Полезная информация про визы и новости

Віза на Маршаллові острови

Віза на Маршаллові острови | Хелпвиза

Маршаллові острови розташовані в Мікронезії на заході Тихого океану. Це асоційована держава США. Тому віза на Маршаллові острови не потрібна американцям, а канадці для в’їзду повинні пред’явити тільки ID карту і фото. Українцям же для відвідування островів потрібно оформляти обов’язкову візу.

До складу Маршаллових островів входить 29 атолів і 5 островів. Акваторія островів багата коралами і рибою. Тут динамічно розвивається сфера туризму, також великий відсоток доходів приносить сільське господарство. Маршаллові острови — офшорна зона, що теж приваблює інвесторів. Корисні копалини на території держави практично відсутні.

віза на Маршаллові острови

Особливості оформлення візи на Маршаллові острови

Представництва Маршаллових островів в Україні немає. Також візу неможливо оформити через американське консульство або посольство. Щоб оформити візу, звертаються в імміграційну службу на атолі Маджера. Для безвізового транзиту до третьої країни досить надати візу в цю ж країну.

Для початку відправляють якісні скани документів і розшифровку маршруту на email візової служби острівної держави: agoffice@ntamar.net. Альтернативна адреса — rmiimmig@ntamar.net. Як тільки документи будуть перевірені, на адресу заявника надсилається форма для оформлення візи після прибуття в країну.

Цю форму заповнюють англійською мовою і відправляють на ту саму адресу візової служби. Якщо рішення позитивне, на адресу туриста надсилається підтвердження про видачу візи після прибуття на острови. Підтвердження роздруковується і віддається представнику авіакомпанії в момент реєстрації на авіарейс.

На паспортному контролі пред’являють закордонний паспорт і роздруківку візового підтвердження. Потім в паспорт проставляється в’їзний штамп.

Гроші оплачуються в податковому відділі. Після його оплати в «загранку» ставиться заповітний штамп. У нього вписується ПІБ туриста, вид візи, терміни дії і дата видачі візи. З усіх питань, пов’язаних з подальшим перебуванням в країні варто також звертатися до Відділу імміграції.

Віза для українців на Маршаллові острови: терміни

Віза оформляється від п’яти до десяти робочих днів, в окремих випадках процес може затягуватися на декілька тижнів. Це пов’язано з тим, що імміграційна служба країни повільно реагує на вхідні заявки. Терміни оформлення візи і вимоги з’ясовуйте за телефонами: (692) 625-32-44, (692) 625-82-45 та (692) 625-64-82. Стандартна туристична віза діє 3 місяці з моменту її видачі.

оформлення візи на Маршаллові острови

Вартість візи на Маршаллові острови

  • 80 $ — оформлення візи через компанію «Хелпвіза».
  • 25 $ — консульський збір. Оплачується по прильоту в країну.

Документи для візи на Маршаллові острови

  • Закордонний паспорт з терміном дії не менше півроку на момент в’їзду в країну. Копія першої сторінки паспорта з персональними даними про заявника.
  • Одна фотографія 35х45 мм.
  • Докладний маршрут поїздки на англійській мові. Обмежень на пересування по країні немає за винятком атола Кваджалейн — на ньому розташована американська військова база. Щоб потрапити на острів, потрібно взяти дозвіл в управлінні армії Сполучених Штатів.

Як видно, оформити візу на Маршаллові острови не так складно. Головне — відповідально підійти до підготовки та відправлення документів. Також важливо запастися терпінням, оскільки чиновники острівних держав працюють дуже повільно. На островах до гостей ставляться дуже дружелюбно, тому ніяких проблем виникнути не повинно.

Фахівці «Хелпвізи» оформлять електронний дозвіл на в’їзд через відділ імміграції Маршаллових островів, підготують документи, заповнять анкету. Звернувшись до нас, ви знімете з себе все малоприємні справи по оформленню візи. Це допоможе вам раціонально розпорядитися часом і повністю зосередитися на підготовці до перельоту на далекі острови.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика