Полезная информация про визы и новости

Скільки коштує зробити візу до Іспанії в Києві?

Скільки коштує зробити візу до Іспанії в Києві? | Хелпвиза

Відпочинок за кордоном – це пам’ятна цікава пригода. Особливо приємно подорожувати Іспанією.

Ця країна, багата на історичні події, приваблює своїми архітектурними будівлями, що збереглися навіть із часів Середньовіччя. Чи складно отримати візу до Іспанії в Києві? Співпрацюючи з нашою компанією, ні!

зробити візу до Іспанії

Як оформити шенгенську візу до Іспанії?

Перше, з чого необхідно почати – це завантажити і роздрукувати спеціальну форму анкети. Її можна знайти на сайті посольства або візового центру. Анкета для отримання шенгенської візи до Іспанії повинна бути правильно заповнена англійською або іспанською мовою.

Цікаво, що ті люди, які народилися до 1991 року на території Радянського Союзу в 13 пункті повинні вказувати СРСР (USSR) як країну, в якій вони народилися. А в графі «громадянство» – теперішнє громадянство, наприклад, Україна.

Далі необхідно зібрати інші стандартні документи: закордонний паспорт, копії національного, 2 фотографії, медичне страхування, довідка з роботи (навчання) і т. п. Залежно від мети поїздки, цей список необхідно доповнити:

  • для туристичної візи: заброньованими квитками на транспорт в обидва боки, готелем, випискою з банку про стан рахунку, на якому повинна бути сума з розрахунку 65 євро на добу на людину;

  • для ділової поїздки: офіційним запрошенням від організації, яка влаштовує цей захід, будь-якими юридичними доказами, що ця компанія насправді існує та працює;

  • з метою навчання: офіційним документом, укладеним за спеціальною формою, про те, що заявник дійсно реєструвався у навчальній програмі, що має теоретичний або практичний характер, а також сертифікатом, який свідчить про те, що людину прийнято на цю навчальну програму (в окремих випадках ще надається медичний сертифікат);

  • на запрошення від родичів: обов’язковим листом-запрошенням, у якому є контактні дані та повне ім’я особи, що запрошує, розписаною метою поїздки і доказами родинних зв’язків (спільні фотографії, свідоцтво про шлюб, народження тощо), від родича чи друга, що легально проживає на території Іспанії; можливо, запевнення про те, що всі витрати гостя покриватиме той, хто запросив.

оформити шенгенську візу до Іспанії

Допомога в отриманні візи до Іспанії в м. Києві

Отримати візу швидко без помилок в анкеті або при зборі документів Ви зможете за допомогою нашого колективу! Ми зберемо всі потрібні папери, заповнимо анкету іноземною мовою, подамо інформацію грамотно та отримаємо для вас готову візу.

Вам не потрібно буде ставити собі запитання про те, де отримати іспанську візу або як оформити візу до Іспанії, якщо немає офіційної роботи. За майже 10 років роботи з цими документами ми навчилися вирішувати навіть найскладніші питання!

Скільки коштує зробити візу до Іспанії в нашому агентстві? Хочемо запевнити вас, що ціни на послуги в нашій компанії є одними з найнижчих у Києві! Детальну інформацію ви зможете отримати, поспілкувавшись із нашим менеджером. Зверніться до нас за допомогою в оформленні візи і проведіть свою відпустку в прекрасній Іспанії!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика