Полезная информация про визы и новости

Віза до Ефіопії: правила оформлення та інші нюанси


Віза до Ефіопії: правила оформлення та інші нюанси | Хелпвиза

Ефіопія — мальовнича африканська країна, по території якої протікає Ніл. У родючих долинах вирощується знаменита ефіопська кава. Місцеві міста дуже самобутні. В країні сповідається православ’я, тут дуже цікава писемність. В Ефіопії можна добре відпочити і зарядитися враженнями, але для цього потрібно знати правила в’їзду в країну.

Чи потрібна віза в Ефіопію? Громадяни України для відвідування цієї країни повинні оформляти візу. Її отримують заздалегідь, потрібно звернутися в найближче консульство, яке розташоване в Москві.

віза до Ефіопії

Документи на візу в Ефіопію подають особисто або через довірену особу (турагентство або кур’єра). Заявка розглядається до трьох днів. Якщо у заявника є дозвіл від консула, візу видадуть в той же день. Туристична віза видається на 30 днів, вона діє з моменту видачі. Цього достатньо, щоб грунтовно познайомитися з країною. Є також візи на 3 і 6 місяців.

Попередній запис в консульство відсутній. Заяви на отримання візи приймаються в понеділок і середу з ранку до обіду. У ці ж дні готову візу можна і забрати, але вже після обіду.

Віза до Ефіопії: ціна

Консульський збір за одноразову візу:

 • 40 $ – при оформленні в консульстві.

Консульський збір за оформлення багаторазової візи:

 • 70 $ – на 3 місяці.
 • 80 $ – на 6 місяців.

Податок консульства оплачується в доларах США готівкою. Знижки неповнолітнім не даються. У разі відмови у видачі візи консульський збір не повертається.

Документи на візу в Ефіопію

 • Одна кольорова або чорно-біла фотокартка 30х40 мм.
 • Довідка з місця працевлаштування із зазначенням посади та розміру з / п.
 • Закордонний паспорт з терміном дії, що перевищує термін перебування.
 • Візова анкета — заповнюється англійською або російською мовою. Обов’язкова присутність особистого підпису заявника.
 • Підтвердження наявності броні готелю. В якості альтернативи можна надати запрошення від приватної особи із зазначенням мотивів і термінів поїздки.

отримання візи до Ефіопії

Оформлення візи онлайн

З 12 червня 2017 року можна оформити електронну візу в Ефіопію. Громадяни 37 країн світу відтепер можуть отримати візу на сайті evisa.gov.et. Серед них Австралія, Росія, Китай, Німеччина, Сполучені Штати, Аргентина, Індія та інші країни, але України на жаль там немає!

Інформація, внесена онлайн, розглядається міграційною службою Ефіопії. У разі позитивного результату на вказану адресу електронної пошти прийде лист, що підтверджує, що візу видали. Дізнатися поточний статус розгляду заявки можна прямо на сайті. Одержаний лист потрібно роздрукувати і показати на паспортному контролі. Після цього заявник отримає штамп в паспорт.

Через інтернет оформляються тільки туристичні візи. У цьому випадку надається цифрова фотокартка та закордонний паспорт, чинний ще як мінімум 6 місяців з моменту подачі заявки на візу. Візовий збір також оплачується через інтернет. Для цього доведеться сплатити додаткову комісію.

Ефіопія — одна з найцікавіших країн Африки. Отримати візу в цю країну нескладно, відмови бувають рідко. Якщо ви не хочете займатися паперовими справами і плануєте отримати готову візу на руки, доручіть цю роботу фахівцям компанії Helpvisa. Вони мають багаторічний досвід роботи і гарантовано забезпечать позитивний результат.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика