Полезная информация про визы и новости

Віза в Тайвань: як правильно оформити українцю

Віза в Тайвань: як правильно оформити українцю

Тайвань — невизнана острівна держава, яку Китай вважає частиною своєї території, але всім бажаючим в’їхати сюди недостатньо китайської візи, потрібно відкривати візу окремо. Віза в Тайвань видається в тайбейській координаційній комісії, розташованій у Москві. Щоб видали дозвіл, доведеться зібрати невеликий пакет документів.

Існує кілька типів віз в Тайвань: одноразова, мультивіза і резидентська. Перший тип популярний серед мандрівників і ділових людей, видається на термін від 14 до 90 днів. Багаторазові візи оформлюють ті, хто має міцні бізнес відносини з тайванською стороною.

Віза резидента оформляється в разі, якщо Ви плануєте вчитися або працювати в цій країні. Термін її дії — 180 днів. Транзитна віза видається іноземцям, які планують відвідати будь-яку іншу країну. Такий дозвіл діє 14 днів.

віза в Тайвань

Вартість візи в Тайвань для українців

Консульський збір:

 • 50 доларів — стандартна віза, оформлюється п’ять днів.
 • 75 доларів — термінова одноразова віза, оформлюється за два дні.
 • 100 доларів — багаторазова віза (мультивіза).

При оформленні візи за допомогою центру візової підтримки додатково оплачується сервісний збір. Чек з оплаченим консульським збором необхідно надати під час подачі документів у консульство.

Як отримати візу в Тайвань: документи

 • Загранпаспорт, действующий минимум 6 месяцев после окончания поездки.
 • Анкета — заполняется онлайн на английском языке. Заполненный бланк распечатывается и подается вместе с остальными документами.
 • Две цветные фотокарточки 30х40 мм. Важно, чтобы фон был светлым и однотонным.
 • Справка с места трудоустройства на оригинальном бланке с печатью компании, указанием занимаемой должности и размером заработной платы. К ней прилагается выписка с банковского счета.
 • Если цель поездки туристическая, необходимо предоставить программу пребывания в стране и подтверждение забронированного номера в гостинице — для этого хватит распечатки с сайта одной из систем бронирования.
 • Если цель поездки посещение частного лица, необходимо предоставить именное приглашение, копию ID (удостоверение личности) лица, которое приглашает.
 • При первом запросе мультивизы необходимо доказать важность её получения.

Як отримати візу в Тайвань самостійно? Для цього зверніться у московське представництво. Документи в нього подаються в робочі дні з 9:30 до 13:00. Видається закордонний паспорт з готовим штампом з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00.

Документи не обов’язково подавати особисто — це можна зробити через кур’єра або іншу довірену особу. Для цього потрібна звичайна довіреність від власника паспорта, при цьому завіряти її в нотаріуса не обов’язково.

отримати візу в Тайвань

Уточнити деталі щодо візи можна по телефону в Москві +7 (495) 956-3786. В цілому оформити візу в Тайвань не складає труднощів, але тільки в тому випадку, якщо всі документи зібрані і заповнені правильно. В анкеті необхідно подавати тільки достовірну інформацію. В іншому випадку можна отримати відмову і заборону на в’їзд в країну на кілька років.

Потрібна віза в Тайвань? Не турбуйтесь самі — зверніться в Центр візової підтримки Helpvisa. Кваліфіковані фахівці проаналізують вашу ситуацію і нададуть компетентну допомогу. Імовірність позитивного рішення дуже висока, якщо ви їдете у справах бізнесу, на конференцію або хочете працевлаштуватися. Але навіть якщо у вас інший випадок, ми обов’язково вам допоможемо.

Деталі оформлення і ціни на візу в Тайвань: https://helpvisa.com.ua/uk/uk-tajvan

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика