Полезная информация про визы и новости

Подорож Африкою. Рекомендовані щеплення

Подорож Африкою. Рекомендовані щеплення | Хелпвиза

При поданні заяви на отримання візи в посольствах багатьох африканських країн потрібно надати довідку про вакцинацію від деяких захворювань.

Заявникам необхідно дуже серйозно поставитися до цього питання, адже це не просто формальність, а важлива необхідність, що дозволяє уникнути проблем зі здоров’ям.

У цій статті ми розглянемо, які щеплення потрібно зробити перед поїздкою в Африку.

Подорож Африкою

Коли варто зробити вакцинацію?

Вакцинацію слід зробити не пізніше, ніж за місяць до подорожі країнами Африки.

Якщо потрібно зробити декілька щеплень, інтервал між ними повинен бути хоча б три тижні, хоча в окремих випадках терміни можуть бути скорочені. Дітям старшого шкільного віку часто рекомендують пройти ревакцинацію або зробити щеплення, який бракує.

Всі нюанси, що стосуються щеплення, слід уточнювати в консульському відділі посольства країни, до якої заплановано поїздку. Крім цього, можна орієнтуватися на рекомендації Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, що займається моніторингом поширення захворювань.

Щеплення для поїздки в Африку

Щеплення для поїздки в Африку

Перед поїздкою важливо ознайомитися з епідеміологічною ситуацією не тільки в країні, але і в конкретному регіоні. Варто пам’ятати, що, подорожуючи, турист перебуває в незвичних умовах проживання, а тому більш схильний до інфекційного зараження.

Розглянемо детальніше, які щеплення для Африки є найбільш актуальними.

Жовта лихоманка. Вакцинація від цього епідемічної хвороби є обов’язковою для більшості африканських країн. Після щеплення видається сертифікат, що дійсний 10 років.

Поліомієліт. Якщо в регіоні планованої поїздки спостерігається підвищений рівень інфекційної загрози, туристам рекомендують пройти первинне щеплення або ревакцинацію.

Туберкульоз. Особи, що виїжджають на тривалі терміни, повинні пройти туберкулінодіагностку (здати пробу Манту). Це особливо важливо для працівників медицини та освіти.

Черевний тиф. Імунізація є необхідною для туристів, які вирушають на термін, триваліший, ніж місяць, до регіонів із підвищеним епідеміологічним рівнем.

Епідпаротит і кір. Туристи, які не хворіли і не були щеплені в дитинстві, повинні пройти вакцинацію в обов’язковому порядку незалежно від країни, до якої подорожують.

Гепатит A і B. Щеплення рекомендується медикам, вчителям і тим, хто надовго їде до країн із підвищеним ризиком виникнення цих захворювань.

Правець і дифтерія. Імунізація від цих захворювань є обов’язковою для нещеплених дітей.

Деякі поради

Під час подорожі Африкою слід врахувати, що в країнах, які розвиваються, поняття гігієни та санітарії можуть бути суттєво відмінними від традиційних європейських.

Щоб не підчепити небезпечну інфекцію, не рекомендується пити воду з відкритих джерел, вживати продукти харчування сумнівного походження.

Також медики радять не ходити босоніж і не контактувати з випадковими тваринами, адже вони можуть бути переносниками небезпечних захворювань і паразитів.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика