Полезная информация про визы и новости

Як отримати візу до США після відмови?

Як отримати візу до США після відмови? | Хелпвиза

Якщо заявник подає візу до США і отримує відмову – для багатьох це стає неприємною несподіванкою і дехто навіть не встигає усвідомити, що сталося, адже співбесіда триває 2-3 хвилини і найчастіше візовий офіцер США задає Вам 3-4 запитання.

Оформлення візи до США

Причини відмови у візі США?

Відмова в американській візі – це наслідок сумнівів співробітника Посольства щодо справжності намірів поїздки людини і щирості її наміру повернутися згодом на батьківщину. Основними причинам відмови у візі до США часто вважають:

  • Неправильну поведінку людини на співбесіді у Посольстві: людина дуже нервує, виникають розбіжності між відповідями в анкеті й тим, що людина відповідає співробітнику;

  • Причиною відмови у візі в Америку часто буває фінансова неспроможність заявника, невідповідність рівня щомісячного прибутку і вартості поїздки до США;

  • Недостатня візова історія. Якщо Ви ще не зарекомендували себе як турист;

  • Відсутність близьких родичів в Україні: дітей, офіційного партнера;

  • Якщо близькими родичами заявника є американські іммігранти. Проживання у США родичів, які виїхали туди нелегально, може стати причиною відмови в американській візі;

  • Заявник раніше міг здійснювати тривалі поїздки, а також вказувати певний час перебування в країні, але перебувати на її території набагато довше;

  • Сумніви щодо справжності документації, яку представляє людина: фінансових документів, банківських виписок, а також рекомендаційних листів тощо.

У студентів також можуть виникати труднощі при отриманні дозволу на навчання, зокрема якщо це люди не студентського віку – старші, ніж 25 років.

Згідно зі статистикою найбільш поширеними причинами відмови бувають усі рішення відповідно до статті 214-В, які назагал охоплюють всі можливі причини відмови.

Відмова в американській візі

Як отримати візу до США?

Що можна вдіяти, якщо Ви отримали відмову в американській візі? Не варто впадати у відчай і ставити хрест на втіленні задуму.

Будь-який заявник має право подати всі необхідні документи ще раз, причому немає жодних часових обмежень, Ви можете повторно подаватися на американську візу навіть наступного дня після відмови.

Найважливіше – врахувати причину відмови, про яку заявило Посольство. Перед тим, як подавати документи повторно, надзвичайно важливо проаналізувати всі моменти і причини, які могли вплинути на негативне рішення інспектора.

Буде доречно внести додаткові докази серйозності та правдивості заявлених намірів на поїздку в Америку. Щоб не повторити власних помилок, багато хто вирішує довірити цю місію професіоналам.

Візовий центр «Хелпвіза» у Києві допоможе правильно оформити всі необхідні документи, дасть поради щодо збору і додаткових підтверджень вашої серйозності, щоб у кінцевому підсумку отримати схвалення з боку співробітника американського Посольства.

Дізнатися про умови отримання позитивної відповіді та отримати допомогу від співробітника нашої компанії щодо оформлення всіх документів можна, зателефонувавши за номером, вказаним на відповідній сторінці сайту https://helpvisa.com.ua/usa.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика