Полезная информация про визы и новости

Як оформити візу в країну, консульства якої немає в Україні


Як оформити візу в країну, консульства якої немає в Україні | Хелпвиза

Для туристів, які часто подорожують по світу, знайома ситуація, коли консульства конкретної країни немає в Україні. Деяких такий стан справ ставить в тупик — невідомо куди звертатися за візою, де взяти довідкову інформацію та підтримку. Насправді відсутність у держави посольства і консульства в Україні — це не трагедія. Отримати візу і корисні відомості можна, але дещо іншими способами.

віза без консульства

Немає консульства: чому виникла така ситуація

Зміст посольства і навіть консульства для багатьох країн — недозволена розкіш. З державного бюджету виділяються величезні гроші на утримання персоналу, зарплати і підтримку інфраструктури. Невеликі країни з обмеженими ресурсами фізично не можуть мати власні представництва в кожній країні світу.

Багаті країни теж мають посольства не скрізь — грамотні управлінці знають рахунок грошей і не стануть витрачатися на представництва там, де це не потрібно. Вони оптимізують підхід і організовують консульства, які обслуговують відразу кілька держав.

На жаль Україна не така велика держава щоб у кожної держави була необхідність розміщувати тут консульство, особливо якщо потік туристів і візитерів не такий великий. Тому не всі країни з розвиненою економікою мають у нас свої представництва. Але це анітрохи не принижує статус України — подібна ситуація в багатьох країнах, і це нормально. Наприклад в Грузії немає консульства Кіпру, а в Республіці Білорусь немає консульства США.

Як отримати візу без консульства потрібної країни

Інформація про наявність / відсутність консульств держави в конкретній країні завжди знаходиться на офіційному сайті Міністерства закордонних справ. Тому, щоб знайти найближче посольство для подачі візи, необхідно знайти сайт МЗС і подивитися на нього, яке посольство представляє інтереси і де. У зв’язку з цим можливі два варіанти:

Потрібне посольство знаходиться в сусідній державі. Для отримання візи доведеться туди приїхати або звертатися в компанії які здійснюють послуги з доставки та подачі документів.

Інтереси потрібної країни представляє посольство іншої держави. Наприклад візовий центр Іспанії в Україні представляє інтереси Мальти в усьому що стосується короткострокових віз.

Історично склалося, що інтереси сучасних незалежних країн, які раніше були колоніями, зараз представляють посольства держав, яким вони належали — Франції, Великобританії, Іспанії. Наприклад, якщо ви хочете відправитися в невелику острівну країну Карибського басейну, швидше за все, доведеться вирушати в посольство Франції або Великобританії.

оформлення візи

Як оформляється віза через консульство, якого немає в Україні

Багато держав для оформлення візи не вимагають подачі документів особисто заявником. Це дуже зручно, оскільки папери можна відправити агентством, яке надає ці послуги. Окремі консульства видають візи через інтернет. Процес майже повністю автоматизований. Це відмінний варіант, який допоможе заощадити час і гроші.

Чому не можна відправити документи звичайною кур’єрською доставкою?

Відповідно до Закону України кур’єрські компанії не мають право брати паспорти як посилки і перевозити їх без власника. Були випадки коли людина примудрялася відправити таким чином документи У консульство, але після вклеювання візи консульство не могло відправити паспорт назад, так як всі кур’єрські служби відмовлялися його брати і людині доводилося їхати самостійно.

Якщо представництва цільової країни немає в Україні, істотно спростити процес оформлення візи можна за допомогою спеціалізованих візових центрів. Вони завжди в курсі останніх змін, знають які документи відправляти і по яких каналах.

Якщо вам потрібна віза в консульстві, якого немає в Україні, звертайтеся до Центру візової підтримки Helpvisa. Тут вам нададуть компетентну допомогу, допоможуть зібрати і підготувати документи, оформлять страховку. Як видно, відсутність посольства в потрібну вам країну – це зовсім не проблема для подорожей.

Звернувшись до фахівців, ви позбавите себе від безлічі проблем. Також це дешевше фінансово, так як оплатити квитки туди і назад в Москву або Варшаву (країни, де найбільше консульств, яких немає у нас), проживати кілька днів поки не вийде віза це не тільки катастрофічно затратно по часу, а й просто сильно вдарить по грошах. Наша компанія має можливість надавати такі послуги з незрівнянно низькою ціною, так як у нас є великий обсяг подач.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика