Полезная информация про визы и новости

Возз’єднання сім’ї в Італії: важливі нюанси непростого заходу

Возз’єднання сім’ї в Італії: важливі нюанси непростого заходу | Хелпвиза

Якщо у вас є родичі в Італії, ви маєте реальну можливість отримати вид на проживання в цій країні. Це держава не потребує представлення. Тут зосереджена краща архітектура, національна кухня, футбол і мода. Крім того, тут високі стандарти життя і благотворний мікроклімат для самореалізації.

Все це робить еміграцію в Італії дуже привабливою. Але про все по порядку – давайте розберемося хто і на яких підставах може отримати посвідку на проживання по возз’єднанню з родиною.

Віза на возз’єднання сім’ї в Італії може бути відкрита чоловікові або дружині, неповнолітнім дітям і батькам, які не в змозі забезпечити себе. Існують вимоги до доходів особи, яка запрошує родичів. Так, право на возз’єднання з 1 членом сім’ї має право житель Італії з мінімальною місячною зарплатою в 750 євро.

Чим більше людина хоче запросити родичів, тим більше, він повинен заробляти. Крім того, він повинен довести, що має достатню житлоплощу для проживання всіх членів сім’ї.

віза в Італію

Вартість візи на возз’єднання сім’ї в Італії

Сума складається з консульського збору і вартості підготовки документів. Податок консульства постійно змінюється — його краще уточнити в довідковій службі консульства Італії, на сайті установи або у нас.

Документи для возз’єднання сім’ї в Італії

 • Заповнена анкета.

 • Закордонний паспорт, що діє ще мінімум 3 місяці з моменту закінчення дії візи. Повинен містити щонайменше 2 порожніх сторінки. Документ повинен бути виданий не більше 10 років тому.

 • Nulla Osta, діючий 6 місяців з дати видачі

 • Ксерокопія документа, що підтверджує особу особи, яка запрошує.

 • Ксерокопія паспорта заявника.

 • Кольорова фотокартка на білому фоні розміром 35х45 мм або 30х40 мм.

 • Папери, які підтверджують спорідненість. Сюди входить свідоцтво про народження, про шлюб, про розлучення і інші подібні.

 • Для пенсіонерів – пенсійне посвідчення та його ксерокопія.

 • Для неповнолітніх – довідка від батька, який не є запрошованою особою, що він не проти виїзду дитини за кордон.

 • Паспорт громадянина України.

 • Документи підтверджують необхідність возз’єднання (в разі якщо Ви приєднуєте батьків або повнолітніх дітей).

Всі документи, які були видані не в ЄС, повинні мати апостиль. Візова анкета заповнюється друкованими літерами на італійській або англійській мові. На кожну дитину заповнюють окрему анкету. В анкеті неповнолітнього повинні поставити підпис обоє з батьків. Бланк доступний на сайті консульства Італії. Документи повинен подавати особисто заявник.

Італія віза

Якщо при обробці поданих документів у працівників консульства виникнуть питання, вони мають право запитати додаткові документи. Найчастіше склад пакету документів залежить від конкретної ситуації заявника.

При подачі документів потрібно надати чек про сплату консульського збору — без нього вашу заявку не приймуть до розгляду. Сам процес тривалий, тому варто мати хороший запас часу.

Не знаєте з чого почати? Ми радимо ретельно ознайомитися зі списком документів і почати їх збирати. Краще робити це завчасно. Якщо ви далекі від усіх тонкощів в заповненні документації, довірте справу знаючим людям.

У Центрі візової підтримки «Хелпвіза» грамотно підійдуть до вашої ситуації і нададуть повномасштабну допомогу на всіх етапах підготовки візи.

У пакет послуг компанії входить переклад документів на іноземну мову і їх нотаріальне засвідчення, легалізація довідок і паперів, консультування, апостиль, заповнення анкет, звірка інформації. На практиці самовпевнені заявники зазнають невдачі, тому що існує багато підводних каменів в процесі возз’єднання. Щоб цього уникнути, ви можете замовити наші послуги. Ми гарантуємо, що все пройде гладко!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика