Здача відбитків в консульстві Канади. Процедура | Хелпвиза

З 31 липня 2018 року уряд Канади змінив правила отримання візи для громадян країн Європи, Африки та Близького Сходу. Здача біометрії введена для верифікації особистості іноземців, що в’їжджають в Канаду. Також ця процедура покликана захистити персональні дані і ускладнити роботу шахраям. Тепер дуже складно вкрасти і використовувати дані чужого паспорта і канадської візи.

Бажаючі поїхати в Країну кленового листа з метою туризму, роботи і навчання, повинні здавати відбитки пальців і робити біометричний фотознімок при подачі документів на візу. Здача біометрії не потрібна громадянам Канади, постійним жителям цієї держави, тим, хто не входить в віковий діапазон 17–79 років і власникам Electronic Travel Authorization. Однак основна маса бажаючих потрапити в Канаду потрапляє під цю вимогу. Здача біометрії ускладнила процедуру отримання візи, але не створила непереборної перешкоди — головне розуміти, як вона проходить і навіщо це потрібно.

біометрія на канадську візу

Де здати біометрію на канадську візу

Здати відбитки пальців на візу можна в одному з візових центрів при посольстві Канади.

У Києві це всім відомий Гулівер

Адреса канадського консульства в Києві: вул. Костьольна, 13А. Індекс: 01901, Телефон: (044) 590-31-00, факс: (044) 590-31-34. Електронна пошта для запитань, що стосуються імміграції та віз: kyiv-im-enquiry@international.gc.ca. Консульський відділ при посольстві Канади працює з понеділка по четвер з 9.00 до 12.30. Також консульство Канади є у Львові по вул. Ак. Богомольця, 2/4, індекс 79005.

Вартість біометрії для візи в Канаду

Консульський збір в 100 канадських доларів (CAD) и вартість здачі біометрії становить 85 CAD. Якщо враховувати, що 1 CAD — це близько 20 гривень, виходить чимала сума. Тому потрібно з усією відповідальністю підійти до підготовки канадської візи. Найкраще це робити через спеціалізований центр «Хелпвіза».

Здача біометрії

Відбитки пальців здаються при подачі документів в порядку живої черги або за попереднім записом. Ми радимо останній варіант, оскільки пріоритет буде віддаватися саме таким заявникам. Але якщо Ви поспішаєте — сміливо йдіть без черги, Вас візьмуть). Здача біометричних даних — простий процес: особа фотографується цифровою камерою, а відбитки 10 пальців зчитуються спеціальним сканером. Подібну процедуру потрібно проходити раз в 5 років. Заявники зі статусом постійного місця проживання повинні здавати відбитки кожен раз при подачі документів на візу навіть в тому випадку, якщо вони здавали їх раніше.

віза в Канаду

Процедура отримання візи в Канаду

  • При подачі документів в консульство в паперовому вигляді або онлайн оплачується консульський збір і збір за здачу біометрії. Підтвердження оплати роздруковують.
  • Запис на здачу біометрії онлайн або при подачі паперових документів в консульство. При подачі документів онлайн потрібно зареєструвати профіль.
  • На здачу біометрії потрібно прийти в призначений час з оригіналом закордонного паспорта.
  • Очікування результату. Якщо віза схвалена, в візовий центр передають оригінал закордонного паспорта для вклейки візи.

У центрі візової підтримки Helpvisa ви можете отримати комплексну допомогу в оформленні канадської візи. Ми допоможемо підготувати документи, перевести їх на іноземну мову. У нас ви дізнаєтесь, як заповнювати візову анкету, при необхідності оформите медичну страховку, забронюєте квитки на літак і номер в готелі. Звернувшись до фахівців, ви значно підвищите свої шанси на успіх і полегшите процедуру оформлення візи.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)
Меню
Яндекс.Метрика