Полезная информация про визы и новости

Нові правила отримання візи в США

Нові правила отримання візи в США | Хелпвиза

За новими правилами отримання візи в США тепер необхідно надавати представнику консульського відділу інформацію про свої сторінки в соцмережах. Це однозначно ускладнило процедуру спантеличило багатьох заявників. Навіщо було введено це нововведення і чим воно загрожує для українців, які зібралися в Сполучені Штати?

Нові умови отримання візи в США і нові труднощі

Отримання американської візи стане ще більш дивним. Відповідно, зросте відсоток відмов. Для підвищення рівня безпеки Держдеп США змінив анкети заяв на імміграційні і неіміграційні візи (DS-260 і DS-160, відповідно). У них було додано питання про наявність сторінок в соціальних мережах.

З недавнього моменту всі бажаючі потрапити до Сполучених Штатів, повинні в анкетах надавати відомості про свої персональні сторінки в соцмережах. Залежно від змісту буде виноситься остаточний вердикт з приводу видачі візи.

отримання візи в США

Кого торкнуться зміни по візі в США в 2019 році

Нові правила стосуються всіх, хто їде в Америку з метою туризму, отримання освіти або працевлаштування. Виняток становлять деякі типи дипломатичних віз і віз для офіційних осіб. Зміни стосуються 14 млн заявників по неімміграційних і 700 тисяч заявників з імміграційних віз.

Нові правила оформлення американської візи: що конкретно зміниться

Згідно з оновленими вимогами заявники, що подають запити на імміграційні та неімміграційні візи, повинні перерахувати всі зареєстровані облікові записи в соціальних мережах, на які вони заходили в останнє п’ятиріччя. При цьому на вибір в випадаючому меню дається двадцять найпопулярніших з них:

  • Facebook.
  • Вконтакте.
  • YouTube.
  • Twitter.
  • Instagram і інші.

Якщо заявник користується соцмережами, яких немає в випадаючому меню, їх можна вручну вказати в анкеті.

Для отримання американської візи тепер потрібно надавати не тільки актуальний номер телефону та електронну пошту, як це було до недавнього часу, але і всі телефонні номери та e-mail, якими користувався заявник протягом останніх п’яти років. Крім цього, заявник повинен вказати, чи не належить хтось із членів його сім’ї до терористичних організацій.

У минулому вимога вказувати адреси акаунтів в соціальних мережах відносилося до тих аплікантів, які викликали підозри і яких перевіряли посилено.

Що, якщо немає акаунтів в соцмережах?

Анкета передбачає такий сценарій. Якщо у вас дійсно немає акаунтів в соцмережах, потрібно вказати це — така можливість надається. Але не користуйтеся цим, приховуючи інформацію: якщо американці визначать шахрайство, санкцій не уникнути. Навіть якщо в минулому у вас були акаунти в Фейсбуці, Вконтакті або інших соцмережах, але ви пішли звідти, все одно постарайтеся згадати логін і вказати його в анкеті — так буде по-чесному.

віза в США

Навіщо потрібні нові правила отримання візи в США для українців

Як пояснює Держдепартамент США, такі нововведення потрібні для своєчасного виявлення загроз національній безпеці, зокрема, виявлення терористів та інших небажаних елементів. Такий захід дозволяє припиняти їх спроби потрапити в країну. Як доказ американці вказують на те, що терористи з ІГІЛ і Аль-Каїди активно застосовують соцмережі для поширення офіційних заяв, вербування нових членів і провокаційних закликів в суспільстві.

У Держдепартаменті впевнені, що оновлена ​​процедура дозволить швидше ідентифікувати особи. Прецедентом до посилення процедури отримання віз став випадок, коли в країну пропустили Пакистанку яка має відношення до бійні в Сан-Бернардіно. Візові офіцери не звернули уваги, що на її сторінці в соцмережі були пости на підтримку терористів. Своєчасна реакція контролюючих органів могла б запобігти трагедії.

В американській імміграційній службі стверджують, що при розгляді заяв вони не будуть брати до уваги расу, релігію, етнічну приналежність, національне походження, які політичні погляди, стать і сексуальну орієнтацію. Також заявників не будуть питати паролі і порушувати політику конфіденційності.

Для простих заявників нововведення означає збільшення часу на оформлення візи та зменшення шансів на позитивний результат справи. Нововведення набуло чинності 31 травня. Незважаючи на це, отримати американську візу, все ж, можливо. Просто зверніться в компанію Helpvisa. Тут вам допоможуть уникнути багатьох зволікань і значно спростити процедуру отримання візи.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика