Полезная информация про визы и новости

Мовні курси в АнгліїМовні курси в Англії | Хелпвиза

Де як не в Англії можна досконало вивчити англійську мову? У цій країні сама атмосфера розташовує до плідного навчання. Мовний бар’єр студент долає непомітно для себе — він просто спілкується з оточуючими і отримує задоволення. Не має значення рівень знань студента, 100% результат гарантований навіть самим упертим учням. Чи варто говорити, що мовні курси в Англії є найпопулярнішими серед інших країн.

мовні курси в Англії

Як проходять мовні курси англійської мови в Англії

Для зручності учнів збирають в групи, але можна навчатися і одному. Кожен метод має свої переваги і недоліки.

  • Групове навчання. Залежно від школи в групі буде 6–12 чоловік. Студенти з різних стран завжди підтримають і допоможуть + вони будуть звикати спілкуватися англійською мовою між собою.
  • Індивідуальне навчання. Дозволяє повністю заглибитися в навчання. Зазвичай таке навчання включає життя в родині викладача.

Всіх студентів перевіряють на рівень знань і розподіляють в групи за рівнем — таким чином навчання буде ефективніше. Мовні курси в Англії для дорослих і дітей принципово відрізняються від того, що можна зустріти в вітчизняних школах і вузах. За кордоном немає таких понять, як зубріння і читання підручників всю ніч. Всі програми максимально мотивують студентів. Навчальний курс доповнений екскурсіями, спортивними заходами та іншими розвагами.

Вибір мовної школи

Заклад можна вибрати виходячи з особистих переваг і можливостей. Майже в кожному місті Великобританії є мовні курси виняткової якості. Особливо їх багато в Лондоні, Глазго, Единбурзі, Кембриджі і Оксфорді. Більшою популярністю користуються великі та авторитетні школи, але є і маленькі, в яких затишніше. Кожна школа має свої традиції і невеликі відмінності в курсах.

  • Міжнародні мовні школи OISE. Вони є в Великобританії, США, Австралії, Франції, Німеччині. Школи пропонують навчання за різними програмами, в тому числі для вузьких фахівців. Це одна з найпопулярніших мереж серед міжнародних компаній.
  • Мережа шкіл Regent. Це провідна мережа Великобританії, яка заснована 50 років тому. Представництва цієї мережі є в Лондоні, Брайтоні, Борнмуті і інших великих містах.
  • Мережа коледжів Kaplan. Складається з 44 шкіл по всьому світу. Вони є в Канаді, на Мальті, в Сінгапурі і навіть Новій Зеландії. Тут навчаються люди різного віку і спеціальностей.
  • Мережа шкіл British Study Centers. Заснована в 1930 році і входить в число кращих в світі. Особливим попитом тут користуються інтенсивні курси і тематичні напрямки.

Щоб потрапити в одну з цих шкіл, не потрібні видатні індивідуальні дані. Для цього потрібна певна сума і бажання навчатися.

курси англійської мови в Англії

Вартість мовних курсів в Англії

Ціна курсів залежить від інтенсивності програми, його особливостей і кількості студентів в групі. Логічно, що курс за індивідуальною програмою буде дорожче, ніж по груповий. Також розцінки трохи варіюються у різних мовних шкіл.

В Англії мовні курси дітям теж популярні. Всього на Англію припадає близько половини всіх українських студентів, що бажають вивчити іноземну мову за кордоном. Навчаючись в Великобританії, можна подорожувати по країні. Тут є на що подивитися: це багатомільйонний Лондон, музична столиця Ліверпуль, старовинний Единбург. По завершенні курсів студент може працевлаштуватися. Він уже знатиме місцеві особливості і, що найголовніше, мову.

Компанія «Хелпвіза» надає комплексну підтримку в пошуку мовних курсів і сприяє в організації поїздки. Майбутній студент зможе оформити у нас візу на вигідних умовах, отримати консультацію, оформити страховку і дізнатися довідкову інформацію про країну і місто. Це звільнить від непотрібних клопотів напередодні важливої поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика