Центр імміграції та оформлення візВизовый менеджер:
+38 (097) 630 54 72
+38 (093) 554 28 20
Доп. телефон:
+38 (050) 556 04 75

Чим ви цікавитесь?

Візи

Возз’єднання
сім’ї

Судентські
візи

Робочі візи

Імміграційні
програми

Пошук туру

Страхування

Пошук
авіаквитків

Іміграційний і візовий центр Helpvisa Україна

Компанія Хелпвіза надає допомогу і послуги в отриманні візи в будь-який куточок світу.
У будь-якій ситуації наші менеджери проведуть з Вами професійну консультацію і вишлють індивідуальний список документів. Ви можете зателефонувати за вищевказаними телефонами або замовити дзвінок, і ми зв’яжемося з Вами у зручний для Вас час.

Де б Вам не захотілося побувати, куди б Вас не запрошували в гості рідні, друзі або бізнес партнери – ми допоможемо Вам дістатися туди самим легким і приємним способом.
Якщо Ви шукаєте центр візової підтримки в Києві, консультаційні центри з візових питань, або якщо Вас цікавлять туристичні послуги, бронювання готелів, авіаквитків, допомога в отриманні візи, віза в США, віза в Канаду, віза до Великобританії, візи в країни Африки, віза в Австралію, інші незвичайні країни, і Ви шукайте надійні візові агентства – ми зможемо допомогти Вам у будь-якому з цих питань.

Візові та імміграційні матеріали

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Допомога в отриманні візи для українців:

Основним напрямком нашої роботи є візова підтримка. Величезний досвід роботи з консульствами в Україні та за кордоном дає нам можливість допомагати навіть у найскладніших ситуаціях, будь то звичайні візи або імміграція.

Ми працює з країнами:

Європи, Південної та Північної Америки, Африки, Азії і Океанії. Також ми оформляємо візи в самі екзотичні острови і країни світу.

З кожним з цих напрямків ми працюємо багато років. У кожної країни є свої особливості, правила, маленькі нюанси, візові хитрощі, до кожного консульства потрібен свій підхід, так само як і до кожної людини, і це наше завдання – показати Вашу життєву історію максимально привабливою для візового офіцера того чи іншого Консульського установи.

Грамотність і педантичність в оформленні візових документів це фундамент, але часто, особливо з п’ятіркою найскладніших візових напрямків, фундаменту буде мало – потрібен правильний, часто творчий, підхід до ситуації в цілому.

Імміграція в Європу:

Найближче і популярний напрям в українців це, звичайно ж, країни Європи. Напевно у кожної людини в нашій країні щось пов’язане з тим чи іншим шенгенськими напрямком.

Так чи інакше, життя більшості українців, стикається з країнами Європи, як в плані відпочинку так і в плані таких питань як робота в Європі, навчання в Європі, возз’єднання сім’ї та багато інших моментів.

Візовий центр в Києві Helpvisa надає послуги по відкриттю національних віз в будь-яку країну Європи.

Надаємо послуги в терміновому отриманні віз в Україні

Центр візової підтримки Helpvisa допоможе в підготовці документів та відкритті навіть самих термінових віз. Звичайно ж, в вечір п’ятниці ми не зможемо допомогти Вам полетіти в суботу в США, все в розумних рамках, але якщо Ви зателефонуйте нам з ранку – то терміново оформити візу на Кіпр, в Індію або Мексику, наприклад, ми точно встигнемо.
“Віза в США” в Україні відкривається в середньому 7 робочих днів, все залежить від Вашої ситуації в цілому.

Меню
Яндекс.Метрика