Полезная информация про визы и новости

Як Отримати візу в США Тернопіль?

Як Отримати візу в США Тернопіль? | Хелпвиза

Ви не знаєте, де у Тернополі можна оформити візу в США? Візовий центр «Хелпвіза» до ваших послуг! Не визираючи на те, що наше агентство фізично знаходиться у м. Києві, у вас є всі шанси отримати візу в США в Тернополі, без необхідності кудись їхати завчасно.

Слід зазначити, що на території Тернопільської області 50 населених пунктів, які змогли у свій час здобути магдебурзьке право, багато мальовничих куточків природи, але немає Консульства США.

Наразі розмова піде про те, що де б хто не проживав, можна в Посольстві Америки, яке знаходиться в Києві, отримати очікувану візу, нікуди не виїжджаючи з Тернополя та не відволікаючись від роботи.

Як отримати візу в сша в Тернополі

Як відкрити візу в США для українців 2016 без паперової тяганини?

Для того, щоб у паспорті нарешті з’явилася довгоочікувана віза в США, мешканцю Тернополя достатньо звернутися за професійною допомогою до нашого візового центру «Хелпвіза».

Наші співробітники можуть зробити неможливе – добитися позитивної відповіді навіть там, де частіш за все відмовляють у Посольстві. Це, коли заяву на отримання візи в Америку подає самітня дівчина, особливо коли в ролі запрошеної сторони виступає друг, коли паспорт чистий або інші складні ситуації, ми проконсультуємо про всі шанси і варіанти як можна покращити конкретно Вашу ситуацію та збільшити Ваші шанси на візу максимально.

Співробітник Консульства особливо прискіпливо дивиться на того, кого на батьківщині нічого не тримає.

Наші працівники роблять все можливе, навіть неможливе, щоб відповідь була отримана вами. Ми знаємо, як у консульського офіцера відмести любі сумніви щодо дійсної мети вашої поїздки.

Які треба зібрати документи, щоб оптимати візу в США для мешканця м. Тернополя?

Як і для кожного українця, є перелік документації для мешканця Тернопіля, без якого не обходиться люба подача на отримання бажаної візи. Він складається з:

 • Дійсного закордонного паспорта, термін якого має закінчуватися бути не менше, аніж 6 місяців;

 • 2 цифрових фото розміром 2х2 дюйма, тобто 5 х 5 сантиметрів;

 • Квитанції про своєчасну оплату консульського збору;

 • Правильного заповнення анкети;

 • Та інших не менш важливих документів, які залежать від мети поїздки заявника.

Професійність співробітників дозволяє сподіватися на те, що у вас не затребують додаткових документів у Консульстві США. З нами отримати візу в США мешканець Тернополя можна навіть без обов’язково проходження співбесіди у офіцера Консульства.

посольство сша в україні віза

Що входить у вартість послуги отримання візи до Америки?

За допомогою візового центру ви отримуєте не лише потужну підтримку від юристів, досвідчених консультантів компанії, але й доступну послугу для отримання бажаного.

У вартість нашої допомоги зазвичай входить:

 • Збір та вірна підготовка кожного папірця перед здачею в Консульство;

 • Допомога у заповненні певної анкети слідкуючого зразка DS-160;

 • Консультація для тих, хто бажає знати перелік документів, які треба підготовити, та сам збирається пройти співбесіду у Консульстві.

Ми допомагаємо перш за все оцінити всі шанси для отримання візи в США мешканцю Тернопіля. Також на себе беремо обов’язок перевірити всі документи на вірність оформлення, заповнення. При необхідності, перекладемо їх та підтверджуємо нотаріально.

Звернувшись до нас, ви отримаєте весь пакет послуг, який допоможе оформити візу до Америки швидко, без зайвих затрат грошей та часу на сам процес.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика