Особливості отримання візи в Папуа – Нову Гвінею для українців | Хелпвиза
Папуа – Нова Гвінея займає частину однойменного острова і безліч сусідніх островів Океанії. Тутешня тропічна природа як і раніше маловивчена, а місцеві народи ведуть первісний спосіб життя. Разом з тим країна багата природними копалинами, що приваблює сюди численних інвесторів. Віза в Папуа – Нову Гвінею для українців і більшості інших іноземців — обов’язкова вимога для в’їзду.
Віза в Папуа – Нову Гвінею: нюанси оформлення
Представництва Папуа – Новій Гвінеї в Україні немає. Найпростіший варіант оформлення візи — через австралійське консульство в Москві. В цьому випадку особиста присутність не обов’язкова. Документи можна відправити кур’єром або поштою. Найпростіше зробити це через візовий центр Helpvisa. Фахівці компанії швидко і без зволікань оформлять візу в Папуа – Нову Гвінею через московське консульство. Але є нюанс — спочатку запит подається онлайн в департамент імміграції Папуа Новій – Гвенеї, і тільки після отримання схвалення візи — можна везти паспорт для вклейки в Москву.
Також віза оформляється в консульствах Папуа – Новій Гвінеї в Бельгії або Великобританії. У цьому випадку пакет документів надсилається поштою. До нього додають квитанцію про сплату консульського збору і конверт зі зворотною адресою та маркою. Віза в Папуа – Нову Гвінею виготовляється 21-90 днів. Стандартна туристична віза дає право перебувати на території країни протягом 60 днів.
Вартість візи в Папуа – Нову Гвінею
- 180 $ — пакет візових послуг від компанії Helpvisa. У нього входить консультація, переклад текстів на англійську мову, заповнення візової анкети, подача в МЗС Папуа, переговори з консульством Австралії з приводу готовності візи, супровід і контроль візового процесу, відправка закордонного паспорта в австралійське представництво в Москві і назад.
- 35 $ — консульський збір за туристичну візу. При оформленні візи через консульство Австралії в Москві він оплачується після прильоту в країну. При оформленні візи в Лондоні або Брюсселі консульський збір оплачується попередньо поштовим переказом або готівкою в разі особистої подачі документів. Вартість візи в Папуа – Нову Гвінею періодично змінюється, тому інформацію уточнюйте завчасно. У разі відмови в оформленні візи сплачені кошти не повертаються.
Документи на візу в Папуа – Нову Гвінею
- Закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 1 рік з моменту в’їзду в країну. Копія сторінки закордонного паспорта з особистими відомостями про заявника.
- Анкета, заповнена англійською з особистим підписом заявника. Неповнолітні, вписані в закордонний паспорт батьків, повинні заповнити окрему анкету.
- Дві фотографії 35х45 мм. Виконуються на світлому тлі, без овалів і куточків.
- Ксерокопія паспорта громадянина України.
- Довідка з місця працевлаштування.
- Виписка з банку про стан рахунку, а також дані про динаміку коштів за останні півроку.
- Докази мотивів поїздки: запрошення приватної особи або організації, туроператора або готелю.
- Для ділової поїздки надають копію диплома або підтвердження професійної кваліфікації, запрошення від приймаючої організації на фірмовому бланку, написане у вільній формі.
- Для приватного візиту надають ксерокопію паспорта особи, яка запрошує, підтвердження родинних зв’язків або близьких відносин з запрошуючим.
- Оригінали і копії квитків на літак в обидва боки.
- Підтвердження броні готелю.
Консульський відділ має право запросити і інші документи для з’ясування нюансів. Вирушаючи в цю країну, будьте готові зіткнутися з бюрократичною тяганиною. Також варто ретельно розробити маршрут і подбати про безпеку. У регіоні висока сейсмічна активність, є діючі вулкани. Однак справжніх шукачів пригод нічого з цього не лякає.
Звертайтеся за візою в Папуа – Нову Гвінею в центр візової підтримки «Хелпвіза». Ми подамо документи в Міністерство у справах імміграції Папуа – Новій Гвінеї онлайн і поставимо штамп через австралійське консульство в Москві. Ми підготуємо документи, заповнимо анкету, переведемо все на англійську мову. При необхідності оформимо страховку. З нашою допомогою ви без переживань відвідайте один з найбільш маловивчених куточків світу.