Полезная информация про визы и новости

Термінова віза в США громадянам Росії


Термінова віза в США громадянам Росії | Хелпвиза

Віза в США — це великі можливості для бізнесу, відпочинку і навчання. З недавнього часу ситуація з оформленням американських віз в Росії ускладнилася. Де можна отримати візу США в Росії? У консульствах в Москві, Єкатеринбурзі та Владивостоці, до недавнього часу в Санкт-Петербурзі (консульство закрилося). Цього дуже мало на всю Росію, в нинішній ситуації. Для отримання візи доведеться вистояти чергу і зіткнутися з численними труднощами.

За кордоном отримати американську візу простіше. Стандартна і термінова віза в США громадянам Росії може бути видана не тільки на території Росії, але і в сусідніх країнах — Польщі, Україні, Фінляндії, країнах Прибалтики. Фахівці компанії Helpvisa рекомендують оформляти візу в США в 2018 році для громадян Росії саме в Україні, тому що це найпростіше.

термінова віза в США

В яких випадках видають термінову візу

  • Термінове лікування.
  • Смерть родича або похорон.

Термінова віза не може бути імміграційної. Якщо заяву на термінову візу було відхилено, повторно подати заяву на термінову візу можна.

Як отримати візу в США через Україну

Про те, як відкрити візу в США в Росії не варто розповідати, так як зараз це тривалий процес. Україна — найпривабливіша країна для росіян, які хочуть оформити візу в США в 2018 році. Для поїздки в Україну росіянам все ще не потрібно оформляти візу. Головна вимога для росіян і інших іноземців, яке висуває американське посольство — правильно зібрати пакет документів, надати достовірні дані і дотриматися всіх формальностей.

Росіянам не потрібно боятися поїздки в Україну. Незважаючи на думку, що нав’язують засоби масової інформації, до громадян сусідньої країни українці ставляться нормально і без упереджень. Хто вирішив оформити американську візу через Україну, але не знає як це зробити, ми радимо звернутися до візового центру «Хелпвіза». Тут в мінімальний термін підготують всі документи і нададуть комплексну підтримку в оформленні візи.

Щоб приїхати до Києва, росіянам не потрібно оформляти окрему візу. Для цього достатньо надати документи, які підтвердять, що мета поїздки громадянина — отримання візи в американському посольстві. Також підійде юридично завірене запрошення від громадянина України, у якого планується зупинитися.

Інструкція з оформлення термінової візи в США в Україні

  • Заповніть анкету DS-160 онлайн, перейшовши за посиланням. При оформленні виберіть Ukraine, Kyiv.
  • Сплатіть візовий збір.
  • Через сайт запишіться на співбесіду.
  • Приїжджайте в Україну з документами на візу в призначений день і час.

Процедура актуальна для неімміграційних віз В1 / В2. Форма анкети для росіян така ж, як і для українців. Єдиний виняток – в кінці анкети потрібно вибрати місце отримання — Київ, Україна.

віза в США для росіян

Вартість візи в США для Росії

Консульський збір за термінову візу в США становить 160 доларів. Він оплачується тільки на території України в гривнях за курсом на момент оплати. На сайті американського консульства в Україні є бланк оплати консульського збору — його роздруковують і подають в банк на оплату. Цей бланк дійсний в середньому 5 днів.

Крім того, при оформленні візи за допомогою візового центру, потрібно додатково сплатити сервісний збір за послуги. Після оплати консульського збору заявник отримує 18-значний код — його потрібно вписати під час запису на співбесіду. Сплатити консульський збір може хто завгодно, тому заявнику не потрібно особиста присутність. Головне, щоб платник надав паспортні дані заявника.

Фірма Helpvisa має великий досвід роботи з консульством США, тому зможе вирішити навіть складні ситуації. Наші клієнти — не тільки українці, а й росіяни і громадяни інших країн.

У нашому візовому центрі ви отримаєте компетентну консультацію, зможете перевести і завірити документи, оформити страховку. Ми беремо мінімальний візовий збір. Для вас це означає вільний час і відсутність малоприємних клопотів. Залишилися питання? Телефонуйте до нашого менеджера по телефону +3 8 097 630 54 72.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика