США

1 подарокТелефонуйте – наш менеджер проведе професійну консультацію і вишле індивідуальний список документів безкоштовно.

Віза в США – як отримати

 

 

Вартість оформлення візи в США:

 

100 доларів –пакет “Базовий”: детальна консультація по співбесіді та списку документів, заповнення DS – 160, створення аккаунту і запис на подачу документів в Консульство США (візи B1/B2, C1/D)

120 доларів– пакет “Базовий +”: оформлення унікального маршруту та туристичні ваучери, детальна консультація і стратегія співбесіди з обговоренням всіх можливих запитань візового офіера, заповнення анкети, створення аккаунту та запис на співбесіду. У випадку повторної подачі після візи – подача та отримання документів нашим співробітником.

– 250 доларів –пакет “Бізнес”: оформлення бізнес запрошення під Ваш рід діяльності, консультація, заповнення анкети DS-160, запис на співбесіду, підготовка всіх основних та додаткових документів для отримання цього типу візита ретельна підготовка до співбесіди.

Наші ціни дуже адекватні, тому що ми працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством США – більше 10 років.

Окремо оплачується консульський збір:

160 доларів


Наші послуги:

– запис на співбесіду в Консульстві США
– при наявності відїздженої візи в США, при отриманні якої Ви вже здавали відбитки пальців, ми можемо подати документи за Вас
– підготовка всіх необхідних документів
– заповнення візових анкет
– переклад документів


Список документів для оформлення візи:

– закордонний паспорт
– 1 фото 5*5 см
– копія українського паспорта
– довідка з роботи


Терміни оформлення візи:

від 5 до 10 робочих днів


Детальну інформацію Ви можете отримати зв’язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skypeю


Ми допоможемо Вам з такими візами до США:

 

Туристична віза в США

 

Гостьова віза в США

 

Бізнес-віза в США


Віза в США – оформлення у Києві:

За останні роки збільшилася кількість наших співвітчизникі, які відвідують Сполучені Штати Америки, і все більше людей стикається з проблемою отримання дозволу на в’їзд в цю країну.Адже саме цю візу можна впевнено віднести до трійки найбільш складних віз.
Візовий центр Helpvisa, вже протягом багатьох років успішно допомагає громадянам України та інших країн в оформленні віз у США.
Ми надамо Вам допомогу починаючи зі збору документів і закінчуючи консультацією по всьому процесу співбесіди, рекомендацією щодо зовнішнього вигляду, манери спілкування і деталей розмови. За багато років роботи з цим посольством ми вивчили основні їх переваги і деталі, які допоможуть Вам добитися бажаного результату.
До кожного клієнта у нас персональний підхід, ми підберемо для вас набір додаткових документів, не вказаних у загальному списку, які стануть великим плюсом у Вашій історії поїздки для візового офіцера, що приймає рішення. Ми особисто запишемо вас на співбесіду в консульство США, а у разі, якщо ви вже були володарем американської візи, для якої ви здавали відбитки пальців, подати документи на візу США ми зможемо і без вашої присутності.


Інші існуючі типи віз:

Робоча віза – якщо Ви бажаєте тимчасово працювати в Сполучених Штатах не в якості іммігранта.

Студентська віза – видається іноземним громадянам, які приїжджають в США з метою отримання освіти.Перед тим як подавати заявку на отримання цього типу візи, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви зараховані до університету, коледжу або прийняті в освітню програму.

Віза учасника програм обміну – Сполучені Штати Америки завжди вітають участь іноземних громадян у програмах обміну.
Перед тим як подавати заявку в консульство, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви прийняті в програму обміну і вся поїздка підтверджена згодою уповноваженого спонсора програми. Зазвичай всі необхідні документи надають кандидату на візу, вже в готовому вигляді для подальшої подачі у консульство. Віза спеціально розроблена для учасників програм обміну, і призначена для сприяння обміну між студентами знаннями і навичками з різних спеціальностей.

Віза для особистих помічників та домашніх працівників, які планують супроводжувати свого наймача, або їде до свого роботодавця в США.
Такі громадяни можуть претендувати на візу категорії B-1. До домашніх працівників прирівнюються лакеї, камердинери, водії, покоївки, няні, кухар та інші.А-3 або G-5. Особи, які будуть працювати у співробітників дипломатичних установ, можуть претендувати на візу А-3 або G-5 (у залежності від категорії візи приймаючої сторони).

Віза для журналістів та працівників ЗМІ – це той тип віз, який призначений для коротких поїздок в США співробітників іноземних ЗМІ для здійснення журналістської діяльності, якщо офіс таких співробітників розташований за межами США

0/5 (0 Reviews)

Поділитися цією сторінкою

Меню