Полезная информация про визы и новости

Робоча віза в Тайвань

Робоча віза в Тайвань — оптимальне рішення для фахівців, які планують працювати на високотехнологічному виробництві. Острівна держава славиться на весь світ своєю розвиненою економікою. Тут сучасні заводи і розвинена сфера послуг. З метою туризму сюди їдуть рідко, але з кожним роком країна набирає популярність. Щоб працювати на Тайвані, потрібна спеціальна робоча віза. Її отримати не так просто, але за допомогою фахівців можливо.

 

віза в Тайвань

 

Робоча віза для українців на Тайвань: особливості оформлення

 

Тайванська робоча віза видається на весь термін дії робочого контракту. Для її оформлення потрібно зібрати пакет документів і подати в консульство Тайваню в Росії при тайбейський — Московській координаційній комісії. Особиста подача необов’язкова, можна скористатися послугами кур’єрської служби. В середньому віза оформляється від 5 до 8 робочих днів.

 

Підготовку до оформлення візи краще починати якомога раніше. До цього потрібно укласти договір з тайванським підприємством, купити квитки на літак і знайти житло. В першу чергу представники острівної держави звертають увагу на досвідчених фахівців у сфері IT та високих технологій, а також інших робочих спеціальностей.

 

Ціни на робочу візу в Тайвань

 

Плата за візу здійснюється в доларах США. Для отримання тайванської робочої візи сплачують консульський збір у розмірі 50 $. Послуга «віза під ключ» від компанії «Хелпвіза» обійдеться додатково в 200 $. У цю вартість входить підготовка і подача документів, консультації, видача готової візи. Документи відправляє кур’єр компанії, клієнту в повному обсязі надається візова підтримка.

 

Документи для робочої візи в Тайвань

 

 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з банку про стан рахунку.
 • Лист на фірмовому бланку від місцевої компанії або організації.
 • Копія трудового договору
 • Підтвердження на право трудової діяльності, видане Радою з питань праці на Тайвані.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію або ліцензії від приймаючої компанії / організації.
 • Закордонний паспорт. Якщо є — старі закордонні паспорти з терміном дії.
 • Дві кольорові фотокартки 35х44 мм. Обов’язкова вимога – однотонний світлий фон.
 • Візова анкета, заповнена онлайн англійською мовою особисто заявником. Коли анкета буде заповнена, її роздруковують і докладають до основного пакету документів.

 

До збору документів потрібно підійти з усією відповідальністю. Якщо представники консульства виявлять неточності, вони мають право запитати додаткові документи і навіть викликати на співбесіду для роз’яснення обставин. У представництві Китайської Республіки Тайвань неупереджено ставляться до українців, особливо якщо вони кваліфіковані фахівці в якійсь сфері.

 

робоча віза в Тайвань

 

Де оформити робочу візу в Тайвань

 

Робочу візу в Тайвань можна оформити самому. Для цього потрібно самостійно зібрати всі документи, правильно заповнити їх і подати в представництво цієї країни в Росії. Людина без спеціальної підготовки може наробити багато помилок, що може призвести до відмови у видачі візи. До того ж відсутність консульства Тайваню в Україні ускладнює процес і робить його дуже дорогим для самостійного оформлення і поїздок. Значно простіше і швидше оформити візу через один з сервісних центрів.

 

Компанія Helpvisa надає весь спектр супутніх послуг: перевірку документів, завірення та легалізацію, подачу в тайванське представництво, оформлення страховки, бронювання авіаквитків і готелю. Фахівці оцінять шанси на отримання візи і посилять слабкі сторони. Вони проконсультують з усіх питань і нададуть всю інформацію для комфортної поїздки.

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика