Полезная информация про визы и новости

Віза в США з другого разу


Віза в США з другого разу | Хелпвиза

Американська віза видається на підставі заповненої анкети і пройденої співбесіди. За статистикою 25% українців отримують відмову у видачі американської візи. Повторно подавати документи буде складніше — працівник консульства буде враховувати минулу відмову, та й сам аплікант буде нервувати на співбесіді в зв’язку з минулою невдачею.

Однак відмова у видачі візи — це ще не хрест на поїздці. При певних діях і розумінні процесу повторної співбесіди візу в США можна отримати з другого разу.

віза в США

Що робити в разі відмови

Ключовий момент після того як вам дали відмову у видачі візи — подолати психологічний бар’єр. У багатьох після невдачі опускаються руки і пропадає всяке бажання далі боротися за успіх. Важливо переступити себе і зробити ще одну спробу.

Проаналізуйте причину відмови. Зробити це непросто, адже вона ніде не вказується і візовий офіцер про це не скаже. Перша можлива причина відмови — помилка заявника:

 • Неправильне заповнення анкети.
 • Помилка у виборі типу візи.
 • Подача завідомо недостовірних даних або підроблених документів.
 • Неправильна поведінка на співбесіді.

Ще одна причина — суб’єктивна думка візового працівника або інші обставини, які не залежать від апліканта.

Оформлення візи в США після відмови

Анкета повинна бути грамотно заповнена. Вона вивчається візовим офіцером перед співбесідою. На її підставі формується перше враження про заявника. Працівник консульства повинен переконатися, що аплікант не планує залишитися в США, що у нього тісні зв’язки з Україною, а сама мета поїздки ясна. В цьому випадку офіцер задасть лише кілька питань.

Фахівці радять відразу ж після відмови подавати повторну заявку, тільки якщо Ви можете зрозуміти помилку і виправити її відразу ж. Якщо помилки формальні і полягають в банальній неуважності, то заяву теж можна подавати відразу після відмови — візовий офіцер побачить, що огріхи виправлені.

Якщо ж причина відмови вам до кінця не ясна, краще почекати якийсь час або звернутися до фахівця що б розібрати все по поличках. Найчастіше, коли до нас звертаються після відмови, аналіз ситуації дає нам побачити помилку в 99% випадків.

Якщо вона технічна або Ви щось не донесли офіцеру коректно — можна відразу переподавати. Якщо ж причина в більш фундаментальних речах, наприклад відсутність сім’ї і роботи — зрозуміло що швидко це не виправиш) Також можна зробити паузу і за цей період створити обставини, які посилять ваші позиції:

 • Подорож в Канаду, Австралію, країни Європи.
 • Підвищення по службі або збільшення доходу.
 • Купівля нерухомості або автомобіля.
 • Укладення шлюбу, народження дитини.

Будь-яке важлива зміна у вашому житті має бути підтверджена документально. Підвищити шанси у видачі повторної візи в США не можна змінивши її тип. Виключно якщо у Вас зміняться обставини, які дозволять претендувати на новий тип візи, але з цим потрібно бути обережним.

отримання візи в США

Поведінка на співбесіді

Ще один вагомий привід — поява важливої причини відвідати США. Американці свято відносяться до права людини справляти свої релігійні або сімейні обряди. Якщо такі є, на них можна зробити акцент. На співбесіді важливо вести себе впевнено і правильно відповідати на питання.

Якщо минулого разу ви поводилися скромно, то в черговий раз ви повинні довести, що абсолютно впевнені в своїх намірах. Вітається прямота, точність, відвертість, впевненість в собі. Працівники візового відділу видають візи тим, хто впевнений у собі і своїх намірах.

В іншому правила оформлення повторної візи не відрізняються від минулої процедури. Як і раніше потрібно заповнити анкету, оплатити консульський збір, ретельно зібрати і перевірити документи, записатися на здачу біометрії і проходження співбесіди.

Якщо причина відмови не усунута, не має сенсу подавати документи — відмова буде дана знову. Не варто сподіватися на те, що на цей раз пощастить більше.

З кожною новою подачею документів шанси отримати візу зменшуються. Це означає, що після відмови потрібно готуватися до оформлення візи більш ретельно, ніж перший раз. Про те, як отримати візу в США в 2018 році з другого разу, ви можете дізнатися у фахівців Центру візової підтримки Helpvisa.

Наші професіонали проаналізували сотні відмов і схвалень заявок, тому зможуть поділитися цінними порадами. Ми допоможемо виправити минулі помилки і попередимо появу нових. Крім того, ми проінструктуємо вас в тому, як правильно вести себе на співбесіді.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика