Полезная информация про визы и новости

Як поїхати до Ірландії за британською візою

Як поїхати до Ірландії за британською візою | Хелпвиза

Для поїздки в Республіку Ірландію українцям потрібно оформляти ірландську візу. Острівна держава входить в єврозону і Європейський Союз, але при цьому не є членом Шенгенського союзу. Тому, якщо у вас є шенгенська віза, по ній ви не зможете потрапити в Ірландію. На щастя, ті, хто часто літає в Англію, можуть в’їхати в Ірландію по візі в великобританію, а це куди простіше.

Багато хто плутає Ірландію та Північну Ірландію. Дуже важливо не припуститися помилки, адже це дві різні території: Ірландія — це незалежна держава, а Північна Ірландія — це автономія у складі Великобританії і по суті є її частиною. В’їхати в Північну Ірландію неможливо за національною ірландською візою.

віза до Ірландії

В Ірландію по британській візі: деталі

Якщо у вас є відкрита англійська віза і ви по ній відвідували Сполучене Королівство, то ви можете їхати в Ірландію без національної візи. Це можливо завдяки програмі, яка діє між Великобританією та Ірландією. Договір поширюється в тому числі і на громадян України, Росії, Казахстану, Узбекистану і Білорусії.

Якщо англійська віза жодного разу не використовувалася, по ній потрібно обов’язково з’їздити до Великобританії — з нею необхідно пройти паспортний контроль і отримати штамп. При цьому не має значення, скільки ви пробули в Англії — дві хвилини або два дні. Плануючи поїздку в Ірландію, враховуйте наступні чинники:

  • Транзитна британська віза не дає права відвідувати Ірландію.
  • Па ірландській національній візі не можна в’їхати до Великобританії.
  • Відвідувати Ірландію не можна по довгостроковій візі резидента Великобританії.
  • Тривалість перебування в Ірландії входить загальний термін дії британської візи.
  • Після прильоту до Ірландії за британською візою ви повинні пройти стандартну процедуру паспортного контролю. Працівник, який ставить штамп в паспорті, може додатково запитати мету відвідування країни.
  • Ніякі візові збори при відвідуванні Ірландії за британською візою не стягуються.

Програма в’їзду в Ірландію за британською візою

Цей документ був розрахований до 2016 року, але був продовжений до 2025 року. Мета такого кроку — підвищити потік туристів і зайнятість місцевого населення. Процедура розроблена для громадян країн Східної Європи, Близького Сходу і деяких країн Східної Азії. Переваги програми не поширюються на резидентів, які не є громадянами цих країн.

ірландська віза

Повний список держав, що беруть участь в програмі, можна знайти на сайті посольства Ірландії. Програма поширюється на короткострокові гостьові, ділові та туристичні візи. Довгострокові візи, транзитні візи, робочі та візи для возз’єднання з родичами в програмі не беруть участь.

Британські General visas дають право перебувати в Ірландії протягом 6 місяців. Невеликий відсоток таких віз дозволять перебувати в цій країні від одного до п’яти років. Термін перебування у Великобританії, так і Ірландії не перевищує 180 днів. Максимальний термін, який дозволяє перебувати в Ірландії протягом однієї поїздки, становить 90 днів.

Якщо у вас відкрита британська віза, і в ній стоїть штамп про відвідини Великобританії, ви можете в’їжджати в Ірландію з будь-якої країни, в тому числі і з шенгенської зони. Кількість візитів в країну за британською візою не обмежена, але остаточне рішення про тривалість вашого перебування в Ірландії бере візовий офіцер.

Ви можете виїхати з Ірландії і Великобританії в будь-який момент, але зробити це потрібно до терміну закінчення візи. Штамп буде проставлено в пункті контролю країни, з якої здійснюється виїзд. При цьому не обов’язково спільний простір залишати саме з території Великобританії.

Центр візової підтримки Helpvisa допоможе вам отримати британську або національну ірландську візу. У нас ви Вам оформлять страховку, перекладуть документи на іноземну мову, зроблять апостиль, нададуть допомогу в бронюванні номера в готелі та авіаквитків. Ми відповімо на всі питання, зберемо і підготуємо документи. Так ви зможете зосередитися на поїздці і заощадити час.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика