Полезная информация про визы и новости укр

Де можна зробити візу?

Де можна зробити візу? | Хелпвиза

Зробити візу – що потрібно? До кого звернутися? Чи я зможу зробити це сам? Це лише деякі запитання, якими переймаються українці, які бажають виїхати за кордон.

Подати документи на отримання візи можна до трьох установ: безпосередньо в посольство країни, у візовий центр або звернутися в агентство, яке професійно займається оформленням таких документів. Кожен із варіантів хороший по-своєму!

зробити візу

Подання документів в посольство

Вся процедура подання документів у посольство відбувається таким чином:

1. Запис на співбесіду через офіційний сайт посольства або колл-центр.

2. На попередньо призначений час необхідно приїхати до посольства і пройти співбесіду. Там можуть ставити запитання про мету поїздки, інформацію про людину, який запросив до цієї країни та інші подробиці, що переконують представництво у благих намірах туриста.

3. Через деякий час (від 2 до 7 днів) людина отримає відповідь на свій запит.

Незважаючи на те, що людина проходить співбесіду особисто, вона все одно повинна надати письмово заповнену анкету. В інших розділах нашого сайту ви можете знайти повний список документів, які необхідні для оформлення візи.

Звичайно, деякі вимоги в різних країнах можуть відрізнятися, тому за детальною консультацією – чи можна в Україні зробити візу швидко, звертайтеся до нашого менеджера.

Цікаво, що для тих, хто вперше оформляє дозвіл на в’їзд, деякі країни, наприклад, Австрія, вимагають пройти співбесіду безпосередньо в посольстві. Але так далеко не у всіх країнах. Дізнайтеся, де цього не потрібно, звернувшись до helpvisa.com.ua.

візовий центр

Подання документів у візовий центр

Деякі вважають, що пройшовши особисту співбесіду з послом, можна гарантовано отримати візу. Але це не зовсім так, і більшою мірою все залежить від правильно зібраного необхідного пакету документації для поїздки.

Завдяки цьому немає необхідності при кожному оформленні їхати до Києва і проходити співбесіду, а можна подати анкету з документами у візовий центр.

У цьому закладі також необхідно записатися на визначений час і прийти на співбесіду. У деяких візових центрах прийом відбувається у порядку живої черги, але їх не багато, у більшості візових центрів нікого не обслуговують без запису.

Співробітник перевіряє пакет документів, правильність заповнення анкети і т.п. Після цього всі папери і паспорт запаковують у конверт і надсилають на розгляд до посольства. Там уже через 5-7 робочих днів із візового центру в Києві можна буде забрати відповідь із вашим результатом.

Хочете дізнатися, де можна зробити візу швидше і без зайвої метушні?

Зробити візу швидко можна, звернувшись у Helpvisa!

Третій варіант, де можна зробити візу – найшвидший, легкий і зручний! Зверніться до нашої компанії. Досвідчені візові спеціалісти стежать за оновленням консульських вимог до оформлення і чудово знають, що потрібно, щоб швидко зробити візу в Києві.

Ми співпрацюємо з усіма посольствами в Україні, маємо величезний досвід грамотного заповнення анкет і подання додаткових документів, і це істотно підвищує ймовірність позитивної відповіді.

Звернувшись до нас, ви зможете заощадити багато часу і сили, а ми швидко проведемо процедуру оформлення Ваших документів. Ви обов’язково будете задоволені.

Звертайтеся до нас за телефоном: (044) 227 32 60 або пишіть на пошту helpvisa@mail.ru просто зараз!

Де ми перебуваємо: м Київ, проспект Перемоги 3, офіс 17 – це зовсім недалеко від площі Перемоги. Заїжджайте до нас на каву, і ми з задоволенням обговоримо вашу візову ситуацію!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню