Полезная информация про визы и новости

Віза в Іран для українців

Для в’їзду в Іран громадянам України потрібна віза. Оформити її, на перший погляд, складно через непрості політичні відносини Ірану і країн Заходу. На практиці її можна отримати в консульстві Ірану з нашою допомогою. Щоб отримати візу, потрібно зібрати пакет обов’язкових документів. І все ж, схвалена віза в Іран для українців — це не є щось космічне, за умови чіткого дотримання інструкцій.

 

віза в Іран в 2019

 

Особливості оформлення візи в Іран

 

Візу після приїзду отримують в аеропортах Тегерана, Ісфахана, Мешхеда, Бушера, Тебріза, Шеріза і о. Кіш. Але! Для цього завчасно отримують візовий дозвіл на сайті МЗС Іранської республіки. Через 3–4 доби після подачі запиту на зазначену електронну пошту прийде лист, в якому буде вказано номер анкети. Ще через 10 діб прийде шестизначний номер на видачу в’їзного дозволу.

 

Отриманий персональний номер потрібно зберегти і роздрукувати – без нього візу не видадуть. Цей номер пред’являють в будь-якому з вищеописаних аеропортів або в київському консульстві Ірану. На практиці — це краще зробити саме в консульстві, так як на кордоні і при посадці в літак буде багато питань і людського фактора. У консульство Ірану можна звернутися вже через 3 дні після його видачі.

 

Правила в’їзду в Іран для українців

 

Іноземки повинні враховувати вимоги ісламу в плані зовнішності. Прийнятним вважається скромний одяг, покриті руки і ноги. Волосся повиннє бути закритє хусткою або шарфом. Жінкам, які ігнорують ці вимоги, можуть відмовити у в’їзді.

 

Ще одна важлива умова для в’їзду — відсутність ізраїльської візи в паспорті. Офіційного закону на цей рахунок немає, але на практиці на прикордонному контролі можуть упереджено ставитися до іноземців, котрі побували в Ізраїлі, розглядаючи їх як потенційних шпигунів.

 

Вартість візи в Іран

 

Оформлення візи по прильоту обійдеться приблизно в 60 євро. Але, повторюся, безпечніше всього робити візу до Ірану в 2020 році через консульство, заздалегідь. У компанії «Хелпвіза» є різні послуги, які допоможуть Вам у цьому процесі. У цьому випадку ціна візи в Іран буде вище, але зате вам не доведеться переживати з приводу формальностей і Ви зможете бути впевненим в тому, що оформлення візи в Іран пройде правильно. При самостійному оформленні легко припуститися помилки і отримати відмову. Сплачені кошти не повертають.

 

отримання візи в Іран

 

Які документи потрібні для візи в Іран

 

Для отримання візи в Іран через консульство надають наступний пакет документів:

 

  • Чинний ще як мінімум 6 місяців закордонний паспорт.
  • Дві кольорові фотокартки 60х40 мм.
  • Страховий медичний поліс.
  • План подорожі. Допускається опис російською мовою.
  • Бронювання
  • Візова анкета в двох примірниках. Дозволяється заповнення російською мовою. Підписується особисто заявником.

 

Самотнім жінкам, які планують поїздку без супроводу чоловіків, в анкеті потрібно вказати готель або приймаючого туроператора. В інших випадках ця вимога не обов’язкова. Для термінової візи надають обгрунтування, наприклад, куплений авіаквиток.

 

Для транзитної поїздки через територію Ірану в треті країни потрібно подати ті ж документи, що і на туристичну візу. Єдина відмінність полягає в тому, що замість плану поїздки потрібно надати квитки і візу в країну проходження.

 

Де оформити візу до Ірану в Україні?

 

Отримати візу до Ірану громадянам України непросто, але можливо. Шанси різко збільшуються, якщо у заявника є вагома підстава на поїздку. Держава, як і раніше орієнтована на закони ісламу, які часом можуть здатися жорсткими для іноземців. Чоловікам легше потрапити в цю ісламську країну, оскільки у жінок в іранському суспільстві все ще менше прав. Незважаючи на це, підвищити ймовірність видачі в’їзного дозволу ви можете разом з компанією Helpvisa.

 

Ми розглянемо вашу ситуацію і посилимо слабкі сторони, допоможемо зібрати і перевірити документи, заповнимо усі анкети, подамо запит в МЗС на дозвіл на в’їзд і проконсультуємо з усіх питань. У нас ви можете замовити страховку, забронювати авіаквитки і готель, отримати туристичну інформацію по країні. З нашою допомогою ви заощадите час, сили і краще підготуєтеся до поїздки.

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика