Полезная информация про визы и новости

Віза на Мартиніку українцям

Віза на Мартиніку українцям | Хелпвиза

Мартиніка — крихітна держава серед таких же крихітних острівних держав посеред теплого Карибського моря. Сюди їдуть за пляжним відпочинком, дайвінгом і іншими розвагами, властивими типово туристичним країнам. Фактично — це частина Франції, тому віза на Мартиніку обов’язкова для українців й інших іноземців і формально це віза DROM, заморські території Франції.

Де знаходиться острів Мартиніка

Мартиніка — це невелика острівна держава, що займає гористий острів вулканічного походження. Вона знаходиться в самому центрі архіпелагу Малих Антильських островів, який, в свою чергу, розташований в Карибському морі Атлантичного океану. По суті, це заморський департамент і одночасно регіон Франції. Тут проживає близько 500 тисяч чоловік.

віза на Мартиніку

Тури на острів Мартиніка

Для більшості туристів Мартиніка — це райський куточок з вічним літом. Туризм є основною статтею доходу держави. На острові народилася Жозефіна Богарне – імператриця і перша дружина Наполеона I. На Мартиніці деякий час жив художник Поль Гоген, тут є присвячений йому музей. На півночі острова є водоспади і діючий вулкан. На острів заходять гігантські круїзні лайнери. Якщо ви шукайте ідилічний куточок з безтурботним життям, то Мартиніка цілком претендує на це звання.

Віза на Мартиніку відкривається за кількома сценаріями. При наявності біометричного паспорта віза виходить у французькому візовому центрі. Якщо у вас є французька шенгенська мультивіза 180/90, необхідності в оформленні окремої мартиніканської візи немає. При наявності шенгенської візи, виданої в будь-якій країні, віза оформляється у візовому центрі Франції.

На Мартиніці можна оформити короткострокову одноразову візу з терміном перебування в країні від 1 до 30 днів. Другий варіант — короткострокова багаторазова віза. Вона дозволяє перебувати на території країни від 30 до 90 днів.

Вартість візи на Мартиніку для українців

 • 100 євро — в цю вартість входить повний візовий пакет: переклад текстів на англійську мову, запис на подачу, консультація, бронь готелю і авіаквитків, медична страховка, контроль візового процесу.
 • 60 євро — консульський збір, який сплачується окремо від сервісного збору нашого візового центру.

Візовий збір оплачується за поточним курсом при подачі документів у візовий центр.

оформлення візи на Мартиніку

Документи для візи на Мартиніку

 • Дійсний закордонний паспорт. У ньому має бути мінімум дві чистих сторінки. Паспорт повинен діяти ще як мінімум 3 місяці з моменту закінчення поїздки.
 • Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта з особистими даними про заявника.
 • Візова анкета — заповнюється французькою або англійською мовою.
 • 2 кольорові фотокартки 35х45 мм. Виконуються на світлому тлі, не повинні мати куточків і овалів.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з місця працевлаштування з випискою про заробітну плату за останні півроку.
 • Довідка з банку про стан рахунку, а також виписка про рух коштів за останні 4 місяці.

Візовий центр може запросити додаткові документи для з’ясування певних обставин або викликати на особисту співбесіду. В середньому термін оформлення візи на Мартиніку становить 10-15 робочих днів. Тому збір документів на візу краще почати заздалегідь, як мінімум за місяць до початку поїздки.

У центрі візової підтримки Helpvisa ви можете замовити послугу з підготовки візових документів, заповнення анкети, переклад текстів на іноземну мову. Також ми допоможемо оформити страховий медичний поліс, забронювати номер в готелі і квитки на літак. Так ви заощадите багато часу і підвищите свої шанси на позитивну відповідь з консульства.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика