузу затребувані на ринку праці.
 • Дізнайтеся авторитетність вузу.
 • Наведіть довідки про вартість навчання.
 • Перевірте, чи є при вузі студентський гуртожиток і наскільки комфортно в ньому жити.
 • Дізнайтеся, чи приймає вуз іноземних студентів і чи є для них якісь преференції.

Ніяк не можете знайти підходящі мовні курси в Ірландії? Так, зробити вибір дуже непросто, адже в Ірландії багато першокласних шкіл і вузів. Однак вихід є — ви можете звернутися до нашого менеджера. Він врахує ваші побажання і зробить добірку актуальних для вас навчальних закладів. У нас на сайті представлено лише кілька варіантів мовних шкіл для загального уявлення. При пошуку закладу ми враховуємо вік і захоплення, а також завдання, які ставить перед собою абітурієнт.

мовні курси в ірландії

Наші фахівці-міжнародники швидко владнають всі формальності при оформленні візи. Вони забронюють авіарейс, знайдуть номер в готелі. Вам не потрібно турбуватися над документами — ми все зробимо за вас. Крім того, в компанії Helpvisa ви оформите страховку, перекладете документи на англійську мову, отримаєте вичерпну інформацію про країну. З питань щодо навчання в Ірландії телефонуйте за телефонами: +38 (097) 630 54 72, +38 (093) 554 28 20.

 

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика