Полезная информация про визы и новости

Порядок процедури возз’єднання сім’ї в Австрії

Порядок процедури возз’єднання сім’ї в Австрії | Хелпвиза

Австрія — одна з найпрогресивніших країн світу, тому багато хто хотів би отримати посвідку на проживання в цій країні. Населення держави складає 8,7 мільйона чоловік, з них 10% — іммігранти. Небагато з щасливчиків удостоюються честі стати повноправними жителями цієї процвітаючої країни.

Якщо тут у вас є родичі, і ви плануєте залишитися в країні довше, ніж півроку, саме час задуматися про возз’єднання сім’ї в Австрії. Це процедура складна, однак ті, хто зважилися її пройти, в майбутньому отримують безліч переваг, які мають корінні австрійці.

Віза до Австрії для возз’єднання сім’ї може бути відкрита родичам діячів мистецтва, студентів, робітників, науковців і офіційно працевлаштованих в Європі громадян. Але подати заявку для своєї сім’ї може тільки громадянин, який вже має посвідку на проживання в Австрії або підданий цієї держави. Важливо, щоб у нього не було проблем з законодавством.

Міграційна служба видає обмежені квоти для іноземців, що в’їжджають для возз’єднання з родичами — це і пояснює складність оформлення. Членом родини, який може приїхати на ПМЖ до своїх родичів, і якому найлегше оформити дозвіл це чоловік або дружина, а також діти, яким не виповнилося 18 років. Карту посвідки на проживання необхідно регулярно продовжувати. Після другого або третього продовження можна запитувати ВНЖ на 3 роки.

віза в Австрію

Скільки коштує возз’єднання сім’ї в Австрії

При подачі документів необхідно сплатити консульський збір у розмірі 120 євро. Вартість підготовки документів, апостилей, дивіться у нас на сторінці. Крім того, для сімейної пари встановлена ​​мінімальна норма доходів, що дозволяє видати дозвіл. Вона становить 1300 євро на місяць, на кожну дитину береться в розрахунок 140 євро додатково. В середньому процедура триває від 3 місяців до півроку.

Документи на возз’єднання сім’ї в Австрії

 • Заява на німецькій мові.

 • Біометричний закордонний паспорт.

 • Свідоцтво про народження.

 • Свідоцтво про шлюб (розлучення).

 • Документи, що підтверджують наявність або оренду нерухомості в Австрії.

 • Страховий медичний поліс.

 • Підтвердження достатньої кількості грошей на банківському рахунку.

 • Відсутність судимості.

 • Гарантійне зобов’язання (деталі можна дізнатися у наших консультантів).

 • Документи підтверджують знання німецької мови.

До кожного документа додається його ксерокопія, також всі вони повинні бути з апостилем і переведені на німецьку мову з нотаріальним засвідченням. Громадяни старше 14 років надають сертифікат про володіння німецькою мовою зразка мінімум А1.

В індивідуальному порядку в консульстві можуть зажадати і інші документи. Оформлення візи на возз’єднання візи в Австрії проходить в посольстві. Продовження дозвілу здійснюється за місцем проживання на території Австрії. Як правило, ця процедура нескладна.

Австрія віза

Процедура возз’єднання сім’ї займає багато часу і сил. Однак всі ці зусилля будуть винагороджені в майбутньому при відповідальному підході до справи. Австрія — найбезпечніша країна Євросоюзу.

Архітектура Відня визнана як еталон для інших міст світу. Тут зосереджені кращі курорти, якісна медицина, кращі вузи. Крім того, економіка Австрії одна з найстабільніших в світі. Всі ці можливості відкриються вам і вашим дітям.

Істотно полегшити процедуру Ви можете, звернувшись до фахівців компанії Helpvisa. Ми маємо багатий досвід роботи з консульством Австрії, тому впораємося навіть з найскладнішим завданням.

У нас Ви можете замовити переклад документів на німецький, апостилі, оформити медичну страховку, забронювати дату подачі документів, ми все перевіримо і заповнимо, щоб Ваша подача документів пройшла спокійно, не було допущено ніяких помилок і Ви отримали позитивну відповідь в найстисліші терміни. Возз’єднання з близькими пройде гладко і радісно!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика