Полезная информация про визы и новости

Віза до Сінгапуру в 2020 році

Віза до Сінгапуру в 2019 році — необхідна умова для українців, охочих відвідати цю країну. Для її отримання, в деяких випадках, необхідно виконати ряд непростих умов. Але, якщо проявити завзятість, візу видадуть.

 

віза до Сінгапуру

 

Як оформити візу в Сінгапур

 

Для отримання дозволу збирають документи і подають в МЗС Сінгапуру, це можна зробити через наш візовий центр. Також документи можна відправити в акредитовані авіакомпанії за умови броні у них документів. Після прийняття рішення про видачу дозволу заявникові на вказаний email висилають підтвердження. У ньому зазначено термін дії і кількість схвалених для перебування в країні днів. Підтвердження має унікальний номер і штрихкод. У паспорт не вклеюється стікер, як це роблять інші країни.

 

Підтвердження про видачу візи потрібно роздрукувати та пред’явити на паспортному контролі. В середньому дозвіл оформляється за 2–5 робочих днів. У класичному випадку консульство видає мультивізу з терміном дії 8 тижнів з дня видачі і знаходження на острівній державі до 30 днів. Іноді кількість днів залежить від тривалості дії броні в готелі або іменного запрошення, але це рідкість.

 

Складнощі в оформленні сінгапурської візи теж є. Її вкрай складно оформити незаміжнім жінкам до 45 років. Формально до розгляду допустять при наявності довідки з роботи і банку, але на практиці частіше за все в таких випадках у візі відмовлять.

 

Ціна візи в Сінгапур

 

Оформлення візи в Сінгапур під ключ в компанії «Хелпвіза» становить 90 $. У вартість включений консульський збір. Це оптимальний спосіб для тих, хто не хоче займатися паперовими справами і тих, у кого на це просто немає часу. Заплативши за послугу, ви можете абсолютно не переживати – про все в подальшому подбають фахівці.

 

Які документи потрібні для оформлення візи в Сінгапур

 

  • Закордонний паспорт з шестимісячним терміном дії.
  • Ксерокопія паспорта громадянина України.
  • Одна кольорова фотографія 35х45 мм з давністю не більше 3 місяців.
  • Підтвердження броні номера в готелі, а також авіаквитків.
  • Для приватного візиту необхідно запрошення від сінгапурця або іноземця, що на законних підставах проживає в цій країні. Також підійде запрошення від компанії чи організації.
  • За бажанням надається ксерокопія медичного страхового поліса з покриттям не менше 30 тисяч доларів США.

 

Всі ці документи подаються в електронному вигляді.

 

оформлення візи в Сінгапур

 

Транзитна віза в Сінгапур для українців в 2020 році

 

Сінгапур — найбільший транспортний хаб Південно-Східної Азії. Через нього планують поїздки в країни Океанії, Азії, Африки. Українці можуть перебувати в острівній державі без візи 96 годин при наявності авіаквитків, візи в країну слідування, достатньої суми на перебування весь цей час в Сінгапурі або броні готелю.

 

Де оформити візу в Сінгапур в Україні?

 

Найпростіше зробити візу через спеціалізоване агентство. Компанія Helpvisa добре відома на ринку і надає повний спектр візових послуг. Ми зробимо туристичну візу в Сінгапур під ключ, подамо заяву на отримання в’їзного дозволу, підготуємо всі документи, заповнимо анкету.

 

У нашому візовому центрі ви можете оформити ділову, гостьову, туристичну та інші типи віз. Ми знаємо тонкощі оформлення та підводні камені, тому проконсультуємо і допоможемо посилити слабкі сторони. Звернувшись до нас, ви заощадите гроші, час і істотно підвищите шанси на отримання права в’їхати в одну з найсучасніших країн світу.

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика