Полезная информация про визы и новости

Полегшення візового режиму з Канадою: правда чи вигадка?


Полегшення візового режиму з Канадою: правда чи вигадка? | Хелпвиза

Багатьом українцям досі не зрозуміло, чи дійсно отримати візу в Канаду стало простіше. Довгий час інформація поширювалася на правах чуток, і лише 1 листопада 2017 року з’явилися прояснення. Канада справді спростила порядок оформлення віз для українців, але не дуже істотно. Правила стосуються всіх громадян України, які подають заяву на візу онлайн або безпосередньо в консульство.

Влада сподівається, що спрощення візового режиму між Україною і Канадою зміцнить сімейні зв’язки громадян, а також економічне партнерство двох держав. Таке полегшення процедури стало можливим після того як Україна вступила в міжнародну програму CAN +, в яку нещодавно також долучилися Мексика, Індія і Китай. Незважаючи на це, Канада поки що не готова до безвізового режиму з Україною.

віза в Канаду

Віза в Канаду 2018: зміни

Спрощення процедури оформлення стосується тільки стандартних віз. Процес отримання студентських та робочих віз залишиться колишнім.

Підтверджувати фінансову спроможність не потрібно тим заявникам, які були в Канаді протягом останніх 10 років або мають відкриту американську візу. Для цього потрібно лише показати візу або штампи про перетин канадського кордону.

Віза в Канаду 2018: основні документи

 • Закордонний паспорт і його ксерокопія. Термін дії закордонного паспорта не повинен закінчуватися ще як мінімум 3 місяці після закінчення поїздки.
 • Паспорт громадянина України.
 • Анкета з додатком.
 • Заповнені особисто заявником бланки «Додаткова інформація» і «Інформація про сім’ю».
 • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм.
 • Маршрут поїздки — англійською або французькою мовою.
 • Довідка з місця роботи або навчання.
 • Підтвердження фінансової спроможності.
 • Медична страховка — мінімум на 40 тисяч доларів (бажано)
 • Бронь авіаквитків в обидва боки.
 • Бронь готелю на весь період перебування на території Канади.

Віза в Канаду видається через 7–14 днів після подачі заяви. Пакет документів відправляється в консульство Канади особисто або через довірену особу. В Україні канадські консульства розташовані в Києві та Львові. Заявнику може бути призначено співбесіду. Як правило, про це повідомляють за 5 днів. Склад пакету документів може сильно змінюватися в залежності від типу візи. На кожну неповнолітню потрібно оформляти окрему візу.

Ціна візи в Канаду

Незважаючи на всі зміни, вартість оформлення канадської візи не змінилася і становить 2 800. У разі відмови у видачі візи консульський збір не повертається. Крім того, при оформленні візи через приватне візове агентство оплачується сервісний збір, розмір якого залежить від типу візи і пакету додаткових послуг.

отримання візи в Канаду

Відмови у видачі канадської візи бувають через неправильну підготовку документів або недбалому ставленні до процесу через незнання. Багато хто вважає що віза в Канаду це легко, але це не так, підготовка повинна бути найретельніша і велика. В основному відмови пов’язані з недостатньою фінансовою спроможністю заявника, неясними цілями поїздки або помилками при зборі і заповненні документів.

Всього цього можна уникнути, відповідально підійшовши до справи. Навіть після відмови можна подати заяву повторно, але з кожною новою подачею шанси будуть зменшуватися, а зусиль і документів потрібно прикладати більше.

Полегшення візового режиму в Канаду — звичайно не вигадка, але воно дуже відносне. Позитивні зрушення в бік лібералізації візового режиму в наявності, але в цілому умови отримання візи не зазнали кардинальних змін. Нововведення оцінять постійні мандрівники, які регулярно відвідують родичів або займаються бізнесом.

Оформити візу в Канаду непросто, однак досвідчені фахівці компанії Helpvisa істотно підвищать ваші шанси на позитивний результат. Секрет успіху заходу — правильно зібрані і заповнені документи. У цьому допоможуть наші професіонали, які мають стаж роботи 10 років і більше.

Наші працівники переведуть тексти на англійську або французьку мову, оформлять страховку, підберуть тур, напишуть супровідні листи. Вам залишиться тільки зосередитися на підготовці до поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика