Полезная информация про визы и новости

Особливості оформлення візи на Кайманові острови

Особливості оформлення візи на Кайманові острови | Хелпвиза

Кайманові острови — заморська територія Великобританії і за сумісництвом процвітаюча офшорна зона. Тут зареєстровано 100 тисяч компаній. Серед них — майже 500 банків. Острови приваблюють мільйони туристів хорошими пляжами, дайвінгом і підводним полюванням. Віза на Кайманові острови — обов’язкова вимога для більшості іноземців, в тому числі і для українців. Оформляється через британський візовий центр.

Де на карті знаходяться Кайманові острови

Кайманові острови розташовані в Карибському морі. До їх складу входять три острови — Великий, Малий Кайман і Кайман-Брак. Майже все населення зосереджено на найбільшому острові Великий Кайман. Острови знаходяться в 240 км на південь від Куби і в 730 км на південь від Маямі (штат Флорида, США). Акваторія островів багата кораловими рифами, у багатьох місцях зустрічаються мангрові зарості.

віза на Кайманові острови

Оформлення візи на Каймани

Віза на острови Каймани оформляється 15-60 робочих днів. Зважаючи на такі строки заздалегідь подбайте про збір документів. Візу роблять у візовому відділі консульства Великобританії в Україні. Для запису на подачу документів реєструються в сервісі Tls contact, в якому створюють особистий аккаунт. Віза не потрібна подорожуючим на судні за умови, що вони продовжать круїз на тому ж лайнері.

Допускається безвізовий транзит, якщо аеропорт на Каймани — перевалочний пункт на шляху в треті країни. При цьому важливо мати квитки на транспорт в ці держави. Мандрівник повинен здійснити транзит протягом дня і не залишати аеропорт. Стандартна віза на Кайманові острови видається на 3 або 6 місяців, при цьому її можна продовжити на місці.

Вартість візи на Кайманові острови

 • 165 € — обов’язковий податок консульства. Його величина може змінюватися. Сплачують збір онлайн за допомогою банківських карт «Віза» або «Мастеркард».
 • 100 € — сервісний збір візового центру. У цю вартість входить переклад текстів на англійську мову, реєстрація в TLS contact, консультація з усіх питань, отримання паспорта, заповнення візової анкети, запис на подачу документів, бронь квитків на літак і номери в готелі.

оформлення візи на Кайманові острови

Віза для українців на Кайманові острови: документи

 • Закордонний паспорт, що діє на момент в’їзду, з порожньою сторінкою.
 • Ксерокопія сторінки закордонного паспорта з даними його власника.
 • Заповнена англійською, роздрукована і підписана заявником онлайн-анкета.
 • Свіжа фотографія 35х45 мм (1 шт.) На світлому тлі, без рамок, овалів і куточків.
 • Підтвердження фінансової спроможності: банківські виписки або книжки, квитанції про з / п, документи з податкової.
 • Довідка з місця працевлаштування.
 • За бажанням — старі паспорти зі штампом США, Канади, або країн Шенгену.
 • За бажанням — авіаквитки в обидва кінці.
 • Запрошення від приймаючої особи / організації.

Всі документи перекладаються англійською. До переведення додається інформація про те, хто, де і коли його зробив, контактні дані перекладача і його особистий підпис. Перекласти документи можна в бюро перекладів. При замовленні пакету послуг в компанії Хелпвіза — переклади вже входять у вартість. Кожен документ повинен мати копію. Після звірки оригіналів та копій в візовому центрі оригінали повертаються заявнику.

Замовляйте повний пакет послуг у візовому центрі «Хелпвіза». Ми допоможемо зібрати і заповнити документи і анкету, перевести їх на англійську мову, зареєструватися в TLS contact. Проконсультуємо і заберемо готовий паспорт в консульстві. При необхідності оформимо страховку, забронюємо авіаквитки і готель. З нами ви максимально збільшите шанси потрапити в одну з найцікавіших країн Карибського басейну.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика