Полезная информация про визы и новости укр

Як оформити шенгенську візу до Німеччини в Україні?

Як оформити шенгенську візу до Німеччини в Україні? | Хелпвиза

Чи любите Ви подорожувати? Чи хотіли б побачити сповнену історії та безліччю визначних місць Німеччину? Можливо, у Вас там живуть родичі, яких Ви давно не бачили і хотіли б відвідати їх? Чи Вас цікавить робота у цій країні?

Будь-яку з цих цілей можна осягнути. Наша компанія розкаже, як оформити візу до Німеччини на короткий чи тривалий термін і допоможе зробити це швидко і якісно!

оформити шенгенську візу

Як оформити візу в Німеччину за запрошенням?

Якщо родичі, добрі друзі або навіть колишні колеги зараз проживають у Німеччині, звичайно, хотілося б їх відвідати. Разом можна було б приємно провести час й оглянути місцеві визначні місця.

Не убачивши давно своїх рідних, тепер буде можливість багато про що поговорити і розповісти все, що назбиралося за роки. Як оформити візу до Німеччини, щоб побачитися з дорогими людьми?

Гостьова чи віза за запрошенням є підвидом шенгенської візи і передбачає дозвіл на короткотривале перебування (90 діб) на території Німеччини. Вона дає можливість переїхати в Європу на постійне проживання чи отримати там роботу.

Лист-запрошення – документ, на основі якого оформляється віза. У змісті листа повинна бути вказана така інформація:

 • контактні та особисті дані сторони, яка приймає (адреса, телефон, повне ім’я);

 • ім’я, прізвище того, для кого буде оформлятися віза;

 • статус взаємин;

 • очікувана тривалість візиту.

У листі також рекомендується надати які-небудь докази дружніх чи родинних зв’язків. Це можуть бути сімейні (спільні) фотографії, свідоцтво про народження, шлюб, листи тощо.

Зверніть увагу, що лист повинен бути засвідчений нотаріально!

Цікаво знати, що лист-запрошення буде дійсним тільки від особи, яка законно проживає у Німеччині. Наприклад, від громадянина країни, від людини, яка отримала вид на проживання чи довгострокову візу.

Далі готується стандартний пакет документів і проводиться звичайна процедура оформлення візи. З родичів мешканців Німеччини посольство не стягує плату за візу 35 євро.

оформити туристичну візу до Німеччини

Як оформити туристичну візу до Німеччини в Україні?

Оформлення туристичної візи дещо відрізняється від попереднього варіанту – для неї не потрібно листа-запрошення. Найголовніше, над чим варто попрацювати, – це довести клеркові без вагань, що метою поїздки є тільки подорож. Для цього, крім основних документів, слід докласти додаткові:

 • оплачені квитки в обидва боки (або їх засвідчена копія);

 • виписка про те, що готель заброньовано на весь час перебування;

 • виписка з банку про обіг коштів за останні 3-6 місяців;

 • план подорожі.

Останній пункт є необов’язковим, але він може показати, що за все вже заплачено і характер поїздки до Німеччини є тільки туристичним. Таким чином, під час розгляду заяви на візу відповідальна особа буде впевнена, що

Ви не залишитеся у країні нелегально чи будете шукати роботу.

Мандрівка Європою не є найдешевшою, тому на банківському рахунку повинно бути достатньо грошей (із розрахунку приблизно 25-40 євро на добу на людину).

Фінансовий стан суттєво впливає на рішення посольства. Варто зауважити, що офіційна місячна зарплата мало враховується, а більше звертається увага на обіг грошей на картці.


Існує багато дрібних деталей, які можна використати для 100% отримання візи. Про них вам можуть розповісти наші менеджери. Телефонуйте нам і не хвилюйтеся про свою візу, ми розв’яжемо будь-які задачі!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню