Полезная информация про визы и новости укр

Партнерам (укр)

Візи співпраця. Як зробити візу в будь-який куточок світу. Допомога з оформленням. | Хелпвиза

Дорогі колеги, тема віз на ринку туристичних послуг України – одна з найбільш затребуваних і популярних, і ми з радістю запропонуємо Вам допомогу і співпрацю!

Візи співпраця

Ми розробили для Вас окремий прайс, щоб зробити нашу взаємну діяльність максимально вигідною і продуктивною. Ми працюємо з будь-якими запитами усіх рівнів складності.

Якщо Ви:

агентство з оформлення віз

туристичне агентство

туроператор

консультаційний візовий центр

Вас цікавить продаж віз і консультаційної допомоги

то з усіх питань Ви можете зв’язатися з нами за телефоном, або написати нам запит на отримання прайсу.

helpvisa.com.ua@gmail.com – Якщо ж у Вас є цікаві пропозиції для нас – ми завжди раді новим можливостям, у темі листа просто вкажіть “візи співпраця”.

Останнім часом, у зв’язку з тим, що попит на ринку туристичних послуг падає, а рівень запитів навізові послуги якраз зростає – все більше компаній відкривають відділи, які займаються питаннями допомоги з оформлення віз.

Але багато з них відразу стикаються з тим, що цей вид послуг і бізнесу трішки відрізняється від продажу турів, тут багато своїх особливостей і нюансів.

У чому ж відмінність візового відділу або агентства з оформлення віз від туристичного напрямку, давайте з’ясуємо:

Для успішного функціонування візового відділу потрібні дуже досвідчені співробітники, що працюють саме в цій сфері. Більшість запитів на оформлення віз – це:

– візи під ключ

– бізнес-візи або

– гостьові візи

Їх успішне оформлення вимагає специфічних знань, а часто і творчого підходу, адже ситуації клієнтів бувають дуже різними і незнання певних аспектів може призвести до невдачі.

Після такого результату, в кращому випадку – Ви просто втратите клієнта і час, а в гіршому – Ви зіпсуєте людині поїздку, візову історію, зламаєте плани і, найімовірніше, втратите гроші на компенсації та повторні подання документів.

Тому щоб грамотно відповідати на запитання – як можна зробити візу, незалежно від країни проходження – Вам потрібно наймати досвідченого співробітника або звертатися за допомогою до візових агентств, спеціалізацією яких є оформленні віз.

Але залишається питання – як же правильно вибрати агентство з оформлення віз і супутніх документів?

Вибираючи партнерів, варто уточнити такі запитання:

1. Скільки років вони працюють з певним посольством

2. Який досвід вони мають в оформленні візи, яка Вас цікавить

3. Скільки у них позитивних рішень щодо отримання таких віз

Допомога щодо отримання візи в США – це найпопулярніший запит, і звичайно ж, більшість агентств розпочинають роботу саме з таких запитів, але якщо Вас цікавить дійсно професійний підхід, то Ви повинні надавати повний спектр послуг на візовому ринку, саме це є показником досвіду і кваліфікації компанії.

До того ж, якщо Ви успішно оформили візу клієнтові, то з великою ймовірністю за наступною візою він звернеться до Вас, і буде дуже прикро, якщо Ви скажете йому, що з штатами Ви йому допомогли, але не можете допомогти з Кубою або Ефіопією.

Після відмови в допомозі Ваш клієнт піде в іншу фірму, і, швидше за все, залишиться їхнім клієнтом, адже якщо вони йому допомогли зі специфічним запитом, то вже з Канадою або Англією точно допоможуть.

Наші співробітники працюють на ринку візових послуг вже більше 9 років. Великий досвід, напрацювання та співпраця з різними відділами консульських установ дає нам можливість берегти кожного клієнта і робити все для того, щоб його звернення до нас і, відповідно, за умов нашої співпраці – також до Вас, залишило в нього найприємніші враження і радісні спогади від успішних поїздок.

Зробімо нашу діяльність продуктивнішою і приємнішою, а клієнтів – щасливішими!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню