Полезная информация про визы и новости

Імміграція в Німеччину. 8 способів імміграції

Імміграція в Німеччину з кожним роком набирає обертів. Все більше молодих і талановитих українців вирушає в цю країну в пошуках високих доходів і умов життя. Існує багато можливостей переїхати в цю країну. Якісь із них більш трудомісткі, інші менш, але жоден з них не назвеш легким. Звичайно, якщо у вас особливі обставини і унікальні здібності, шансів переїхати в ФРН буде більше.

 

імміграція в німеччину

 

Види імміграції до Німеччини

 

Способів переїхати в цю країну по суті 8. Розглянемо найпопулярніші і дієві з них.

 

Бізнес-імміграція до Німеччини

 

Умови бізнес-імміграції до Німеччини наступні. Потрібно мати початковий статутний капітал для створюваної організації в залежності від типу компанії. Наприклад, для Gmbh — від 25 тисяч євро. Також буде потрібен бізнес-план і установчі документи. Імміграція в Німеччину через інвестиції – відмінний спосіб змінити країну проживання. Єдиний нюанс – у вас повинен бути значний фінансовий ресурс на відкриття та підтримання приватного підприємства на території ФРН. Держава лояльно ставиться до закордонних інвесторів і робить їм серйозні поблажки. Власники таких підприємств можуть без зусиль отримати посвідку на проживання.

 

Єврейська імміграція в Німеччину

 

Програма залучення євреїв в ФРН діє давно. Її ввели з тієї причини, що німецька нація досі відчуває відповідальність за події Другої світової війни. Якщо заявник народжений до 1945 року і доведе єврейське коріння, то труднощів з отриманням дозволу на проживання виникнути не повинно. Така програма імміграції до Німеччини діє для країн колишнього СРСР, за винятком республік, що вступили в ЄС.

 

Трудова імміграція в Німеччину

 

Робоча імміграція в Німеччину одна з найпоширеніших. Для цього заявник повинен заздалегідь знайти робоче місце і отримати запрошення від компанії. Також потрібно підтвердити наявність вищої освіти або досвід роботи. Отримавши робочу візу, можна потім оформити ВНЖ або європейську Блакитну карту. Студенти, які закінчили вищий навчальний заклад, можуть влаштуватися в ФРН тільки за фахом.

 

Фріланс імміграція в Німеччину

 

Це різновид переїзду при якому у Вас є діючі трудові договори і регулярний дистанційний дохід, який Ви можете підтвердити. В цьому випадку не завадить гарне портфоліо та рекомендації з минулих місць роботи / контрактів. Ваше робоче місце повинне добре оплачуватися.

 

Сімейна імміграція в Німеччину

 

Так ще називають возз’єднання сім’ї. Такою можливістю можуть скористатися тільки родичі, у яких найближчі члени родини проживають в ФРН. Це чоловік / дружина або неповнолітні діти. У цьому випадку громадянин Німеччини повинен довести, що має достатню для утримання своїх родичів житлову площу, а також заробітну плату.

 

робоча імміграція в Німеччину

Імміграція через одруження

 

Один з найбільш надійних способів переїзду, але він має специфіку зі зрозумілих причин. Щоб вийти заміж / одружитися з громадянином Німеччини, потрібно підтвердити серйозність намірів, а також довести, що відносини вже тривають якийсь розумний час. Цей спосіб переїзду не вимагає від громадянина України майже нічого – ні кваліфікації, ні наявності суми на банківському рахунку. Вже через три роки життя в ФРН можна подавати на ВНЖ.

 

Студентська імміграція в Німеччину з України

 

Виїхати до Німеччини можна в такий спосіб. Спочатку вступають до ВНЗ або училище. Для цього видають студентську візу. По завершенні навчання можна знайти роботу за фахом і залишитися жити в Німеччині. Цей спосіб зручний тим, що від заявника не вимагається знати німецьку, якщо програма проходила англійською, але на практиці знання мови для працевлаштування звичайно ж обов’язково (майже скрізь). Також навчання в Німеччині безкоштовне. Для навчання потрібно підтвердити достатню суму на життя і проживання. Якщо ця вимога виконується, заявник без особливих труднощів отримає ВНЖ по приїзду в Німеччину.

 

Отримання статусу біженця

 

Громадяни, які вважають, що їх переслідують з якихось мотивів, можуть отримати статус біженця. Це стосується і тих, хто покинув свою країну з гуманітарних мотивів. Кандидат повинен представити вагомі докази для надання захисту. Для отримання статусу потрібно приїхати в Німеччину з будь-якою візою і звернутися в центр для прийому біженців. Також потрібно виконати наступні умови:

 

  • Звернутися до працівників на кордоні або в поліцію.
  • Отримати підтвердження про прибуття.
  • Отримати направлення в одну з земель Німеччини.
  • Подати заяву на отримання притулку.
  • Пройти інтерв’ю і пояснити причини втечі.
  • За підсумками можуть видати ВНЖ на 1–3 роки.

 

Про те, як іммігрувати в Німеччину, ви дізнаєтеся у фахівців компанії «Хелпвіза». Ми розповімо про те, скільки коштує імміграція в Німеччину та інші тонкощі. У нас ви можете підготувати документи, замовити переклад та апостиль, забронювати квитки на літак і номер в готелі. З нами ви істотно заощадите час і кошти.

 

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика