Полезная информация про визы и новости

Студентські візи в США на мовні курси

Студентські візи в США на мовні курси | Хелпвиза

Студентська віза в США на мовні курси — це не еміграційна віза категорії F або M. Вона видається іноземцям, які хочуть відвідати Сполучені Штати з метою навчання. Часто саме її вибирають для проходження курсів англійської мови. Що потрібно знати про отримання студентської візи і які документи для неї знадобляться?

віза в США на мовні курси

Особливості студентської візи

Віза М-1 підходить для неакадемічної освіти, наприклад, під час канікул. Для отримання академічної освіти в акредитованій приватній школі, коледжі або університеті вибирають візу категорії F-1. На неї ж подають заяву для вивчення англійської мови. Така віза потрібна в разі, якщо курс навчання передбачає інтенсивність більше 18 годин на тиждень.

Цей тип візи дозволяє працювати на території кампуса максимум 20 годин на тиждень. Також по візі F-1 одружений / заміжньої заявник може взяти свою другу половину і дітей, якщо вони є. В такому випадку цим родичам видається віза категорії F-2. По ній не можна працювати, а тільки перебувати на утриманні.

Обов’язкова умова студентської візи в США — це особиста подача документів у візовий відділ США в Києві. Для оформлення візи оплачується консульський збір у розмірі 160 $. Також заявник повинен пройти інтерв’ю для студентської візи в США з представником візового відділу.

Процедура отримання візи

Конкретні умови складання іспиту для студентської візи в США не висуваються: головне, щоб заявник успішно вступив до навчального закладу і правильно підготував всі документи. Як тільки надійшла інформація про успішну здачу вступних іспитів, можна приступати до збору та підготовки документів.

Для отримання візи потрібно заповнити онлайн-анкету, прикріпити до неї фотографію і сплатити консульський збір. Після цього призначається дата співбесіди і тільки за підсумками неї виноситься остаточний вердикт з приводу видачі візи.

студентська віза в США

Список документів на студентську візу в США

 • Закордонний паспорт.
 • Ксерокопія ідентифікаційного коду.
 • Одна кольорова цифрова фотографія 50х50 мм на білому фоні, з 80% заповнення.
 • Виписка з банку про стан рахунку та рух коштів за останні півроку.
 • Заповнена форма I-20. Вона видається акредитованим навчальним закладом США. Цей документ підтверджує, що студент був зарахований на програму навчання на підставі поданих документів про освіту і фінансові гарантії того, що студент може оплатити навчання.
 • Чек про сплату консульського збору.
 • Ксерокопія квитанції про оплату сервісного збору SEVIS. Це база даних про заявників за візами F, M і J. Тільки зареєстровані в цій системі користувачі можуть отримати підтвердження про оплату сервісного збору. Реєстрація в SEVIS коштує 200 $. Збір сплачують тільки заявники, а їх члени сім’ї звільняються від нього.
 • Документ про зайнятість: довідка з місця працевлаштування, свідоцтво про реєстрацію ПП, пенсійне посвідчення або спонсорську заяву.
 • TOEFL, IELTS, GMAT або інший екзамен з англійської для візи в США.

Додатково до основного пакету документів можна надати паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб або розлучення, документи на нерухомість або дороге майно, дипломи про вищу освіту, рекомендаційні листи. На співбесіду можна брати будь-які з цих документів, які підтверджують надану працівникові консульства інформацію.

Отримати допомогу в оформленні студентської візи по курсам англійської ви можете в «Хелпвізі». У цьому центрі працюють фахівці з більш ніж десятирічним досвідом. Тут оцінять шанси на отримання американської візи і посилять слабкі сторони. Також тут проконсультують, допоможуть із збиранням і заповненням паперів, розкажуть про всі тонкощі переїзду з метою навчання.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика