Полезная информация про визы и новости

Віза на Віргінські острови для громадян України

Віза на Віргінські острови для громадян України | Хелпвиза

Віргінські острови розташовані на Північно-Заході Карибського моря, по сусідству з островом Пуерто-Ріко. Це райське містечко ідеально підходить для тих, кому набридла зима і звичайний пейзаж за вікном. Архіпелаг є заморською територією Великобританії. Ще Віргінські острови — це знаменита на весь світ офшорна зона. З цієї причини економіка цієї автономної території сама процвітаюча в усьому Карибському регіоні.

Тож не дивно, що сюди хочуть потрапити багато людей. Віза на Британські Віргінські острови — обов’язкова умова в’їзду для українців і громадян багатьох інших держав. Безвізовий в’їзд на острови дозволений особам, у яких в закордонному паспорті є діюча американська, канадська або британська віза. В цьому випадку турист може перебувати на території островів до 6 місяців.

віза на Віргінські острови

Особливості оформлення візи на Віргінські острови

Віза на Британські Віргінські острови оформляється через візовий центр Великої Британії в Україні. Термін оформлення візи — 15-60 робочих днів. Такі терміни пов’язані з тим, що запит відправляється безпосередньо в імміграційну службу Віргінських островів. У зв’язку з цим підготовку документів на візу краще почати якомога раніше. Здавати біометрію для заморських територій Великобританії теж потрібно.

Оформляти візу не треба, якщо Віргінські острови є проміжною територією по шляху проходження в іншу країну. У цьому випадку громадянин повинен полетіти з країни в день прибуття, а під час перебування в аеропорту не залишати його. Транзитна віза не потрібна при доказі подорожі в третю країну. Для цього часто досить надати квитки на літак.

Вартість візи на Віргінські острови

 • 100 € — заповнення анкет, бронь готелю і авіаквитків, запис на подачу пакету документів, отримання паспорта, консультацію, реєстрацію в системі TLS contact, переклад тексту на англійську мову.
 • 165 € — консульський збір, оплачується окремо в режимі онлайн за допомогою карт Visa / MasterCard.

Розмір консульського збору може змінюватися.

оформлення візи на Віргінські острови

Документи на Віргінські острови Британії

 • Закордонний паспорт, дійсний на момент в’їзду в країну. У ньому повинна бути як мінімум одна чиста сторінка. До нього додають ксерокопію сторінки закордонного паспорта з особистими даними заявника.
 • Візова анкета, заповнена англійською мовою. Заповнюється онлайн. На друкованій анкеті повинен стояти підпис заявника.
 • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм. Зображення повинно бути чітким, зі світлим фоном. Не допускаються рамки, овали і куточки.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з місця працевлаштування з інформацією про заробітну плату за останні півроку.
 • Довідка з банку про стан рахунку та рух коштів за останні півроку. Також підійдуть інші докази фінансової спроможності.
 • Запрошення приймаючої компанії або фізичної особи із зазначенням термінів поїздки, а також інформацією про учасників поїздки.
 • Збільшать шанс отримати візу старі закордонні паспорти з візами США, Сполученого Королівства або країн Шенгенського союзу.
 • Бронь номера в готелі та квитків на літак.

Всі документи повинні бути якісно перекладені на англійську мову. Переклад може зробити як професійне перекладацьке бюро, так і сам заявник. Якщо Ви звертаєтеся до нас — переклади вже входять у вартість пакету документів!

У Центрі візової підтримки «Хелпвіза» ви можете швидко і недорого оформити документи на візу, заповнити анкету, перевести тексти на англійську мову, зареєструватися в системі TLS contact. У нас ви оформите страховий медичний поліс і отримаєте всебічну підтримку. Тепер не потрібно переживати і збирати довідки в останній момент — надайте цю роботу професіоналам.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика