Полезная информация про визы и новости

Чи потрібна віза в Уругвай українцям?

Чи потрібна віза в Уругвай українцям? | Хелпвиза

Уругвай не схожий на інші країни Південної Америки. Відмінність полягає не в природі, а в людях. Тут дуже багато європейців — вони переїхали сюди на початку XX століття. Столиця Монтевідео — досконале європейське місто з красивою старовинною архітектурою. Віза в Уругвай для українців — обов’язкова вимога і оформляється вона дуже незвично).

Чому їдуть в Уругвай? Одні їдуть відпочивати — тут є хороші пляжі і готелі. Іншим цікава ділова сфера — економіка країни добре розвинена. Тут багато поляків, німців, українців і представників інших європейських народів. За однією з легенд, Гітлера не вбили: йому вдалося втекти в Уругвай, де він благополучно дожив до глибокої старості.

віза в Уругвай

У будь-якому випадку Уругвай — затребуваний напрямок. Для багатьох країн діє безвіз, однак це не стосується України. На щастя, оформити візу не так складно. Труднощі в тому, що представництва цієї південноамериканської країни в Києві немає. Віза в Уругвай оформляється через представництво Уругваю в Польщі.

В середньому термін оформлення візи для українців в Уругвай становить 3 тижні, тому почати підготовку документів краще за місяць-два до вильоту. Такий чималий термін пов’язаний з тим, що дозвіл видає Департамент імміграції Уругваю, що вимагає часу на пересилку документів.

Вартість візи в Уругвай

 • 42 долара — консульський збір.
 • 170 євро — подача документів в консульство Уругваю, бронь готелю і авіаквитків, відправка закордонного паспорта в консульство Уругваю в Варшаві, оплата консульського збору, вклейка візи і зворотна доставка закордонного паспорта.

Документи на візу в Уругвай

 • Закордонний паспорт, що діє ще як мінімум 3 місяці з моменту завершення поїздки.
 • Запрошення від приймаючої особи, організації в разі приватного візиту.
 • При туристичній поїздці надається бронь готелю (оригінал / факс / роздруківка з електронного листа).
 • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм. Повинні бути зроблені не раніше, ніж за 6 місяців до поїздки.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Для ділової поїздки додатково надається довідка з місця працевлаштування, а також ксерокопія свідоцтва про реєстрацію компанії в Україні.
 • За бажанням – ксерокопії сторінок старих закордонних паспортів з візами країн Шенгенського союзу, Сполучених Штатів, Австралії чи Канади.

Консульство Уругваю може зажадати інші документи і навіть викликати заявника на співбесіду, благо — по скайпу або фейстайм, особиста присутність у Варшаві їм не потрібна. Якщо працівник візового відділу виявить помилки або грубі порушення в документах, він дасть негайну відмову аж до заборони в’їзду в країну на певний термін. Щоб цього не допустити, треба з усією відповідальністю підійти до збору документів. На щастя, в нашій практиці, з відмовами ми не стикалися.

оформлення візи в Уругвай

При перетині уругвайського кордону показують закордонний паспорт, зворотні квитки або квитки в кінцеву країну проходження. У паспорті прикордонник поставить штамп про факт в’їзду. Хабарництва, так поширеного в деяких інших країнах Південної Америки, немає. Уругвай — цивілізована країна з якісним сервісом і відносно прозорими державними інститутами.

Віза в Уругвай для громадян України — це гарна можливість познайомитися з дивовижною південноамериканської країною, відвідати родичів, відпочити або завести ділові відносини. Якщо документи зібрані, заповнені і подані правильно, проблем з видачею візи не буде.

У візовому центрі Helpvisa ви можете замовити підготовку документів, заповнення візової анкети, подачу і отримання документів в Варшаві. Також ви можете оформити страховку і користуватися послугами перекладача. Так ви істотно прискорите процес і підвищите шанси на схвалення візи. Це допоможе вам зосередитися на поїздці, а не на рутинних справах.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика