Полезная информация про визы и новости укр

Можливо / потрібно обдурити консульство США?

Можливо / потрібно обдурити консульство США? | Хелпвиза

Віза в США для українців – для це все одно що квиток в інший світ. Дозвіл відкриває великі можливості для наших співгромадян в плані туризму, працевлаштування та самореалізації.

Хоча отримати грін-карту в Сполучені Штати непросто, співвітчизники не перестають робити спроби отримати її всіма легальними і нелегальними способами.

На цьому шляху наші творчі співвітчизники примудряються вигадувати різні способи “поліпшити” свою ситуацію.

оформлення візи в сша

Часті хитрощі

1. Підробка довідок. До цього методу вдаються, якщо для подачі в консульство не вистачає якихось документів. Наприклад, офіційно безробітні громадяни можуть підробити довідку про працевлаштування.

Наслідки: мало хто знає, що в консульстві США ведеться облік по кожній юридичній особі, яка видавала довідки і які апліканти вказували в анкеті як роботодавця. Якщо Ви купили довідку в інтернеті, умовно у ТОВ Петров і, перед цим у них же купили довідки ще 20 осіб і подалися в консульство – візовий офіцер розуміє що довідка підроблена, про це робиться позначка у Вашій справі і Ви можете, м’яко кажучи , надовго забути про можливість отримання візи в США. НЕ КУПУЙТЕ ДОВІДКИ в інтернеті та у незрозумілих фірм, які їх продають. Багато моментів краще показати і піднести по іншому, без такого невиправданого ризику.

2. Прокатка паспорта і візова історія. Як би це здавалося чи не дивно, але і такого роду пропозиції про послуги можна знайти. Деякі фірми пропонують для збільшення шансів прокатати Ваш паспорт без Вас і швидко.

Наслідки: Для цього Вам ставлять іноді справжні візи з несправжніми штампами про в’їзд – виїзд, іноді і самі візи фальшиві. І кажуть що консульство побачивши це все добро, ніби Ви літали в Таїланд, Індонезію, Мальдіви і ще кудись – сприйме Вас як туриста, вирішить що гроші у Вас є і візу Ви отримаєте. І частково це правда – але тільки якщо б Ви ДІЙСНО літали в ці всі країни і відпочивали самі. Те що ставлять вони – це фальшиві мальовані штампи. У консульства США є сканер, приблизно як в аеропорту, вони проводять Ваш закордонний паспорт і бачать всі Ваші реальні переміщення з України і назад. Чи варто говорити що далі Ви будете з ймовірністю 100% внесені в чорний список? так як підробка штампів в паспорті це вже дуже серйозна справа.

3. Подача неправдивої інформації про сім’ю. Звичайно наявність дружини/чоловіка або дітей, які залишаються в Україні сильно збільшують шанси отримати візу. До сімейних завжди ставилися більш довірливо, так як мається на увазі що людину в Україні щось тримає. І, не довго думаючи, деякі агенції почали пропонувати підробити свідоцтвово про шлюб або народження дитини.

Наслідки: Ті хто вдається до таких заходів зазвичай має намір їхати в США і подаватися там на грін карту/статус біженця/шукати спосіб там залишитися. Дані по Вашій заяві та УСІ ВІДПОВІДІ які Ви давали візовому офіцерові усно зберігаються в базі. Коли ви подаєте на будь-які резидентські документи в США Ви знову надаєте інформацію і підтвердження про всю Вашу сім’ю і це вже дуже серйозно перевіряється. При розбіжності таких серйозних моментів і такому обмані – ймовірність що Вам відмовлять укоріненні і резидентстві також стопроцентна.

віза сша вимоги

Чи можна отримати візу хитрістю?

Зараз на жаль багато фірм пропонує багато небезпечних і нераціональних послуг. Їх мета – продати Вам свої послуги. Що Ви отримаєте після і які серйозні проблеми у Вас можуть потім виникнути – це не їхня турбота і про Вас ніхто думати не буде. Не робіть те, що потім не виправити.

Успіх таких афер близько 5% випадків, решта люди залишаються з довічними поганими даними в базі або в чорному списку. Часто середня, на перший погляд, ситуація може бути подана в дуже хорошому світлі, для цього не треба буде брехати або робити незаконні дії, потрібен лише грамотний консультант або юрист.

Оформлення візи в США – кропітка процедура. Документи, які подаються до консульства, ретельно перевіряються. Інформація проходить перевірку на валідність і не тільки в державних інстанціях, а й просто в інтернеті і соціальних мережах.

Це означає, для встановлення достовірності даних працівник консульства може зателефонувати на місце працевлаштування, вказане в довідці, в банк, місце навчання та інші інстанції, або просто погуглити про Вас.

Якщо між тим, що ви говорите на співбесіді і що вказано в довідках, і тим як є справи насправді є невідповідності, це буде підставою для додаткових розглядів. В результаті може бути дано відмову на в’їзд в країну на кілька років.

Іноді буває, що в поспіху були надані неактуальні дані. В такому випадку теж може бути відмовлено, однак після цього документи на візу можна подати повторно. Деякі, виправивши інформацію, подають папери через день після відмови. Висновок – краще до подачі паперів готуйтеся заздалегідь і не поспішаючи, хоча і відмова це ще не хрест на отриманні візи.

Незалежно від того, скільки коштує віза в США, вона оформляється за одним і тим же алгоритмом. Для звірки даних установи прозваниваются вибірково – ніколи не можна вгадати, подзвонить чи ні консульський працівник на неіснуючу роботу. Відгуки щасливчиків, які обдурили систему, можуть надихнути, проте статистика не на користь успіху.

Вимоги на візу в США не є захмарними і вони цілком здійсненні якщо до заходу заздалегідь підготуватись. Повний пакет правильно підібраних документів надасть упевненість в собі і дозволить вести себе невимушено на співбесіді.

скільки коштує віза в сша

Як вести себе на співбесіді

Якщо у Вас з якихось причин є сумніви, психологічна підготовка допоможе отримати позитивний результат навіть в такій ситуації.

Поводьтесь впевнено і невимушено. Як показує практика, допускається навіть легкий гумор у спілкуванні, однак це не повинен бути сарказм і не більше ніж один раз за розмову, і не з самого початку.

Чітко відповідайте на всі питання – чим ясніше і конкретніше відповідь, тим краще. Кажіть тільки по суті, не ухиляйтеся від незручного питання.

Подайте вагомі доводи того, що ви не плануєте затримуватися в Сполучених Штатах. Переконайте консульського працівника, що Ви мотивовані повернутися додому.

У консульстві працюють такі ж люди. Найчастіше співбесіду приймають молоді люди. У більшості випадків вони налаштовані доброзичливо. Однак користуватися їх привітністю не варто – надана інформація все одно буде перевірятись.

Перед візитом в консульство можна просто розібратися, як оформляється легальна віза в США: офіційний сайт посольства країни містить докладні описи та інструкції, які допоможуть правильно зібрати документи.

Не намагайтеся обдурити посольство США – з великою ймовірністю у Вас нічого не вийде. Тим рідкісним щасливчикам, яким це вдалося, просто пощастило. Краще не йти на невиправданий ризик, адже при виявленні махінацій доступ на в’їзд до Америки може бути закритий надовго або навіть назавжди.

Якщо є якісь труднощі з оформленням і збиранням документів, краще звернутися до професіоналів. Центр візової підтримки Helpvisa надає консультаційні послуги в будь-яких ситуаціях і ми знайдемо тільки чесні і білі способи зробити конкретно Вашу ситуацію більш привабливою.

Це як різниця між пластичною операцією і макіяжем. У Вас все залишається своє, тільки краще виглядає. Фахівці компанії виправляють навіть важкі ситуації, коли ймовірність отримати візу мінімальна. Звернувшись до нас Ви збережете не тільки гроші і час, а й репутацію.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню