Оформлення робочої візи ініціюють іноземні компанії, які працевлаштовують громадян інших держав. Такі фірми мають відповідний дозвіл від влади, тому їх діяльність повністю ліцензована і законна. Зазвичай щоб отримати робочу візу, необхідно зібрати багато документів, в тому числі довідки з медичних установ, але все залежить від країни в яку Ви збираєтеся.

Для Польщі, наприклад, Вам достатньо робочого запрошення і страховки, а що б оформити робочу візу до Великобританії Вам і Вашій роботодавцю доведеться неабияк постаратися. У посольствах деяких держав обов’язкова процедура особистої співбесіди.

Робоча віза не дає права іммігрувати в країну. Отримати її складніше, ніж туристичну, однак видається вона на більший термін. Імовірність видачі дозволу залежить від багатьох факторів.

Ключовими з них є правильність заповнення документів і надійність роботодавця. В середньому віза видається на півроку або рік, часто її можна продовжити.

робоча віза

Скільки коштує робоча віза

 

Вартість робочої візи залежить від країни, в якій планується працевлаштуватися, і терміну дії дозволу. Якщо ви плануєте замовити допомогу в оформленні робочої візи через центр візової підтримки Helpvisa, крім консульського збору потрібно оплатити ще сервісний збір за послуги фірми.

Детальніше про те, як зробити робочу візу, ви можете дізнатися на сайті консульства країни, в якій плануєте працевлаштуватися. Там же представлені актуальні ціни.

Документи на робочу візу

 

Пакет документів для робочої візи відрізняється в залежності від держави, проте в цілому для Європи він виглядає наступним чином:

  • Заповнена візова анкета.

  • Закордонний паспорт.

  • Паспорт громадянина України та його ксерокопія.

  • Копія ідентифікаційного коду.

  • Дві кольорові фотокартки паспортного зразка.

  • Оригінал запрошення від роботодавця.

  • Страховий медичний поліс.

Хоча шенгенські візи для українців вже не потрібні, щоб влаштуватися на роботу в Європі доведеться оформляти робочу візу. Трудове законодавство багатьох європейських країн узгоджено з законами Європейського союзу. Наприклад, це стосується правил пересування трудових мігрантів по Європі. У більшості ж, умови отримання робочої візи враховують внутрішні нормативні акти країни.

У Бельгії діє три категорії робочої візи, в Великобританії сім. Кожен вид має свою специфіку оформлення. Британське трудове законодавство для іммігрантів вважається одним з найпрогресивніших у Європі. Разом з тим, закони цієї країни одні з найскладніших. У зв’язку зі збільшенням потоку трудових мігрантів багато держав наслідують приклад Великобританії і теж посилюють правила видачі.

віза для роботи в Європі

Як правило, документи на робочу візу подаються в консульство особисто заявником або довіреною особою, в якості якого може виступати родич або кур’єр. Всі довідки повинні бути оригінальними, а документи містити тільки достовірну інформацію. В іншому випадку не тільки буде дано відмову у видачі візи, але і може бути накладена заборона в її отриманні на кілька років.

Чому варто оформити робочу візу?

 

Зараз після скасування шенгенських віз багато українців вирушили працювати в Європу нелегально. Однак, ми хочемо нагадати, що трудова діяльність в європейських країнах дозволена тільки за робочими візами. В іншому випадку у порушників виникнуть серйозні проблеми з правоохоронними органами.

Щоб не сталося таких неприємностей, краще відразу піти нелегким, але єдино вірним шляхом. Бездоганна репутація в майбутньому зіграє тільки на руку — після декількох років роботи деякі країни можуть навіть видати дозвіл на проживання.

Ви зможете спростити отримання робочої візи, якщо зверніться не безпосередньо в консульство, а в спеціалізовану компанію, яка займається візовою підтримкою. Helpvisa допоможе оформити трудову візу в Польщу та інші країни Європи, США і інші держави світу.

Ми візьмемо всі турботи по збору та підготовки документів на себе. Так ви зможете зосередитися на зборах перед поїздкою і підвищити ймовірність видачі візи.

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика