Імміграційні програми для українців в 2020 році

Імміграція в іншу країну – це можливість самореалізуватися і поліпшити своє життя. Виїхати за кордон допомагають імміграційні програми – свого роду готові сценарії дій. Кількість і характер програм залежить від конкретної держави. Все ж, є основні способи імміграції – ними користується більшість, тому що вони працюють.

Популярні напрямки для імміграції серед українців

Окремою популярністю користуються країни Північної Європи – Норвегія, Нідерланди (Голландія), Данія. У Південній Європі популярні Італія та Іспанія. Є і більш екзотичні країни, які облюбували наші співвітчизники – це Австралія, Нова Зеландія і навіть Ісландія. Ці напрямки також популярні серед білорусів і росіян, тому без конкуренції тут не обійтися. Тепер перейдемо до сценаріїв, які відкривають можливість іммігрувати.

Робота. Трудова імміграція

Ви отримуєте робочу візу, влаштовуєтеся на роботу в іншу країну і працюєте там кілька років. За цей час ви адаптуєтесь. Залежно від законів конкретної країни, через певний період ви можете оформити посвідку на проживання, а потім і громадянство.

Трудові імміграційні програми Європи вимагають досвіду і знань у вузькій спеціальності з боку заявника. Найчастіше це сфера IT та інженерія. У розвинених країнах особливо цінують лікарів, медсестер. Щоб іммігрувати за цим способом, потрібно мати дипломи про вищу освіту, добре знати мову, а також мати запрошення від приймаючої компанії.

Зателефонуйте нам
і ми все зробимо за Вас!

+380 (97) 630 54 72

абоВізовий менеджер:
+38 (097) 630 54 72
+38 (093) 554 28 20
Дод. телефон:
+38 (050) 556 04 75

Навчання

Ви вступаєте в місцевий вуз. За цей час ви покращуєте знання мови, заводите друзів і знаходите варіанти для подальшого працевлаштування. Після успішного закінчення навчання ви знаходите легальну роботу. Після цього законодавство багатьох країн дозволяє отримати ВНЖ і, згодом, громадянство. Цей метод більше підходить для молоді. В Канаду і Америку легко потрапити в рамках однієї з програм з обміну студентами.

Возз’єднання сім’ї

Ви знаходите супутника життя за кордоном і виходите заміж / одружуєтеся. Також возз’єднатися можуть найближчі родичі:

  • Батьки з дітьми або навпаки.
  • Брати з сестрами.

В цьому випадку потрібно документально підтвердити родинні стосунки. Родич, який проживає за кордоном, повинен довести, що має всі можливості, щоб прийняти у себе членів своєї сім’ї. Багато дітей, які живуть на Заході, користуються цим способом, щоб забрати до себе з України батьків-пенсіонерів.

Відкриття бізнесу

Ви відкриваєте і ведете бізнес за кордоном. Якщо ваша справа буде успішною і корисною для економіки, з часом вам видадуть ВНЖ. Це один з найдорожчих методів переїзду. У деяких країнах він передбачає працевлаштування місцевих громадян і оплату великих податків в казну держави. Такий спосіб підходить для підприємців, що всерйоз вирішили зайнятися бізнесом за кордоном. До речі, якщо ваша компанія буде зазнавати збитків, ВНЖ навряд чи дадуть. Щоб цього не сталося, ділова активність повинна бути ретельно спланованою.

Зателефонуйте нам
і ми все зробимо за Вас!

+380 (97) 630 54 72

абоВізовий менеджер:
+38 (097) 630 54 72
+38 (093) 554 28 20
Дод. телефон:
+38 (050) 556 04 75

Інвестиції в економіку

Багато країн зацікавлені в залученні додаткового капіталу. Якщо ви інвестуєте багато грошей в економіку якоїсь країни, напевно вона не буде проти відкрити для вас вид на проживання. Питання в іншому – розмір інвестицій для деяких країн повинен бути значним. Наприклад, щоб отримати ВНЖ Канади, потрібно вкласти в її економіку від 200 тисяч доларів. Для провінції Квебек ця цифра ще вище – 800 тисяч.

Державні імміграційні програми

Багато розвинених країн зацікавлені в залученні фахівців або заселенні малонаселених регіонів. Наприклад, багато імміграційних програм Канади припускають заселення північних провінцій. А ось потрапити в такий спосіб в Онтаріо або Квебек майже нереально, тому що квот на ці регіони видають дуже мало. Інші програми мають бальну систему і вимагають збору великого пакета документів, після чого можна отримати ВНЖ.

Імміграційні програми Німеччині теж різноманітні. У цій країні діє програма імміграції етнічних євреїв. Вона поширюється на країни колишнього СРСР. Відповідно до неї, кожен етнічний єврей зі свідоцтвом про народження, виданим до 1991 року, може жити і працювати в Німеччині. Через 6 років він може прийняти німецьке громадянство.

Отримання статусу біженця

Якщо ваші права і свободи утискають в Україні, можете спробувати цей спосіб. Статус біженця дадуть тільки в тому випадку, якщо ви законно потрапите на територію тієї країни, в якій хочете залишитися. Якщо переслідування дійсно мають місце, отримати ВНЖ буде просто. Не намагайтеся сфабрикувати факти: імміграційні служби ретельно перевіряють ситуацію кожного окремого іноземця. Якщо факти слабкі, не намагайтеся їх «роздути» – в Європі і Америці питання мігрантів стоїть дуже гостро, тому вони не особливо раді іноземцям, які принесуть країні сумнівну користь.

Зателефонуйте нам
і ми все зробимо за Вас!

+380 (97) 630 54 72

абоВізовий менеджер:
+38 (097) 630 54 72
+38 (093) 554 28 20
Дод. телефон:
+38 (050) 556 04 75

Інші способи імміграції

Залежно від конкретної країни існує безліч варіантів імміграції. Серед них – народження дитини в цій країні, покупка нерухомості, особливі заслуги перед державою, програми для вчителів, медпрацівників та інші. Це не найпопулярніші способи виїзду за кордон, до того ж існують вони не скрізь.

Чому варто скористатися імміграційними програмами в 2020 році?

  1. Підвищення рівня життя.
  2. Отримання якісної освіти.
  3. Особистісний ріст і самореалізація.
  4. Якісні медичні послуги.
  5. Високі зарплати.

Виїзд на проживання до іншої держави пов’язаний і з труднощами – це складні умови імміграційних програм для українців, високі вимоги по професійним навичкам, знання мови. Також на Заході дорога медицина, високі податки і міграційна криза. Проте переваг від імміграції набагато більше.

Знайдіть спосіб імміграції, який підійде особисто вам. Ми оцінимо ваші шанси, посилимо слабкі сторони і всебічно підтримаємо. У візовому центрі «Хелпвіза» ви оформите візу і страховку, отримаєте туристичну інформацію, завірите і легалізіруете документи. Так ви заощадите час і багаторазово окупите витрачені кошти.

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика