Полезная информация про визы и новости

Що потрібно знати при оформленні візи до Великобританії в 2018 році


Що потрібно знати при оформленні візи до Великобританії в 2018 році | Хелпвиза

Для в’їзду на територію Великобританії українцям потрібна віза. Важливо розуміти, що ця країна не входить до Шенгенської зони, тому безвіз її не стосується. За британською візою можна подорожувати по Європі. Процедура оформлення британської візи декілька спроститься, якщо в вашому закордонному паспорті будуть стояти позначки США, Канади або країн Шенгенської угоди.

Отримання візи до Великобританії в 2018 році як і раніше залишається складною процедурою. Багатьом українцям відмовляють, оскільки вони неуважно готують документи. Разом з тим радує той факт, що всі британські візи мають тривалу дію — вони видаються на 6, 12, 24 місяці, і навіть на 5 або 10 років. Це хороша мотивація для тих, хто звик робити все на швидку руку.

віза до Великобританії

Анкета до Великобританії оформляється онлайн. Для початку потрібно зареєструвати аккаунт на сайті Міграційної служби Великобританії. Заповнена анкета роздруковується і підписується особисто заявником. Після цього на вказану адресу електронної пошти прийде підтвердження з унікальними реєстраційним номером.

У цьому ж акаунті Ви оплачуєте консульський збір і вибираєте час візиту в британське консульство (а якщо точно — британський візовий центр в Україні). Лист з датою візиту також прийде на пошту. Його теж роздруковують і докладають до решти пакету документів.

Ціна візи до Великобританії в 2018 році

 • 119 $ — стандартна одноразова віза на 6 місяців.
 • 452 $ — стандартна одноразова віза на 1 і 2 роки.
 • 820 $ — стандартна одноразова віза на 5 років.
 • 1028 $ — стандартна одноразова віза на 10 років.
 • 83 $ — транзитна віза.

Список документів для візи до Великобританії 2018 залежить від типу візи, але є папери, які потрібно надати в будь-якому випадку.

Документи для візи до Великобританії 2018

 • Закордонний паспорт і його ксерокопія.
 • Заповнена візова анкета.
 • Фірмова довідка з місця працевлаштування.
 • Підтвердження фінансової спроможності.
 • Лист від спонсора поїздки.
 • Підтвердження наявності нерухомості в Україні або довгостроковий договір оренди нерухомості.
 • Неповнолітні надають свідоцтво про народження.

Список документів для візи до Великобританії в 2018 році не зазнав серйозних змін. Всі папери потрібно приносити в посольство особисто. Там у заявника візьмуть відбитки пальців. Термін оформлення британської візи значний — не менше трьох тижнів. У зв’язку з цим готуватися до поїздки потрібно завчасно.

Якщо в паспорті стоять візи США або Канади і взагалі у Вас хороша візова історія, процедура трохи прискориться. Довгострокова віза оформляється не менше п’яти тижнів. Документи на візу можна подавати ще за 3 місяці до поїздки.

отримання візи до Великобританії

Для транзитної поїздки потрібно надати квитки в третю країну, візу в цю країну. У цьому випадку також надається бронь готелю, лист-запрошення від приймаючої сторони або бізнес-партнерів, які проживають в третій країні. Також підійдуть інші докази, що переконують важливість перебування заявника в цій державі.

Через Великобританію можливий і безвізовий транзит, якщо пересадка на інший транспортний засіб проводиться протягом 24 годин і Ви не виходите з транзитної зони. Також повинна бути підтверджена важливість пересадки на території Великобританії.

Всі документи повинні бути перекладені на англійську мову. Кожен переклад повинен супроводжуватися ПІБ перекладача, датою переведення і його особистим підписом.

Віза до Великобританії для українців в 2018 році як і раніше залишається бажаною. Отримати її вдається не всім. Проте щорічно Туманний Альбіон відвідують тисячі українців. Проблем не виникне, якщо відповідально підійти до збору паперів. Центр візової підтримки Helpvisa підвищить ваші шанси в отриманні візи. Фахівці підготують документи, переведуть їх на іноземну мову, оформлять медичну страховку і проконсультують з усіх незрозумілих моментів.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика