Полезная информация про визы и новости

Віза нареченої в Чехію: вартість, правила оформлення

Віза нареченої в Чехію: вартість, правила оформлення | Хелпвиза

Віза нареченої в Чехію необхідна в разі, якщо громадяни України і Чехії вирішили пов’язати себе шлюбними узами. Це вагома підстава отримати в подальшому вид на проживання, а в майбутньому — і чеське громадянство. Процес отримання дозволу не з простих, проте, відповідально підійшовши до процесу збору документів, ви зможете гарантувати собі позитивний результат.

Саме поняття «віза нареченої» означає підготовку документів до одруження. Для одруження громадянина Чехії і громадянина України не існує окремої візи. На відміну від Німеччини чи США, це робить Чехію дуже привабливою країною для пошуку другої половинки. Також створення апостиля до документів — теж процедура добровільна.

Хоча умови для нареченого і нареченої на перший погляд можуть здатися дуже привабливими, документи для укладення шлюбного союзу повинні бути зібрані в повному обсязі і якісно. У посольстві Чехії в Києві до українців ставляться лояльно і неупереджено. Проте, при виявленні недостовірної інформації та інших порушень буде дано відмову, а це виллється в безліч витраченого часу, сил і грошей.

віза в Чехію

Вартість візи нареченої в Чехію

 • 200 євро — комплексний пакет послуг візового агентства «Хелпвіза».

Фахівці компанії Helpvisa істотно спростять процес створення нової сім’ї. Звичайно, всю процедуру можна пройти самостійно. Однак це буде коштувати вам витраченого часу і сил. Ми ж пропонуємо за помірну плату підготувати все і отримати позитивний результат заходу. Про це говорить статистика і відгуки наших клієнтів, з якими ви можете ознайомитися на сайті.

Документи на візу нареченої в Чехію (і самого укладення шлюбу там)

 • Довідка про несудимість.

 • Довідка з місця реєстрації або постійного проживання.

 • У разі розлучення з попереднім чоловіком / дружиною – свідоцтво про розлучення. У разі смерті — свідоцтво про смерть.

 • Закордонний паспорт і його ксерокопія.

 • Паспорт громадянина України та його ксерокопія.

 • Свідоцтво про можливість вступити в шлюб.

 • Копія свідоцтва про народження.

Викладений вище список є орієнтовним, так як чеська влада при необхідності може зажадати додаткові документи. Зараз, при безвізовому режимі, Ви можете поїхати по біометричному паспорту та одразу на місці зробити другу, саму приємну частину події. Для укладення шлюбу на території Чеської республіки, необхідно звернутися до магістрату (місцевий орган влади) і подати заяву.

Всі українські документи повинні бути перекладені на чеську мову, легалізовані. Переклад тексту повинен бути нотаріально завіреним в акредитованій консульством установі.

Оскільки візи в Чехію більше робити не потрібно і в зв’язку з демократизацією оформлення поїздок, уточнюйте актуальну інформацію на сайті консульства Чехії. Тут же ви зможете ознайомитися зі зразками заповнення документів і дізнатися інші корисні нюанси.

Чехія віза нареченої

Якщо шлюб укладається на території України, список документів буде виглядати дещо інакше. Перш за все, громадянин Чехії зі свого боку повинен надати правильні документи. Це свідчення про можливість вступити в шлюб, оригінал і копія закордонного паспорта громадянина Чехії з перекладом на українську мову.

Ці та інші документи повинні бути легалізовані та мати переклад українською. Представники міграційної служби України можуть при необхідності зажадати і інші документи.

Як отримати візу нареченої в Чехію з мінімумом турбот? Просто зверніться в Центр візової підтримки Helpvisa. У нас ви отримаєте вичерпну консультацію і комплексний аналіз вашої ситуації.

Наші фахівці зберуть і заповнять документи і анкети, переведуть тексти на чеську мову, легалізують документи і зроблять апостиль. Наш менеджер якісно проінструктує, що потрібно зробити, а що ні. За бажанням ми надамо супровід як до, так і після одруження.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика