Полезная информация про визы и новости

Мовні курси для дитини за кордоном


Мовні курси для дитини за кордоном | Хелпвиза

Вивчення мови за кордоном відкриває для дітей великі перспективи в майбутньому. Вільно володіючи міжнародною мовою, дитина зможе вступити до закордонного вузу і працевлаштуватися. Підстава для гарного майбутнього закладається ще в дитячому віці, до того ж діти, на відміну від дорослих, легко навчаються одній або декількох мов.

Як проходить вивчення мов для дітей за кордоном

Звичайно, в різних школах і навіть курсах можуть бути свої відмінності, але в цілому навчання дітей проходить за приблизно однаковим сценарієм. В середньому у дітей проходить 15–20 занять на тиждень. Спочатку учні проходять тест, який дозволить визначити рівень їх підготовки і розподілити їх за групами.

Дитячі програми включають триразове харчування та відпочинок. Батькам на руки видають розклад заходів незадовго до від’їзду дитини. Рекомендується дати своєму чаду кишенькові кошти з розрахунку 20 фунтів в тиждень (для Великобританії наприклад).

вивчення мови за кордоном

Мовні курси для дитини за кордоном: вік

Це ключове питання, яке хвилює батьків. Переважна більшість шкіл не приймають дітей молодше 5 років. Сенс відправляти малюка на навчання в такому віці буде в тому випадку, якщо після цього його планується відправити в школу-пансіон для навчання на постійній основі. Оптимальний варіант — сімейна програма. По ній можуть навчатися і діти, і батьки (окремо по групах), при цьому жити вони можуть разом.

Підлітки вже самі усвідомлюють важливість навчання за кордоном, і це плюс. Однак не всім може сподобатися сам навчальний процес. Деяким він здасться нудним. Тому батьки повинні визначити вік, в якому відправити дитину на навчання, виходячи з індивідуальних особливостей його характеру і переваг. Найпоширеніший вік, коли діти спокійно самостійно летять на навчання в іншу країну, виходячи з нашої практики, це 14–17 років.

Мовні курси для дитини за кордоном: програма

  • Індивідуальна. Дитина самостійно летить за кордон. Після прибуття його опікою займаються представники школи. У навчальному закладі малюк опиниться в іншомовному середовищі. Навіть всупереч волі йому доведеться вникати в принципи спілкування іноземною мовою. Агентство, яке організувало переліт, здійснює посередництво між батьками і школою.
  • Групова. Обійдеться батькам дешевше. Група дітей супроводжується дорослим. Під час поїздки він допомагає в усьому дітям. Цей спосіб рекомендований дітям, які їдуть на навчання за кордон вперше: так дитина швидше адаптується до нових обставин.

мовні курси для дитини

Питання житла

  • Резиденція. Багато шкіл роблять обмеження дітям до 14 років — вони повинні жити тільки в резиденції. Старші діти можуть робити вибір самостійно. Резиденція являє собою кампус закритого типу. Будівля охороняється, має медичне обслуговування. Діти живуть в кімнатах по 4–8 чоловік. Санвузол може бути один на кілька кімнат. Іноді можливі варіанти проживання по 2–3 людини, але їх швидко бронюють. В Англії у дітей спартанські умови, тому не варто переживати, що з навчання діти приїдуть розпещеними.
  • Родина. Проживаючи в родині іноземців, дитина отримує повноцінне харчування. Спочатку її відправляють і забирають зі школи, стежать за її матеріальним благополуччям, дбають про дозвілля. З усіма членами сім’ї батьки можуть познайомитися заздалегідь. Це прекрасна можливість обговорити нюанси утримання дітей.

Для вивчення англійської мови за кордоном для дітей краще вибирати невеликі курортні містечка, а не мегаполіси. У маленьких містах безпечніше і спокійніше.

Центр «Хелпвіза» допоможе підібрати вашій дитині відповідні мовні курси. Ми надамо список надійних навчальних закладів, допоможемо оформити візу, забронювати квитки і оформити всю документацію. Так ви заощадите час і гарантовано отримаєте відмінний результат, який влаштує як вас, так і вашу дитину.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика