Полезная информация про визы и новости

Віза до В’єтнаму українцям. Чи потрібно щось готувати заздалегідь

Віза до В’єтнаму українцям. Чи потрібно щось готувати заздалегідь | Хелпвиза

Віза до В’єтнаму для українців в 2019 році оформляється легко — але не всім відомо що готуватися потрібно заздалегідь. Для оформлення візи потрібно мінімум документів. Найпростіше оформити туристичну візу, але і з іншими типами дозволів проблем виникнути не повинно.

Незважаючи на складне минуле, сучасний В’єтнам — це привітна країна що динамічно розвивається. Тут розвинений туризм, сюди їдуть налагоджувати бізнес. В’єтнам приваблює відносно недорогим відпочинком, м’яким кліматом, чудовою природою, смачною їжею і самобутньою культурою.

Найбільший інтерес для туризму представляє берегова лінія В’єтнаму завдовжки 3 000 км, а також великі міста. Тут дуже популярний екотуризм і знайомство з малими народностями. Частка туризму у В’єтнамі досягає однієї третини від всієї економіки. Найпопулярнішими курортами країни вважаються Нячанг, Муйне, Фукуок і Далат.

Для українців віза до В’єтнаму відкривається в спосіб, поданий нижче.

віза до В'єтнаму

Оформлення візи для українців до В’єтнаму після прильоту

Щоб оформити візу після прибуття потрібно СПОЧАТКУ ЗАВЧАСНО оформити дозвіл від Міністерства громадської безпеки цієї країни.

Його висилають по e-mail. Звичайно ж наша компанія надає послугу оформлення візи до В’єтнаму.

Цей invitation letter пред’являють в аеропорту після прибуття разом з фото 4*6. Після цього в закордонний паспорт ставиться віза. Якщо потрібно, візу завжди можна продовжити зробивши візаран в сусідню країну.

Ціни на візи до В’єтнаму для українців

Вартість запрошення в нашій компанії:

 • Одноразова на 30 днів — 30 доларів.
 • Одноразова на 3 місяці — 50 доларів.
 • Мультивіза на 30 днів — 45 доларів.
 • Мультивіза на 3 місяці — 60 доларів.

Вклеювання самої візи по прильоту:

 • 25 доларів — одноразова віза
 • 50 доларів — мультивіза.

оформлення візи до В'єтнаму

Оформлення візи до В’єтнаму: документи

Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта з особистими даними про заявника.

По прильоту з собою мати:

 • 2 фотокартки 40х60 мм.
 • Оригінал закордонного паспорта.
 • Заповнена міграційна карта.
 • Дозвіл на в’їзд.

Як видно, пакет документів мінімальний. Зручніше за все оформляти візу вже після прибуття. Для цього не забудьте отримати дозвіл на в’їзд і зробити фотографії. Жити у В’єтнамі досить дешево, обмежень на пересування по країні немає. Плануючи відпустку, можна розробити маршрут з відвідуванням інших сусідніх країн — Камбоджі, Таїланду, Лаосу.

Візова підтримка до В’єтнаму

Оптимальний спосіб отримання візи до В’єтнаму для українців — через приватне візове агентство, так як запрошення все одно потрібно замовляти.

Центр візової підтримки Helpvisa вже 10 років представлений на українському ринку візових послуг. Віза до В’єтнаму поки не найчастіший запит в українців але ми сподіваємося все буде змінюватися, так як країна прекрасна і заслуговує на увагу.

Ми знаємо специфіку і оформимо для вас візу в будь-яку країну Південно-Східної Азії. У нас Ви проконсультуєтеся, отримаєте маршрут поїздки, зробите страховку. Все це допоможе заощадити час і зосередитися на поїздці.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика