Полезная информация про визы и новости

Віза в США в 2018 році: що змінилося


Віза в США в 2018 році: що змінилося | Хелпвиза

Чи змінилися вимоги до американській візі в 2018 році? Політика президента США Дональда Трампа спрямована на посилення вимог для іноземців. І українців такі зміни на жаль теж торкнулися. Можливо неофіційно, але по факту посилення вимог до заявників. Американську візу як і раніше дорожче і складніше оформити, ніж колись шенгенську.

Віза в США в 2018 році — складно здійсненне завдання для багатьох українців. Проте, добре підготувавшись, отримати її цілком реально. На рішення про видачу візи сильно впливають результати співбесіди і якісно, зі знанням всіх нюансів заповнена анкета. При спілкуванні з візовим офіцером важливо довести свої неімміграційні наміри. Також немає строгого переліку необхідних документів, за винятком деяких.

віза в США

Віза в США 2018: останні новини

Одне з останніх змін в отриманні візи в США 2018 полягає в тому, що при повторному оформленні неімміграційної візи, якщо з її закінчення пройшло більше 12 місяців потрібно обов’язково проходити співбесіду в консульстві. Раніше цей термін був 48 місяців. Повторну візу можна отримати поштою. При першій подачі заяви таким правом володіють діти до 16 років і люди похилого старше 80 років.

Послуга відновлення візи зручна для тих, хто часто їздить в Америку. Таким людям немає сенсу кожен раз проходити співбесіду. Відновити візу можна тільки того типу, що була відкритиа раніше. Термін давності попередньої візи не повинен перевищувати 12 місяців. При перших же підозрах американське консульство може вимагати особистих пояснень.

Особливих поблажок до українців у видачі віз у американців немає.

Документи на візу в США в 2018 році

 • Закордонний паспорт
 • Візова анкета DS160
 • Кольорові фотокартки в електронному вигляді 5*5

Додаткові, але дуже бажані документи:

 • Докази наявності дорогого майна в Україні – автомобіля, квартири і т. п.
 • Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади та розміру окладу.
 • Виписка з банку, яка відображає стан фінансового рахунку і рух коштів за останні 6 місяців
 • Запрошення від приймаючої сторони (фізичної або юридичної особи).
 • Ксерокопія свідоцтва про шлюб, для неповнолітніх — свідоцтва про народження.

Список документів може бути істотно доповнений в залежності від типу візи. Запрошення на руках у заявника не дає стовідсоткової гарантії у відкритті візи. Навіть статистика говорить протилежне — найбільший відсоток відмов саме у візах, які видаються на запрошення.

отримання візи в США

Час співбесіди як і раніше вибирає сам заявник. Якщо віза оформляється вперше, у заявника знімають біометричні дані. Співбесіда коротка — не більше 10 хвилин, але саме вона найчастіше вирішує результат усього заходу. За цей час візовий офіцер вивчить анкету, задаючи навідні запитання. Аплікант під час співбесіди повинен себе вести стримано, але впевнено, лаконічно відповідаючи на всі питання.

Таким чином, в 2018 році не відбулося істотних змін в порядок оформлення американських віз для українців, за винятком загальних підвищених вимог. Останні відомості ви завжди можете знайти на сайті Імміграційної служби США. Крім того, дізнатися достовірні дані можна за допомогою візових агентств. За невелику плату фахівці уточнять останні вимоги американського посольства і нададуть іншу важливу інформацію.

Центр візової підтримки Helpvisa допоможе отримати візу в США в 2018 році. Наші фахівці в курсі всіх змін і знають як на них реагувати. У нас ви отримаєте консультацію, зможете перевести документи на англійську мову, оформити страховку і правильно заповнити всі папери. З нами ви істотно збільшите шанси на отримання візи і зможете звільнити багато часу, який можна використовувати для підготовки до поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика