Полезная информация про визы и новости

Віза на Соломонові острови для українців

Віза на Соломонові острови для українців | Хелпвиза

Держава Соломонові острови займає однойменний архіпелаг, розташований в Тихому океані, на північному сході від Австралії. У архіпелазі налічується понад 900 островів. Багато з них представляють інтерес для дослідників і тих, хто шукає екзотику. Країна експортує ліс, какао і пальмову олію. Віза на Соломонові острови обов’язкова для українців і більшості інших іноземців. Оформити її досить складно, тут головне — терпіння.

Якщо ви хочете познайомитися з островами Океанії, Соломонові острови для цієї мети підійдуть як не можна до речі. Тут зберігся такий же спосіб життя, який існував тут сотні років тому. Наприклад, як і раніше дома тут будують на палях з дахом з пальмового листя. Частина жителів все ще носить пов’язку на стегнах. Непогано зберігся фольклор, традиційні танці та прикладні ремесла. Багато островів залишаються важкодоступними.

віза на Соломонові острови

Віза для українців на Соломонові острови: правила оформлення

Для оформлення візи відправляють візову заяву в офіс департаменту імміграції Соломонових островів. Вона складається англійською мовою у вільній формі. Візу на Соломонові острови неможливо оформити через посольство або консульства Великобританії в Україні або представництва інших держав.

Заяву на візу подають не пізніше, ніж за два місяці до вильоту. Якщо після двох тижнів заявник не отримав жодної відповіді на звернення, потрібно зв’язатися з імміграційним департаментом за наступними телефонами: (677) 26-902, (677) 22-179. Якщо віза схвалена, заявнику за вказаною адресою електронної пошти буде надіслано visitors permit (віза). Збір за видачу візи становить 35 доларів.

Терміни оформлення візи на Соломонові острови

В середньому термін оформлення візи становить від 7 до 30 днів. Стандартна віза дозволяє перебувати на островах протягом 3-х місяців протягом кожних 12 місяців. Продовжити візу можна ще на 3 місяці за умови, що є специфічні обставини, які виправдовують продовження. Для цього в офісі департаменту імміграції заповнюють заяву на продовження візи. До нього додають фотографії паспортного зразка і сплачують внесок у розмірі 30 SBD за кожні 30 днів перебування.

Вартість візи на Соломонові острови

  • 100 $ — оформлення дозволу на в’їзд. У вартість входить підготовка документів, їх відправка і отримання електронного дозволу на в’їзд. Точний розмір збору уточнюйте у нашого менеджера.

Документи для візи на Соломонові острови

  • Анкета. Її можна отримати за адресою www.commerce.gov.sb.
  • Скан закордонного паспорта.
  • Скан квитків на літак.
  • Ксерокопія сторінки закордонного паспорта з особистими даними про заявника.
  • Підтвердження броні готелю.

оформлення візи на Соломонові острови

У департаменті можуть вимагати від заявника та інші документи. В цілому оформити візу на в’їзд на Соломонові острови нескладно. Єдине ускладнення — дочекатися відповіді на надіслані листи. Найчастіше доводиться дзвонити на номери імміграційної служби. Одна з переваг — мінімум необхідних для пересилання документів і відсутність будь-яких жорстких вимог на в’їзд.

При оформленні візи на Соломонові острови варто враховувати менталітет місцевого населення. Чиновники не поспішають з виконанням покладених на них зобов’язань. Через це терміни оформлення візи можуть значно затягуватися. Щоб досягти результату, потрібно проявити наполегливість і витримку. Як показує практика туристів, що побували на островах, проблеми з візою можна вирішити вже після прильоту, але ризик дуже великий.

Візовий центр Helpvisa без проблем оформить візу на Соломонові острови. Ми подамо документи і отримаємо візу онлайн. Так ви значно спростите процедуру і отримаєте можливість повністю зосередитися на підготовці до далекої острівної країни. За бажанням ми оформимо медичну страховку, складемо туристичний маршрут, дамо вичерпні рекомендації і повну підтримку на всіх етапах оформлення візи.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика