Полезная информация про визы и новости

Робоча віза в Саудівську Аравію

Королівство Саудівська Аравія (КСА) — динамічно розвивається, і останнім часом привертає трудових мігрантів з усього світу в нове місто Неом. Особливо тут потрібні фахівці в нафтогазовій галузі, а також обслуговуючий персонал сфери послуг. Отримати робочу візу в Саудівську Аравію непросто, так як це досить закрита країна, але зараз ситуація стала поліпшуватися, тому якщо ви кваліфікований фахівець у певній сфері, проблем з трудовою візою виникнути не повинно.

 

віза в Саудівську Аравію

 

Особливості оформлення робочої візи до Саудівської Аравії

 

Якщо у вашому закордонному паспорті стоїть відмітка про відвідування Ізраїлю, про працевлаштування в КСА можна забути. Перш ніж зайнятися оформленням візи, потрібно укласти договір з саудівським роботодавцем — без нього візу не видадуть. Оформлення трудової і бізнес-візи до Саудівської Аравії вимагає знання багатьох нюансів.

 

Для в’їзду в Саудівську Аравію є ряд обмежень, більшість з яких продиктовано ісламом. Вони стосуються поведінки і зовнішнього вигляду. Наприклад, в літаку не можна розпивати спиртне — нетверезих іноземців в країну не пускають. Жінок пускають в країну тільки в супроводі родича чоловічої статі. Дівчата віком від 12 років, незалежно від своєї віри, повинні бути одягнені по нормам ісламу. Іншими словами, жінкам-іноземок влаштуватися в Саудівській Аравії нереально, за винятком, знову ж таки, нового міста Неом.

 

Ключовий момент в оформленні візи — це пошук роботодавця. Не можна приїхати в країну по туристичній візі і знайти роботу, а потім оформити вже робочу.

 

Наступний етап — зібрати документи. Сам пакет паперів відносно невеликий. Від роботодавця потрібно отримати оригінал трудового контракту та запрошення / дозвіл на роботу в Саудівській Аравії. Також важливо в посольстві легалізувати і перевести на арабську мову диплом. Перед цим його завірять в Мін’юсті та МЗС. Копію диплома також потрібно нотаріально завірити, переклад здійснює професійний перекладач. Після цього переклад, знову ж таки, завіряється у нотаріуса.

 

Скільки коштує робоча віза в Саудівську Аравію для українців

 

 • 620 доларів — консульський збір. Його розмір постійно змінюється, тому уточнюйте актуальну інформацію в посольстві. У компанії «Хелпвіза» можна замовити послугу «віза під ключ». У цьому випадку заявник мінімально бере участь в процесі, все спілкування з консульством, перевірку та завірення документів ми беремо на себе.

 

Документи на робочу візу в Саудівську Аравію

 

 • Анкета для візи до Саудівської Аравії.
 • Медична довідка, що підтверджує відсутність у заявника ВІЛ, гепатиту, менінгіту. Вона повинна бути свіжою — не більше 3-х місяців з дня виготовлення. Довідку потрібно легалізувати у нотаріуса і перевести на арабський або англійську мову.
 • Фото на візу в Саудівську Аравію формату 30х40 мм.
 • Легалізований диплом. Планована посада повинна збігатися з тим, що написано в дипломі. Також докладають архівну довідку з ВНЗ.
 • Оригінал дозволу на роботу в Саудівській Аравії (робочий контракт).
 • Запрошення з Саудівської Аравії.
 • Довідка про відсутність судимості.

 

робоча віза в Саудівську Аравію

 

Де оформити робочу візу в Саудівську Аравію

 

Радимо навіть не пробувати подавати документи на візу самостійно. Це складний процес, що вимагає знання тонкощів. Краще відразу звернутися до фахівців. У візовому центрі Helpvisa проаналізують вашу ситуацію, перевірять і подадуть документи. Тут порадять, як краще вчинити і як усунути потенційно слабкі сторони.

 

Разом з компанією «Хелпвіза» ви позбавите себе від переживань і малоприємного процесу. Крім того, тут оформлять страховий медичний поліс, зроблять апостиль документів, переведуть документи на іноземну мову. Все це максимально підвищить ваші шанси на працевлаштування в цій країні.

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика