Віза в Південну Корею в 2020 році відкриває широкі можливості українцям для туризму та самореалізації. Ця високотехнологічна країна має розвинену систему вищої освіти і пропонує робочі місця висококласним фахівцям. У Кореї є на що подивитися — це красиві громадські простори, гори, безліч цікавих островів. На окрему увагу заслуговують рибні ринки і національна кухня. Щоб все це «скуштувати», доведеться підготувати документи для візи, назбирати гроші на квитки і перебування в країні.

 

У Південній Кореї діє безвізовий транзит, якщо кінцева країна слідування — Австралія, Канада, США, Нова Зеландія. Для відвідування корейського острова Чечджудо також не потрібно оформляти візу. В інших випадках віза в Південну Корею для українців в 2020 році — незмінна умова в’їзду.

 

віза в Південну Корею

 

Для короткострокової туристичної поїздки оформляють візу С-3 на 30 днів. Для приватного або ділового візиту видають візи з терміном дії 90 днів. Довгострокові візи в Південну Корею оформлюються терміном від 90 днів до 2 років. Візи типу D, E, H оформляються для навчання, працевлаштування та наукової діяльності. Для отримання візи не обов’язково проходити співбесіду в посольстві, але на практиці ці хлопці люблять зателефонувати.

 

Вартість отримання візи в Південну Корею

 

Офіційно Південна Корея не стягує з українців консульського збору за візу. Оформлення візи під ключ за допомогою візового центру Helpvisa обійдеться в 120 американських доларів. Термін оформлення — 7–10 днів. Вартість одноразової і багаторазової візи розрізняється — уточнюйте у фахівців компанії. У стандартний пакет послуг входить повний візовий супровід на всіх етапах, консультація, підготовка документів, залагодження всіх формальностей.

 

Документи на візу в Корею для українців

 

  • Закордонний паспорт з терміном дії 6 місяців після закінчення візиту.
  • Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта.
  • Дві кольорові фотографії 35х45 мм. Вони повинні бути зроблені на світлому, нейтральному тлі. Давність фотографій не повинна перевищувати 6 місяців до подачі запиту.
  • Ксерокопія паспорта громадянина України.
  • Виписка з банку про рух коштів по рахунку за останні три місяці.
  • Довідка з місця працевлаштування з відомостями про зарплату за останні шість місяців.
  • Старий закордонний паспорт, якщо в ньому є візи в США, Канаду, Австралію або інші країни з суворим візовим режимом.
  • Дві ксерокопії заповнених і підписаних заявником візових анкет.

 

З 2 березня 2019 року для отримання візи потрібно всі документи перекладати англійською мовою.

 

оформлення візи в Південну Корею

 

Де оформити візу в Корею в Україні?

 

Дозвіл на в’їзд в Республіку Корею можна оформити самостійно або через довірену особу. Подавати документи потрібно в посольство Південної Кореї в Україні за адресою: вул. Стрілецька, 12, м. Київ. Телефон посольства: (044) 246-37-59, консульського відділу: (044) 279-60-31. Режим роботи консульського відділу: з понеділка по п’ятницю 10.30-16.30, з 12.00 по 14.30 — обідня перерва.

 

Набагато простіше пройти процедуру оформлення візи в Південну Корею в 2020 році в центрі візових послуг «Хелпвіза». Тут допоможуть зібрати і заповнити документи, самостійно подадуть їх до консульства і заберуть готову візу. У компанії ви оформите страховку, перекладете документи на англійську мову, отримаєте консультацію і туристичну інформацію. Звертаючись до нас, ви заощадите час і значно підвищите шанси на позитивний результат заходу.

 

0/5 (0 Reviews)
Меню
Яндекс.Метрика